Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Bayılmadan Kazandığını Görecek miyiz?

Sizce Luffy'nin Ayılıp Bayılmadan Kazandığını Görecek Miyiz

• Kullanılan toplam oy
    102
"Rakip çok güjlü olm baksanıza yenmesine rağmen bayıldı!!!" diyemezse Oda'nın gözüne uyku girmez. Öyle ki adam 2 dakikada biten 5-10 panellik Sanji ve Zoro dövüşlerini bile çok zorlandılar mesajı vermek için bayıltarak tamamlamak zorunda kaldı. :ehe:

Bundan sonra olur mu? Normalde olmaması lazım. Olursa bildiğimiz anlamdaki OP güç skalası fırlamış demektir.
Ceaserda bile zokayı yedi Luffy. Güle oynaya mı olacak final? Hiç sanmam.

Ceaserda bile zokayı yedi Luffy. Güle oynaya mı olacak final? Hiç sanmam.
Güle oynaya olması imkansız da şu saatten sonra yıllardır devam ettirdiği 3 raund tarifesini uygulayamaz mesela Oda efendi. Burası kesin zaten, sıvadı demekle geçiştirilemez bile. :/ Dövüş sonunda bayılma kısmını biraz abartmış olabilirim ama evet. Sonuçta hala henüz yaşanmamış ve yaşanacağını bildiğimiz ölümcül mücadeleler var ufukta. Bayılma mevzusu kabul edilebilir bir şey ama Kaido'yu yenebilen birisi bir zahmet yenilip yenilip gelmesin artık. Güç dengesini daha fazla rezil etmek istiyorsa mangaka orası ayrı.

Güle oynaya olması imkansız da şu saatten sonra yıllardır devam ettirdiği 3 raund tarifesini uygulayamaz mesela Oda efendi. Burası kesin zaten, sıvadı demekle geçiştirilemez bile. :/ Dövüş sonunda bayılma kısmını biraz abartmış olabilirim ama evet. Sonuçta hala henüz yaşanmamış ve yaşanacağını bildiğimiz ölümcül mücadeleler var ufukta. Bayılma mevzusu kabul edilebilir bir şey ama Kaido'yu yenebilen birisi bir zahmet yenilip yenilip gelmesin artık. Güç dengesini daha fazla rezil etmek istiyorsa mangaka orası ayrı.
Olm bak siz hep böyle yaptığınız için hayal kırıklığına uğrayıp seriye sövüyorsunuz:ehe:. Mesela bayılma olmaz diyenlere baktım aralarında benim OP hakkında nemesisim olan(lafın gelişi) kişiler var :ehe:

Şu seri hakkında beklentilerinizi biraz gerçekçi tutun. Adamın sözde heyecanlaştırma anlayışı böyle. Kaido'da işin cılkı gerçekten çıktı. Bir dahakine bu kadar abartır mı emin değilim. Ama o önce yenilme sonra daha güçlü geri gelme meselesi kesinlikle olacak. Artık 2 mi olur 3 mü olur orasını bilemem.

Bir de shounenlerin olayı bu zaten. Bir düşmana tanrı çekilir ama sonra çok daha güçlüsü çıkar. Bunun da sebebi biraz satış kaygısıyla alakalı. İlgi çeksin diye düşman şişirildikçe şişirilir.

Olm bak siz hep böyle yaptığınız için hayal kırıklığına uğrayıp seriye sövüyorsunuz:ehe:. Mesela bayılma olmaz diyenlere baktım aralarında benim OP hakkında nemesisim olan(lafın gelişi) kişiler var :ehe:

Şu seri hakkında beklentilerinizi biraz gerçekçi tutun. Adamın sözde heyecanlaştırma anlayışı böyle. Kaido'da işin cılkı gerçekten çıktı. Bir dahakine bu kadar abartır mı emin değilim. Ama o önce yenilme sonra daha güçlü geri gelme meselesi kesinlikle olacak. Artık 2 mi olur 3 mü olur orasını bilemem.

Bir de shounenlerin olayı bu zaten. Bir düşmana tanrı çekilir ama sonra çok daha güçlüsü çıkar. Bunun da sebebi biraz satış kaygısıyla alakalı. İlgi çeksin diye düşman şişirildikçe şişirilir.
Son derece klişe ve mide bulandıran mevzulara sövmekten doğal ne var la? Kaldı ki beklentilerim son derece gerçekçi. En güçlü yaşayan kişi diye çıkardığın düşmanı ana karakterine yediriyorsan, hem de yüzlerce yıllık mitleri omuzlatıp ve yılların meyvesini değiştirerek yapıyor ve bir ton da tantanaya sebep olarak yediriyorsan, şu saatten sonra 2-3 kere yenilme muhabbetlerine girmeyeceksin. Bugüne kadar bu duruma laf etmedim düşmanla arada bariz güç farkları olduğu için ama artık işin rengi değişti. Shounen olayı para kaygısı falan bilmem ben. O klişeye girip seviyeyi FT klasmanına çekiyorsa yedi sülalesine söverim.

Ana karakter boss'la birkaç kez kapışırken arada arc'ın hikayesini ilerletme şablonundan bir zahmet çıksın artık. Ekmeğini yeterince yedi zaten.

Son düzenleme:
Son derece klişe ve mide bulandıran mevzulara sövmekten doğal ne var la?
Gene sövün ama beklentilerinizi gerçekçi tutun bu sayede daha az hayalkırıklığına uğrarsınız

En güçlü yaşayan kişi diye çıkardığın düşmanı ana karakterine yediriyorsan, hem de yüzlerce yıllık mitleri omuzlatıp ve yılların meyvesini değiştirerek yapıyor ve bir ton da tantanaya sebep olarak yediriyorsan, şu saatten sonra 2-3 kere yenilme muhabbetlerine girmeyeceksin. Bugüne kadar bu duruma laf etmedim düşmanla arada bariz güç farkları olduğu için ama artık işin rengi değişti. Shounen olayı para kaygısı falan bilmem ben. O klişeye girip seviyeyi FT klasmanına çekiyorsa yedi sülalesine söverim.
Ama yeni jenarasyondan diğerleri de armut gibi yerinde durmuyor şimdi. Yeniler gelecek eskilerin ağzına edecek falan dendi o kadar. O yüzden Karasakal'ın mesela en azından aşırı güçlü boyuta gelmesi lazım.

Bir de son Kaido Luffy arası muhabbet de biraz onın ön hazırlığı bence. Luffy meyvesiyle bir anda aşırı güçlendi ama Kaido meyve her şey değildir dedi.

Karasakal 3. Bir meyve de yiyecek muhtemelen ve neredeyse tanrı gibi bir şey olacak. Luffy haki gücüyle geçecek ve final.

Bir de İmu da var o zaten tam muamma. Dünyanın varlığından haberi yok. Hadi Karasakal neyse de son düşman o olursa ve bu adam aslında 2 Kaido gücünde ama gücünü bir nedendem kullanamıyordu şimdi değişti ama dense kimse itiraz edemez bence.

Ana karakter boss'la birkaç kez kapışırken arada arc'ın hikayesini ilerletme şablonundan bir zahmet çıksın artık. Ekmeğini yeterince yedi zaten.
Çıkmaz :ehe:

Neyse dediklerime katılır ya da katılmazsın. Ama eski köye yeni adet gelmez Oda değişmez. Hala OP'un keyif veren yanı kaldıusa ondam zevk almaya bakın geri kalanımı da kafanıza takmayın.

@Gutts

Forumun da halinden anlayacağın gibi insanların pek bir beklentisi kalmadı zaten merak etme. :/ Ben de zevk almaya bakayım diyorum da anlattığım şeyler zevkimi azaltan şeyler olmaz direkt yok eden şeyler olur işte.

@Gutts

Forumun da halinden anlayacağın gibi insanların pek bir beklentisi kalmadı zaten merak etme. :/ Ben de zevk almaya bakayım diyorum da anlattığım şeyler zevkimi azaltan şeyler olmaz direkt yok eden şeyler olur işte.
Valla ben bile bir şey diyemiyorum artık. Nika konusunu tölere edebilirim ama ilerisi için epey kötü reklam oldu :ehe: . Önümüzdeki arclara bakaxağız artık.

Valla ben bile bir şey diyemiyorum artık. Nika konusunu tölere edebilirim ama ilerisi için epey kötü reklam oldu :ehe: . Önümüzdeki arclara bakaxağız artık.
Nika konusu beni rahatsız etmedi yalnız. :/ Bir iki şey dışında meyvenin uyanışı hoşuma gitti aksine.

Fena gitmeyen bir dövüş bir anda heyecanını kaybetmeye başladı. Şu son sayı finalse eğer en kötü dövüş finallerinden birisi olacak. Yonkou dövüşü diye yıllardır beklediğimiz şey bundan daha fazlası olmalıydı. Dofy vol.2'yi mi layık gördün şu dövüşe lanet capon :S

Ben bu dakikaya kadar mesela Luffy'e hiçgüvenmedim bu konuda, güvenenleri de hiç anlamadım zaten, mangaka 1 verdiyse 5 aldı hep. Ama G5 bildiğin sen küçükken kazana düştün güncellemesi. Artık REYİZ'e güvenim tam, dövüş içinde farklı modlar gene olur ama bayılma olmaz :D .

Bu arada hiç shounen okumasak iyi yiyeceksin milleti. Gene Naruto karşılaştırmasına başlamayalım:D.

@Rukawa bayılmanın net bir tarifini yapsan daha iyi olur bence. Direkt bilinç kaybı mı yoksa Dressrosa'da veya çatı 1. round gibi bilinç açık enerjisizlik hali mi?

Adam gayet gerçekçi tutmuş beklentisini olmasını gerekeni söylemiş. Luffy kendinden çok daha güçlü biriyle karşılaşamaz şu anda. Bu olarsa serideki güç seviyeleri arşa çıkmış daha önce OP evreninin görmediği bir seviyeye gelmiş demektir. Şu anda üç haki türünün en üst düzey tekniklerine hakim uyanış açmış ve yonko indirmiş bir Luffy var elimizde. Dövüşeceği insanlar da az çok bu seviyelerde olmalı. O yüzden bayılmaz demekte sıkıntı yok. Ha Op'un işlenişi gereği arc içinde saçma salak şeyler gene olur ondan bahsetmiyorum ama güç olarak Luffy'i bayıltacak kadar baskın gelecek bir rakip çıkmaz seri uçuşa geçmezse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık