Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Şimdi:

1. Benim mesajım: ''Araya girmeden önce mangaka Luffy'ye 5 saniye verse o anda yumruğu çakacak ve iş bitecek gibi dururken ne oldu da durum bu hâle geldi'' Gördüğün gibi bir OLASILIKTAN bahsediyorum. Kesin bitecek demiş miyim? Gösterilenler ışığında bitebilir anlamında demişim. Peki, senin mesajın : ''Oda beş saniye verseydi Luffy orada alırdı'' Kesin, net , % 100. Bravo

2. Söyle bakalım, Cracker acıya ne kadar dayanıyor? Bana Cracker'in ASIL bedeninin Luffy'den darbe alıp ayağa kalkabildiği birkaç sahne at da benim fikrim değişsin. Bekliyor olacağım. Madem yazdıklarıma katılmıyorsun, aksinin sunabilmen gerekir. Ben orda ne demişim? ''Büyük ihtimal olay bitecek''. Peki, sen ne yazmışsın? '', Yoksa tek yerdi''. Bravo. Okuğunu anlamadan sana 100 verdim.

3. Ben yukarda 3 madde yazmışım.3 madde de koyu kısımlar olasılık/ihtimal/ olabilir mi'nin cevaplarını ararken, sen nasıl oldu da benim bile kesin yazamadığım konuda ben kesin konuşmuşum gibi yazabilmişsin?

Sana tavsiye, algı yapacaksan eğer bari yazdıklarımı doğru oku, doğru anla da yap. Yazdıklarımı başka anlamlara çevirip de yapma. Bu arada Cracker sahnelerini bekliyorum.
Adama: ''Manga oku manga!'' diye bilmişlik tasla, ben bunları zaten yazdım senin için bir daha yazamam deyip çok da dolu bir şeyler yazmış havası takın. İroni yoluyla yaptığının garipliğini dile getirince de: ''Ama ben kesin konuşmadım. Neden kesin konuşuyormuşum gibi algı yapıyorsun. :('' diye ağla. :( Vallahi iyiymiş bu ne diyeyim.

Ben sana diyorum ki, Nami zaten işe yaradı baya bu arc boyunca. Senin argümanın boş, çünkü bir işe yaradı denilebilecek başka şeyler de yaptı. Sadece bisküvi ıslatmadı. Yazdıklarımın içeriği belli. Sen o 5-10 saniyede nasıl alacağını bir anlat, ben zaten onun saçma olduğunu söylüyorum. Asılsız söylemler ortaya atıp, bana aç mangayı oku demek de güzelmiş.
Big Mom arkında Nami'nin en büyük olayı Zeus mu yoksa Cracker-Luffy olayındaki bisküvi ıslatması mı? Bana göre Zeus'u alması arkın en saçma durumlarından birisi. Haa sen bunu kabul edebiliyorsan kabul et, orası beni ırgılamaz.

İkincisi yazdıklarımın içeriği belli demişsin de ben yazdığın pek bir şey göremedim ortalıkta. Anca boş,asılsız söylem vesaire diye karşı tarafa hakaret edip her şeyi karşı taraftan beklemek. Benim ne söylediğim ortada. Eğer katılmıyorsan ya da aksini düşünüyorsun buyur senin düşüncelerini alayım.

Bu da son mesajımdı. Bu şekilde dolu dolu yazacaksan bu tartışma uzayacak gibi duruyor. O yüzden benden bu kadar.

Adama: ''Manga oku manga!'' diye bilmişlik tasla, ben bunları zaten yazdım senin için bir daha yazamam deyip çok da dolu bir şeyler yazmış havası takın. İroni yoluyla yaptığının garipliğini dile getirince de: ''Ama ben kesin konuşmadım. Neden kesin konuşuyormuşum gibi algı yapıyorsun. :('' diye ağla. :( Vallahi iyiymiş bu ne diyeyim.
Aha böyle olayları başka yerlere çekmeye çalışıp oturur kalırsın işte. Daha benim neden onları dediğimi bile anlayamamışsın. Adamın mesajı ''Söylediğin gerekçe o kadar boş ki'' diye başlıyor. Ben emek vermişim, bir şey düşünmüşüm, kendimce mangada olanları yorumlamışım. Ama kıymetlimiz gelmiş, daha herhangi bir şey sunmadan senin dediklerin boş, demiş. Ben de bu zihniyetteki adam için vakit ayırıp yarım sayfa yazı yazacağım öyle mi? Nah yazarım.

Bu arada benim mesajıma karşılık bambaşka şeyler yazmışsın. Nerde Cracker sahneleri? Bekliyorum.

Enel silahlanma hakisi kullanamadı orada yani luffynin elektriğe karşı avantajlı oluşu luffyi zorla kazanmış yapar mı? Ama croco konusunda haklısınız o zorlamaydı yapacak bir şey yok..Diğerleri hakkında yorum yapmıyorum hakkıyla kazanmıştır bence

Aha böyle olayları başka yerlere çekmeye çalışıp oturur kalırsın işte. Daha benim neden onları dediğimi bile anlayamamışsın. Adamın mesajı ''Söylediğin gerekçe o kadar boş ki'' diye başlıyor. Ben emek vermişim, bir şey düşünmüşüm, kendimce mangada olanları yorumlamışım. Ama kıymetlimiz gelmiş, daha herhangi bir şey sunmadan senin dediklerin boş, demiş. Ben de bu zihniyetteki adam için vakit ayırıp yarım sayfa yazı yazacağım öyle mi? Nah yazarım.

Bu arada benim mesajıma karşılık bambaşka şeyler yazmışsın. Nerde Cracker sahneleri? Bekliyorum.
Tek bir şey fark ettim sen sürekli beni anlamadın yapıyorsun? Kendince madde yazıyorsun sonra anlamadın oluyor. Kesin konuşmadım diye çeviriyorsun. Tartışmayacaksan kendini yormayacaksan niye yazıyorsun. Geçen de forumda azim falan saçmaladın. Sen değerli vaktini burada harcama bence geçen bunu bize tavsiye etmiştin, şimdi ben sana tavsiye ediyorum. Ortaya yazıp ben onu öyle demedim diyorsun, kendi mesajarını bile takip etmiyorsun. Şu forumda Lufy 5 sn içinde vursa Craker alırdı diyen senden başka 5 kişiyi bul biz bu mangayı bırakalım. Aksini ispatlamak da ayrıca saçma bir şey. Karşı taraf Craker tek yemez diye niye ispatlamak zorunda olsun ki? Tek yiyen adam mı 11 saat dövüştü? Nami yardım etmese belki Lufy kaybedecekti. Bu görüş forumda gayet yaygın olarak kabul ediliyor. Sen Nami'de işe yarasın diye manga öyle rol biçti diyorsun. Bunu ispatlaması gereken kişi sen değil misin? Tayfada herkese Oda bir rol verdi işe yarasın diye yoksa Lufy her şeyi tek başına yapardı. İşine gelince Mangaka kurgu yapıyor ama biz tersi olan bir karakterden böyle bir şey dile getirince mangayı biz mi yazıyoruz gibi algı yapıyorsun.

Nami işe yarasın diye bir şey ekliyebiliyorsan bu mangada başkaları da böyle düşünceleri varsayımsal olarak dile getirebilirler, sen o zaman karşı çıkamazsın. Kabul etme ama saygı duy. Biz kendimiz hikaye olasılık falan sallıyorsak karşıdaki kişiye itham yapmıyoruz. Ben hikayemi yazarım, sen de yaz.

Lufy 5 sn daha olsaydı Craker tek yer miydi diye konu açabilirsin? Bir şeyler iddia ediyorsan bunu foruma konu açarak yansıtabilirsin, hem bakış açısı getirirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık