Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Bayılmadan Kazandığını Görecek miyiz?

Sizce Luffy'nin Ayılıp Bayılmadan Kazandığını Görecek Miyiz

• Kullanılan toplam oy
    102
Adam gayet gerçekçi tutmuş beklentisini olmasını gerekeni söylemiş. Luffy kendinden çok daha güçlü biriyle karşılaşamaz şu anda. Bu olarsa serideki güç seviyeleri arşa çıkmış daha önce OP evreninin görmediği bir seviyeye gelmiş demektir. Şu anda üç haki türünün en üst düzey tekniklerine hakim uyanış açmış ve yonko indirmiş bir Luffy var elimizde. Dövüşeceği insanlar da az çok bu seviyelerde olmalı. O yüzden bayılmaz demekte sıkıntı yok. Ha Op'un işlenişi gereği arc içinde saçma salak şeyler gene olur ondan bahsetmiyorum ama güç olarak Luffy'i bayıltacak kadar baskın gelecek bir rakip çıkmaz seri uçuşa geçmezse.
Yahu zaten bunları yazdım tekrar etmeyelim. Gene bol ayılma bayılma göreceğiz Oda'yı tanıyorsam. Olması gereken ayrı olacak olan ayrı.

Yahu zaten bunları yazdım tekrar etmeyelim. Gene bol ayılma bayılma göreceğiz Oda'yı tanıyorsam. Olması gereken ayrı olacak olan ayrı.
Sadece güç açısından diyorum ben. Ekstrem yetenekler ve arc içi yaşanan hadiseler değil son dövüşte en güçlü düşmanla yapılacak olan savaşta şu anki seviyesiyle Kaido karşısında düştüğü duruma düşmemesini beklemek normal olanı. OP mantığı içerisinde dahi öyle yani.

"Rakip çok güjlü olm baksanıza yenmesine rağmen bayıldı!!!" diyemezse Oda'nın gözüne uyku girmez. Öyle ki adam 2 dakikada biten 5-10 panellik Sanji ve Zoro dövüşlerini bile çok zorlandılar mesajı vermek için bayıltarak tamamlamak zorunda kaldı. :ehe:

Bundan sonra olur mu? Normalde olmaması lazım. Olursa bildiğimiz anlamdaki OP güç skalası fırlamış demektir.
Bu dediğini Oda bile söylemiş işte itiraf ediyorsun ama dressrosada siz söylemiyordunuz.Ne bayılması ya birebir birebir,g4 erken açaydı teeek hülooo yorumlarından dolayı biz bugünlere geldik.Bizi kendi ellerinizle yarattınız. :D

Sana 10 yıl önce dedik çekil oradan gözüne parmak geliyor.
Sen o parmak bırak gözüne girmeyi, kafatasını yarana kadar göremedin.

Bizlik bir şey yok tabi değil mi @Millennium Wizard kardaşım :ehe:
Aslında herşey bu kimmiş ya diye Alpamis’in Luffy yorumlarına sarmamla başladı.İlk başta yorumlar çok Polyanna geldiğinden garipsemiştim olur mu ya diye ama tüm bunların buzdağının görünen yüzü olduğunu bilemezdim. :hhh:

Ya ben Luffy'ı zaten sevmiyorum. Bayılmadıktan sonra zevk alamam mangadan böyle iyi. Bayılıp bayılıp yenmesini seviyorum o ayrı tabi. He bunun için de eleştirmem ama hoşuma gidiyor sonuçta. Oda böyle devam.

Sadece güç açısından diyorum ben. Ekstrem yetenekler ve arc içi yaşanan hadiseler değil son dövüşte en güçlü düşmanla yapılacak olan savaşta şu anki seviyesiyle Kaido karşısında düştüğü duruma düşmemesini beklemek normal olanı. OP mantığı içerisinde dahi öyle yani.
Sizin anlamadığınız mesele bu bence. OP'un öyle düşündüğünüz gibi bir mantığı yok. Oda eline kağıt kalem alarak güç dengesi hesaplamıyor. Belli bir şablonu, kendine göre bir anlayışı var seviye fark etmeksizin onu uyguluyor dövüşlerde.

Rai'ye de dediğim gibi Kaido kadar cılkı çıkmayabilir ama banko bayılacak.

Sizin anlamadığınız mesele bu bence. OP'un öyle düşündüğünüz gibi bir mantığı yok. Oda eline kağıt kalem alarak güç dengesi hesaplamıyor. Belli bir şablonu, kendine göre bir anlayışı var seviye fark etmeksizin onu uyguluyor dövüşlerde.

Rai'ye de dediğim gibi Kaido kadar cılkı çıkmayabilir ama banko bayılacak.
Op'un mantığını bilmeme ihtimalim var mı Gutss? Ben sana sadece bu mantık içerisinde dahi şu anki haliyle rakibi tarafından domine edilmesinin pek mümkün olmadığından bahsediyorum. Meyvesiz kalmış hali bile Kaido karşısında düştüğü duruma BB karşısında düşmemeli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık