Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Garp'ı Kim Olur?

İlk mesajdan da görüleceği gibi bu hak tamamıyla Smoker'a ait. Luffy ne kadar Roger'a karşılıyorsa Smoker'da bir o kadar Garp'ı karşılıyor ama güç söz konusu oldu mu soru işareti beliriyor.

Eğer Smoker dehşet bir güç artışı yaşamayacak ise ki görünen o yaşamayacak bu mevki pembeliye kalacak. İşte bu yüzden böyle bir mevki olamaz seride. Yani hiçbir zaman Luffy'nin gerçek anlamda bir Garp'ı olamayacak. Zaten Luffy'e denizciler tarafından ekstra bir zorluk çıkarmak gereksiz şu an için. Seri yeterince dolu ilerliyor.

MDL_Roronoa

Çok açık ki Coby olacak. Nedenleri;

1- Tarihsel gelişimleri aynı

-Luffy ilk nakamasını bulduğunda Coby denizcilere katıldı
-İkisi de grand line'a aynı zamanlarda girdiler.
-Luffy'nin g2-g3 açtığı zamanlarda coby soru'yu açtı.
-Marineford'da Luffy gözlem ve kralın hakisini kullanırken Coby de gözlem hakisini açtı.
-Luffy efsanevi korsandan eğitim aldı. Coby efsanevi denizciden eğitim aldı.

2- Coby hep Luffy'yi takip eden adam konumunda. Her posterini gördüğünde hayalini yaşıyor demişti. Ayrıca Luffy'yi tutuklayacağını söyleyen ilk kişi oydu sanırım.(tanınanlardan en azından)

3- Hayalleri luffy ile aynı. İkisi de bulunduğu sistemin lideri olmak istiyor. Bu da onları rakip yapıyor.

4- -Eğer filler değilse- Zoro Luffy'ye Coby için: "Yine kendine güçlü bir rakip buldun" vs. demişti.

5- Herşey başladığı gibi bitebilir. Shanks'la başlandı final bossu shanks olabilir. İlk gösterilen shici olan Mihawk Zoro için final bossu olabilir. İlk gösterilen arkadaş-Denizci Coby de final olabilir.

ben Luffy kk olduktan sonra son savaş akabinde amiraller vs. değişecek diye düşünüyorum. Yani coby bundan sonra rütbe alır diye düşünüyorum.

Konuya dönersek Şu an açık ara smoker görünüyor. Hem akıllı, hem delikanlı hem de luffy'yi defalarca köşeye sıkıştırmış tek denizci.

Smoki Luffy'nin Garp'ı olmak istiyorsa en azından amiral gücünde olmalı. Ee böyle bir şey kullandığı o meyveyle olmaz. Başka bir şekilde smile falan yemezse imkansız. O yüzden Smoki'den çok daha yüksek potansiyele sahip Coby bu işi devralacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık