Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Bayılmadan Kazandığını Görecek miyiz?

Sizce Luffy'nin Ayılıp Bayılmadan Kazandığını Görecek Miyiz

• Kullanılan toplam oy
    102
Sırada meyve kapatan, Nika'yı iptal edecek Karasakal ile Joyboy'u daha önce de yenmiş olan One Piece'in evreninin gerçek tanrısı Im var. Öyle de bir döverler ki Kaido'da yediği dayak fragman kalır.
Dövmeye dövsünler de Kaido'da olduğu gibi yenilip yenilip her seferinde çok daha güçlü olarak dönme mevzusu yaşanmasın diyoruz. Arada bu kadar güç farkı olmamalı.

Adam gayet gerçekçi tutmuş beklentisini olmasını gerekeni söylemiş. Luffy kendinden çok daha güçlü biriyle karşılaşamaz şu anda. Bu olarsa serideki güç seviyeleri arşa çıkmış daha önce OP evreninin görmediği bir seviyeye gelmiş demektir. Şu anda üç haki türünün en üst düzey tekniklerine hakim uyanış açmış ve yonko indirmiş bir Luffy var elimizde. Dövüşeceği insanlar da az çok bu seviyelerde olmalı. O yüzden bayılmaz demekte sıkıntı yok. Ha Op'un işlenişi gereği arc içinde saçma salak şeyler gene olur ondan bahsetmiyorum ama güç olarak Luffy'i bayıltacak kadar baskın gelecek bir rakip çıkmaz seri uçuşa geçmezse.
Güç olarak Luffy serinin nirvanasına ulaştı diyebiliriz bir noktada, ama olay sadece güçte bitmiyor. Adamın ağır counter'ı Karasakal, Luffy'yi çok defa ölüp ölüp dirilecek hale sokacak muhtemelen. İkinci meyvesi olan deprem meyvesi de bayıltmaya çok müsait. Im'in nasıl bir gücü kestiremiyorum, o kısımda da birtakım sıkıntılar yaşayabilir. Akainu ile kapışırsa bayılma olmaz diyebilirim mesela, nasıl bayıltabilir ki? Gerçi adam yalama yapmış artık bi yolunu bulup bayılabilir yine bak :D

Sırada meyve kapatan, Nika'yı iptal edecek Karasakal ile Joyboy'u daha önce de yenmiş olan One Piece'in evreninin gerçek tanrısı Im var. Öyle de bir döverler ki Kaido'da yediği dayak fragman kalır.
Karasakal, Kaido'dan beter dövecek ama bayılma mevzusu vs olmamalı artık. Olaya güç olarak bakmıyorum. Ace'in ölümüne doğrudan sebep olmuş kişiye bir kere bile olsa kaybetmemeli Luffy. Seri başından beri Evil Luffy olarak gösterildi zaten. Kimsenin araya girmediği ve molaların olmadığı bir dövüş olmazsa ben tatmin olmam. Büyük ihtimalle KK olma dövüşü olacak zaten. Eeee yardım alacaksa hep beraber kk ünvanını alın o zaman. İm dövüşünde yardım ve mola garanti olarak bakıyorum ama karasakal öyle olmamalı ya.

Dövmeye dövsünler de Kaido'da olduğu gibi yenilip yenilip her seferinde çok daha güçlü olarak dönme mevzusu yaşanmasın diyoruz. Arada bu kadar güç farkı olmamalı.
Ben de hiç istemem. Tek seferde yense güzel olur. Hadi Lucci gibi arc başında şov yapsa da asıl dövüş tek rauntta geçse çok zevkli olur. Ama o zaman Oda efendi rakibin daha güçlü daha efsane olduğunu bize nasıl geçirecek di mi ama? Tarzını bozacağını sanmıyorum maalesef.
Karasakal, Kaido'dan beter dövecek ama bayılma mevzusu vs olmamalı artık. Olaya güç olarak bakmıyorum. Ace'in ölümüne doğrudan sebep olmuş kişiye bir kere bile olsa kaybetmemeli Luffy. Seri başından beri Evil Luffy olarak gösterildi zaten. Kimsenin araya girmediği ve molaların olmadığı bir dövüş olmazsa ben tatmin olmam. Büyük ihtimalle KK olma dövüşü olacak zaten. Eeee yardım alacaksa hep beraber kk ünvanını alın o zaman. İm dövüşünde yardım ve mola garanti olarak bakıyorum ama karasakal öyle olmamalı ya.
Meyvesini kapatıp kafaya deprem yediği zaman kendinden geçer yine. Adam tek seferde yenilen rakibi güçsüz görürler diye düşünüp ona göre çiziyor. Luffy'e verdiği yeni güç güm güm kalbim at. Yeni güç bile düşüp düşüp kalkmaya uygun verildi. Adam Luffy artık düşmeyecek demek yerine düşen Luffy çabuk kalkacak diye güçlendirme verdi şaka gibi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık