Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy mi, Sanji mi?

Dövüşten önce Kizaru getirilen güçlerin onu durdurmaya yetmeyeceğini söylüyor. Dövüşe başladıktan sonra ise, kendisini durdurmasının bile başarı sayıldığını belirtiyor. Zaten Rayleigh'in yorulduğu görülüyor. Bu Amiraller kendilerine denk adamlarla 10 gün dövüşebilecek karakterler zaten. Rayleigh o kadar uzun süre dayanamaz. Yaşlılığın bir etken olduğu önemle vurgulandı seride.

Bende Sanji demişim halada Sanji diyorum.Özellikle Vergo'nun yanına geliş hızıda hala Sanji dememdeki faktör.Artı olarak Monster Trio'nun kendi aralarında bazı özellikleriyle öne çıkacağını düşünüyorum.
Luffy-Güç
Zoro-Dayanıklılık
Sanji-Hız

teşekkür ederim. ilk başlarda bunu savunmuştum ama Dragon arkadaşımız kizarunun yenemeyeceğinde çok iddaa edince tartışmaya devam etmeye gerek görmedim. cevabımı aldım abi sağol.
ben hala iddaa ediyorum kesin konusabilmen için kizarunun rayleighi alması lazım.alabildimi hayır,tüm tayfa gitmesine ve orda tek rayleigh kalmasına ragmen hemde sentoumaru yanındayken alamadı,almadı bla bla,gücü yetse alırdı...demekki denkler kizaru alır demek teoridir.bende rayleigh ölür kizaruyuda yanında götürür diyorum.buda benim teorim istedigini secebilirsin.ama sanki e.oda söylemişte kesin birseyi bilmişin gibi bir uslupla yazmısın aksam aksam iyi güldüm :D

Rayleigh'e terledi diyenler mangada böyle bir şey var mı? Adam bütün calm belt yüzüyor kondisyonsuz sayılıyor. 2 amiralin 10 gün savaştığı söylendi 2 sn de çizdi Kizaru'nın suratını. Zaten alabilecek olsa Kizaru Ray sanı bırakırmı? Mademki bu adam kondisyonsuz kondisyonu bitene kadar oyalasın yakalasın nasıl ordan çıkabiliyor bu adam?

Smoker dedi ki:
Dövüşten önce Kizaru getirilen güçlerin onu durdurmaya yetmeyeceğini söylüyor. Dövüşe başladıktan sonra ise, kendisini durdurmasının bile başarı sayıldığını belirtiyor. Zaten Rayleigh'in yorulduğu görülüyor. Bu Amiraller kendilerine denk adamlarla 10 gün dövüşebilecek karakterler zaten. Rayleigh o kadar uzun süre dayanamaz. Yaşlılığın bir etken olduğu önemle vurgulandı seride.
Ben de aynen o şekilde düşünüyordum aslında. Ama Rayleigh'in Luffy'ye haki öğrettiği kısımlar kafamı karıştırdı. Adam her türlü hakiyi kullanıyor, ve kullandığı hayvanın da ezik bi hayvan olmadığı biliniyor, gram zorlanma yok.

Dönüp Kizaru vs sine bakıyorum, tek haki belirtisi tuttuğu kılıç ve belki hızı, görmedik ama büyük ihtimal gözlem de kullanmıştır. Kral ve zırh yok.

O teri ve yorgunluğu kılıç sallamaya bağlıyorum. Ve Rayleighin sözünün de Kizaruyu küçümsediğini düşünüyorum. O küçümsemeye cevap olarak Kizaru da onu küçümsüyor, olay karşılıklı yani.

Tabi şu andan itibaren yazacaklarımın hepsi tahmin. Dövüş ciddileştikçe Rayleigh diğer hakileri de kullanıp durumu kendi lehine çevirebilirdi.

Bende Sanji demişim halada Sanji diyorum.Özellikle Vergo'nun yanına geliş hızıda hala Sanji dememdeki faktör.Artı olarak Monster Trio'nun kendi aralarında bazı özellikleriyle öne çıkacağını düşünüyorum.
Luffy-Güç
Zoro-Dayanıklılık
Sanji-Hız
Aslında Luffy'de hepsinden üst seviyede var.Ama fiziksel güç olarak Zoro'danda Sanjidende güçlü..
Zoro ise Luffyden fiziksel güç olarak biraz aşağıdadır ama dayanıklılık olarak en iyileri odur.Hız olarak ise en yavaşları Zoro.
Sanji en hızlıları olmasına rağmen kız gibi vücudu olduğu için güç ve dayanıklılıkta en zayıfları.,

Rayleigh'e terledi diyenler mangada böyle bir şey var mı? Adam bütün calm belt yüzüyor kondisyonsuz sayılıyor. 2 amiralin 10 gün savaştığı söylendi 2 sn de çizdi Kizaru'nın suratını. Zaten alabilecek olsa Kizaru Ray sanı bırakırmı? Mademki bu adam kondisyonsuz kondisyonu bitene kadar oyalasın yakalasın nasıl ordan çıkabiliyor bu adam?
Ben oraları mangada okumuştum ve yanlış hatırlamıyorsam yorgunluktan hiç bahsedilmiyordu.Ter falanda yoktu ama okuyalı uzun süre oldu.

@Hancock

Zoro Luffy'nin tüm acılarını içine alıp ayakta durabilen bir adam.Luffy o acılar nedeniyle baygındı.Zaten bu dediklerim yüzünden diğerlerinde bu özellik yok anlamı çıkarılmasın.

@Ridiculous

Bende Sanji hakkında senin gibi düşünüyordum ama mangada Absalom ile kapışmasını gördükten sonra düşüncelerim dayanıklılık konusunda değişti.Tabi bir Luffy ve Zoro dayanıklılığı yok ama aşağı kalır yanıda yok :)

hocam bence zoro=güç
luffy=dayanıklılık olsa daha iyi olur çünkü lastik adı üstünde daha dayanıklı olmaz mı?

yok hocam öyle yazmadım da bende öyle hatırlıyordum. rayleighden terler falan boşandı fazla dayanamayacağını belli etti. yaşlı olması büyük handikap.
ter bosalması falan yok nefesi kesiliyor.ama normal adam 20 yıldır eline kılıc bile almamıs.sonradan acılmayacagının garantisi yok.yinede smokera bende katılıyorum yüzde 51 kizaru...zaten rayleigh kizaruyu yener demiyorum dikkatini cekiyorum,onuda yanında götürebilecegine inanıyorum diyorum ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık