Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Garp'ı Kim Olur?

Roronoa Zoro

Onu meteor dan kaçmak için söylüyor.Sadece maskesi elinde kalmış orada.

Bastilleyi burada tekliyor.
İnsan kafatasını ateşle yumarta gibi parçalamak pek mantıklı değil sanırım :/

Ben hiç Vergo ile eşit dedim mi ? Sadece o kadar güçsüz demedim.Sıradan birinden tek yemedim bu adam ondan bahsediyorum.Sen konuları karıştırmışsın sanırım. :/
Bastille'nin kafayı yakmıyor mu gönderdiğim sayfanın ortasında, yüzündeki maske yanıyor bak net bak

Ki zaten İssho meteor gönderirken kaçabilirdi ama onu bile yapamıyor gördüğün gibi, Sabo o arada yukarı bakıyor

Edit : 2 yıl önce o kadar şeye dayanmış Zoro'nun Sabo dan tek yiyeceğini sanmıyorum

Editleyip yazdım cevabımı, her halükarda durum değişmiyor

Unknown

Bastille'nin kafayı yakmıyor mu gönderdiğim sayfanın ortasında, yüzündeki maske yanıyor bak net bak
Sende benim gönderdiğim sayfaya net bak orada ateşden bahsetmiyor Maskeyi pençeyle kavrıyor farkettiysen.O sözü söyledikten sonra niye ateşle saldırsın.Maskeyi yakması demek Bastille ye meyve ile tek atması demek değil..

Ayrıca orda farkettiysen Alevlerin içinden çıkıyor maskenin yanık olması garip bir durum değil.

Edit: Konu yine farklı yerlere gelmiş.Eğer cevap yacaksan Genel Tartışmadan yazarsan sevinirim.
Edit2:Genel tartışma konusunu bulamadım.Zaten Bu tartışmanında sonuna geldik.Sana hayatta başarılar :good:

Garp'ın bizzat kendisinden eğitim alıyor genç ve dinamik o yüzden Coby'de potansiyel de var iyi bir eğitmen de ama karakter olarak Smoker Garp'ı andırıyor. Güç olarak ise hedefi büyük olduğu için Coby.

Oda reis Coby için gelecekte önemli bir rol biçtiğini hepimiz biliyoruz fakat coby'nin Luffy'e denk hale gelmesi, onu yakalama çabası içerisine girmesi mümkün değil bence. Smoker ise şimdiden 2 kere köşeye sıkıştırdı. (benim hatırladığım) Birisi Logntown'da Dragon kurtardı, diğeri Arabasta'da Ace kurtardı. Ayrıca Smoker'ı ne zaman görsek "Seni yakalayacağım Hasır Şapka" diye bağırıp duruyor.
Özetle şimdiden Luff'nin Garpı olmuş durumda.

Smoker olur.

Size mantıksız gelebilir ama bunlar dışında Luff'nin Roger ile bağları var bir şekilde(Şapka, Ace, Shanks gibi dolaylı yoldan.)

Smoker, Akainu'nun ; Akainu ise Garp'ın çaylağı gibi. Çaylaktan kastım sonraki nesli, anlatabilmişimdir umarım. :D

Roronoa Zoro

Kesinlikle Coby yazma niyetiyle girmiştim, önceden de yazmışım.
Coby en potansiyelli denizcidir. Luffy'nin Roger'ı geçeceği gibi, o da Garp'ı geçecek.

Kesinlikle Coby yazma niyetiyle girmiştim, önceden de yazmışım.
Coby en potansiyelli denizcidir. Luffy'nin Roger'ı geçeceği gibi, o da Garp'ı geçecek.
Coby kim ki Garp olsun ? Hatta sana göre aşacakmış bir de onu gülsem mi ağlasam mı bilemedim.Garp dediğin adam korsanlar kralını ölüm döşeğine getirebilen,500 mlik adama tek atan birisi ki magma,buz vs meyvesi yok ha saf güç + hakiden ibaret.Coby ne bu kadar hakiye ne bu kadar muazzam saf güce ulaşabilir.En fazla sağlam bir meyve verirler buna amiral olur bir şekil.Ki meyve yemezse amiral bile olamaz seri sonunda zira şu an kaptan.

Roronoa Zoro

Coby değil mi 2 yılda anca Kaptan olan, Smoker iki yıl evvel mf de Tuğamiral, şimdi ise G5 te Koramiral, Coby şuan Smoker ın yardımcısı seviyesinde bir adam

Çoğu kişi Coby nin küçümsendiğini düşünüyorda, abartıldığı apaçık ortada

Coby ne ara Luffy'nin Garp'ı olacak yahu? Yarısı bitmiş serinin ama Coby'nin rütbe ortada.Gücü ne kadar olabilir ki tutup da bizim tayfayı kovalayacak seviyede olsun?

Zoro güçlü bir rakip edindin kendine dedi ama şu an öyle bir durumun olması imkansız.Bu iş için tek bir yol var o da ikinci bir time skip yaşanması.Bu olmazsa Coby'nin amiral olduğunu da göremeyiz zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık