Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Aksini ispatlamak da ayrıca saçma bir şey. Karşı taraf Craker tek yemez diye niye ispatlamak zorunda olsun ki? Tek yiyen adam mı 11 saat dövüştü? Bunu ispatlaması gereken kişi sen değil misin?
+1.
Tek bir şey fark ettim sen sürekli beni anlamadın yapıyorsun?
+2

Şu forumda Lufy 5 sn içinde vursa Craker alırdı diyen senden başka 5 kişiyi bul biz bu mangayı bırakalım.
+3
Biz kendimiz hikaye olasılık falan sallıyorsak karşıdaki kişiye itham yapmıyoruz. Ben hikayemi yazarım, sen de yaz.
+4. Vallahi eline sağlık. Daha da bu konuda tartışmak gereksiz.

Tek bir şey fark ettim sen sürekli beni anlamadın yapıyorsun? Kendince madde yazıyorsun sonra anlamadın oluyor. Kesin konuşmadım diye çeviriyorsun. Tartışmayacaksan kendini yormayacaksan niye yazıyorsun. Geçen de forumda azim falan saçmaladın. Sen değerli vaktini burada harcama bence geçen bunu bize tavsiye etmiştin, şimdi ben sana tavsiye ediyorum. Ortaya yazıp ben onu öyle demedim diyorsun, kendi mesajarını bile takip etmiyorsun. Şu forumda Lufy 5 sn içinde vursa Craker alırdı diyen senden başka 5 kişiyi bul biz bu mangayı bırakalım. Aksini ispatlamak da ayrıca saçma bir şey. Karşı taraf Craker tek yemez diye niye ispatlamak zorunda olsun ki? Tek yiyen adam mı 11 saat dövüştü? Nami yardım etmese belki Lufy kaybedecekti. Bu görüş forumda gayet yaygın olarak kabul ediliyor. Sen Nami'de işe yarasın diye manga öyle rol biçti diyorsun. Bunu ispatlaması gereken kişi sen değil misin? Tayfada herkese Oda bir rol verdi işe yarasın diye yoksa Lufy her şeyi tek başına yapardı. İşine gelince Mangaka kurgu yapıyor ama biz tersi olan bir karakterden böyle bir şey dile getirince mangayı biz mi yazıyoruz gibi algı yapıyorsun.

Nami işe yarasın diye bir şey ekliyebiliyorsan bu mangada başkaları da böyle düşünceleri varsayımsal olarak dile getirebilirler, sen o zaman karşı çıkamazsın. Kabul etme ama saygı duy. Biz kendimiz hikaye olasılık falan sallıyorsak karşıdaki kişiye itham yapmıyoruz. Ben hikayemi yazarım, sen de yaz.
Sen adamın yazdıklarını gördün mü? Adamın cümlesi ''boş''la başlıyor. Benim yazdıklarıma saygı duymayana saygı duyacağım öyle mi? Nerde o dünya? Ben mesajımı ortaya yazmışım? Tartışmak isteyen alıntı yapar. Luffy-Cracker mesajını dün yazdım. Sonrasında Milenyum W. alıntı yaptı, öyle değil şöyle dedi, ben de tekrar düşündüklerimi yazdım falan. Şimdi ben bu ikisine aynı kefeye mi koyacağım? Adam bana saygısız davransın, ona bir şey yok ama ben adamın yazdığı gibi cevap verince oooo sen neden böylesin falan? Bilgisayarın başın hater kafasıyla oturmayıp olayları anlamak ve konuşmak için oturanlara hater zihniyetinde oturanlar aynı şekilde davranamam. Benim mesajlarım beni ilgilendirir. Diğer insanlar bana katılmış, katılmamış umurumda da değil. Ben mesajımı kimseye kabul ettirmek için yazmıyorum. Ortaya yazıyorum. Hee katılmazsın, katılmıyorum deyip gerekçelerini sunarsın. Öyle cümleye boş, anlamsız vesaire başlarsan ben de misliyle karşılık vermek hakkına sahibim. Benim mesajım ortada zaten. Sen de mangada göster böyle böyle olmuş diye, konuşur tartışırız. Öyle boşmuş, şuymuş deyip hakaret edersen ben de böyle karşılık veririm. Her şeye muhalefet olacağım ayağına adamın kullandığı kelimeleri de yiyorsunuz ya takdire şayan. Neyse benden bu kadar.

Hayırdır la abilerini çağırdın da işi onlara mı havale ediyorsun artık? Senden bir şey çıkmadı mı?
Bu nasıl bir üslup ya ahahah. :D Yoo, sadece seni iplemediğimden konuyu uzatmadım. Mahalle karısı üslubuna sahip insanlarla tartışmak gereksiz çünkü. Hatta mesajlarını okurken harcayacağım atp'ye değmeyecek bir insan olduğumu anladığımdan engelliyorum şimdi seni.

Croco boy net zorlama yenememesi gerekirdi. Kata ise mantıklı zorlama dövüş içi kendini geliştiriyor ama, iki hakide de net üstün olmasına ragmen + tecrübe farkı filan da var yine de kazanamıyor. Tabi vizyon farkı en temel fark birisi kendini aile için de güçlü göstermek amacın da, diğeri ise KK amacın da. O yüzden Kata'yı saymak doğru olmaz.

Bu nasıl bir üslup ya ahahah. :D Yoo, sadece seni iplemediğimden konuyu uzatmadım. Mahalle karısı üslubuna sahip insanlarla tartışmak gereksiz çünkü. Hatta mesajlarını okurken harcayacağım atp'ye değmeyecek bir insan olduğumu anladığımdan engelliyorum şimdi seni.
Biliyor musun, bu zamana kadar ki en mantıklı şeyi yapmış olursun. Az önce alıntıladığın mesajı silip seni engellemiştim. Sonra ''Kaçtı'' derler diye düşünüp engeli kaldırmıştım. Benim yerime sen yap da kurtulayım bu dertten.

Luffy croco ile 2. vs sinde havaya attığı su tanecikleri anime de sanki havada büyüyerek yani çoğalarak luffy üstüne düşmüş gibi duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık