Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy mi, Sanji mi?

if we tried to capture you here ,even we...would need make some preparations diyor.we diyor sentoumaru ve pxide katıyor.seni yakalamak için ben tek yetmem,baska hazırlıkta gerekir diyor.sana daha öncede söylemişimdir.readerın cevirisi güvenilir degil.en güvenilir ceviri eger ekleme yoksa animenin fansubıdır.ordaki ingilizce dublaj orjinal ve gercek olan.çünkü ingilizceden bile farklı anlamlar cıkıyor kaldıki japoncadan...ama readerın cevirisi 512 sayfa 2 de öyle diyor.

benim anime arsivimdeki fansuba göre orda şöyle söylüyor if we were to try and catch you,it would requrie a bit more dedication than we have right now demiş.yani neresinden bakarsan bak,su anki gücümüzle seni yakalayamayız fazlası lazım demiş. ;) kizaru kabul ediyor bizim forum kabul etmiyor.

smoker @

bencede smokerın hızı luffyden fazla, ccnin yanına giderlerken gösterildi yeri yakmıs luffy yine smoker önce gelmiş adım farkla bile olsa,ama orda smoker daha cok ucuyor.o yüzden luffy yerde gittigi sürece smoker onu gecebilir yinede bence anlık yer degiştirmeye gelirsek,ccnin gastanet attıgı sahneden sonraki luffynin hızı,hemde öncesiden aldıgı darbeyide sayarsak muhtesem cidden... yani ani yer degiştirmede smokerı gecebilir bence.
Dediğin sayfaya baktım. Kizaru o lafı dövüşmeye başlamadan önce söylemiş. Daha sonradan da kendi söylüyor zaten, "Beni durduruyorsun, yetmez mi?" diye.

Smoker'ın anlık yer değiştirmeleri de oldukça hızlı. Vergo ve Law'ı aynı şekilde yakalamıştı. Meyvesinin en güzel özelliği o zaten. İstediğin an istediğin yerde olabiliyorsun, üstelik o sırada saldırı da yapabiliyorsun.

Bazen manga çevirileri pek güvenilir olmuyor haklısın, animeden teyit yapılabiliyor böyle yerler.
Ama şu da var ki Rayleigh'i dövüşmeden önce daha güçlü düşünmüş olabilir, ama yaşlılığını görünce işler değişmiştir.
Kizaru yara almadan bence Rayleigh'i yenemez yani senin sorduğun ''neden Rayleigh'i yakalamıyor'' sorusunun cevabı bu bence, kapıda Wb ile yapılacak bir savaş var ve Kizaru oraya yaralı olarak gitseydi denizciler çok önemli bir gücünden mahrum çıkmış olurdu.

Edit : Smoker'da aynısını demiş :)

Dediğin sayfaya baktım. Kizaru o lafı dövüşmeye başlamadan önce söylemiş. Daha sonradan da kendi söylüyor zaten, "Beni durduruyorsun, yetmez mi?" diye.

Smoker'ın anlık yer değiştirmeleri de oldukça hızlı. Vergo ve Law'ı aynı şekilde yakalamıştı. Meyvesinin en güzel özelliği o zaten. İstediğin an istediğin yerde olabiliyorsun, üstelik o sırada saldırı da yapabiliyorsun.
sonucta e.oda öyle söylettiriyor.smoker olayına gelirsekte,dedigim gibi smokerda cok hızlı anlık yer degiştiriyor keza vergodada bunu gördük.ama luffy bence anlık yer degiştirmede bunlardan iyi,o yüzden gördügümüz en cabuk yer degiştiren adamlardan olan doflamingoyla kapısıcak.ha ama dedigim gibi yarış farklı bir olgu,smoker gecti luffyi zaten,birde bizimkisi yerleri yakmıs hesap et yetisicek diye :)

marco @

onu diyorum işte öyle veya böyle adam cekiniyor.o sözün anlamı su seni öldürsem bile benide yanında götürebilirsin.rayleigh bunu yapıcak adam ölür kizaruyuda yanında götürürdü.garp niye denizciler iki efsaneyle aynı anda basa cıkamaz dedi sence ? sonucta rayleighi yakalamak veya öldürmek için amiral gücü lazım.biri eksilseydi marineforddan güc dengeleri nasıl degişirdi ;)

sonucta e.oda öyle söylettiriyor.smoker olayına gelirsekte,dedigim gibi smokerda cok hızlı anlık yer degiştiriyor kea vergodada bunu gördük.ama luffy bence anlık yer degiştirmede bunlarda iyi,o yüzden gördügümüz en cabuk yer degiştiren adamlardan olan doflamingoyla kapısıcak.ha ama dedigim gibi yarıs farklı bir olgu,smoker gecti luffy zaten,birde bizimkisi yerleri yakmıs hesap et yetisicek diye :)
Kişisel görüş sonuçta. Yine de orta yolu bulduk. O sahne epey komikti. Nefes nefese kalmış, uçtuğu için kıskanıyor Dumanlı'yı.

Kizaru olayında belliki kapışsalar Ray-san yenilcek ama Kizaru'dan da bişeyler götürcek bu bacak olur kol olur boyundan göbeğe kadar kocaman bi yara olur onu bilemicem artık:D Yani istesede yakalıyamaz çok zorlarsa öldürür kendide feci yaralanır Kizaru'nun o yüzden orda şuan yakalıyamayız demiştir bence. Zaten asıl savaş kapıda Ray-san ı yakalamaya çalışmak çok anlamsız olurdu. Hız olayına gelirsekte Smoker gördükki uzun mesafede daha hızlı Luffy'den yani hızları eşit olsa bile Luffy tıkanıyor Smoker kendini ne kadar zorlarsa zorlasın tıkanmıyor çünkü logia adam kendisi duman. Ama iş savaşlarda kullanılan anlık yer değiştirme olur biranda çakma olur falan oraya gelirse Luffy daha hızlıdır. Adam gülerken görünmez oldu biranda daha ne olsun:D

Edit: Sanji mi daha hızlı yoksa Luffy mi bilemiyorum valla aynı ortamda hareket ettiklerini görmeden bişey diyemicem bana göre bacaklarındaki güçten ötürü Sanji'nin daha hızlı olması gerekir tabi orası ayrı konu.

Kişisel görüş sonuçta. Yine de orta yolu bulduk. O sahne epey komikti. Nefes nefese kalmış, uçtuğu için kıskanıyor Dumanlı'yı.
kıskanıcak tabi adam havalı olan herseyi seviyor genetigi öyle,rayleigh diyor ya roger için herseyi savasları bile büyük bir stille yapmayı severdi.ikiside cocoronun deyimiyle aptal,akılları bir karıs havada ama cok sevimli oluyor,cocukca kıskanclık yaptıgında,daha öncede nami waverı kullanırken yapmıstı hemen aklıma gelen. :D

hız ve yer degiştirme demişkende doflamingo bence su an phdekilerin hepsinden daha cabuk ve seri bir adam,ister meyve gücü diyelim,istek fiziksel kabiliyet.oars yumrugunu yere vurana kadar adam bacagını kesip göge cıktı.eger hawkinsin bedeni voodoya dönüsüyorsa ben diyorm belki,doflamingoda ileri seviyesinde bedenini kuklaya cevirip cok hafifletebilir.o yüzden bakalım nasıl basedicekler doflamingoyla :D

Monkey :D Luffy

ayrıca rayleighi yakalasalar idam etmek isteseler birde shanks la mücadele etmek zorunda en azından adam zaten ununu elemiş eleğini asmış ondan pas geçtiler

Luffy.
Geppou bir halt değil bence,tayfanın 2 yıl sonra yaptığı işler arasında en az etkileyici olanı.Hoş Sanji tabi, garip gelmiyor artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık