Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Bayılmadan Kazandığını Görecek miyiz?

Sizce Luffy'nin Ayılıp Bayılmadan Kazandığını Görecek Miyiz

• Kullanılan toplam oy
    102
Op'un mantığını bilmeme ihtimalim var mı Gutss? Ben sana sadece bu mantık içerisinde dahi şu anki haliyle rakibi tarafından domine edilmesinin pek mümkün olmadığından bahsediyorum. Meyvesiz kalmış hali bile Kaido karşısında düştüğü duruma BB karşısında düşmemeli.
Eh ama ben bu çok mantıklı diye savunma yapmadım ki alspdls. Seriye güvenmeyin dedim. Beklentilerinizi gerçek tutun derken kastım buydu.

Olabilir. Bir bedende iki kişilik muhabbeti gibi bir şey olur. Zaten cansız kılıca zoan yedirip canlı kanlı iradesi olan bir file çevire de biliyorsun. Yine de tek bedende Luffy ve Nika'nın iradesi bir yaşıyor olsa gerek.
İşte benim demek istediğim, eğer öyleyse Kaido eğer meyvesini uyandırıp kaybettiyse kaybeden Kaido da sayılmaz. Bu muamele bütün zoan kullanıcılarına da yapılmalı.

Ben bu dakikaya kadar mesela Luffy'e hiçgüvenmedim bu konuda, güvenenleri de hiç anlamadım zaten, mangaka 1 verdiyse 5 aldı hep. Ama G5 bildiğin sen küçükken kazana düştün güncellemesi. Artık REYİZ'e güvenim tam, dövüş içinde farklı modlar gene olur ama bayılma olmaz :D .

Bu arada hiç shounen okumasak iyi yiyeceksin milleti. Gene Naruto karşılaştırmasına başlamayalım:D.

@Rukawa bayılmanın net bir tarifini yapsan daha iyi olur bence. Direkt bilinç kaybı mı yoksa Dressrosa'da veya çatı 1. round gibi bilinç açık enerjisizlik hali mi?
Dediğin gibi iki şekli olsa da, Luffy'nin savaşta pasif kalması olarak bakabiliriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık