Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Dördüncü Vites Kullanmadan Kimleri Alabilir?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    248
Hepsini alır. Bazılarını güle oynaya, bazılarını ise çok zor alır ama sonuç olarak hepsini tokatlar.

Vsleri düşünürken Oda'ya göre düşünmüyoruz. Konu Oda savaştırsa sonuç ne olur konusu değil, şuan ki güçleriyle sizce hikaye olmadan kapışsalar ne olur konusu. Yoksa işin içine Oda girerse duruma göre Luffy Tama'ya 1vs1 de kaybedebilir.

Buna göre değerlendirince bir kere ileri gözlemle hasar almayacak, minimum düzeyde hasar alacak bir Luffy var. Bunun üstüne yine gözlem haki sayesinde hemen hemen her vurduğunu oturtacak. İleri silahlanma + G3 ile (gözlemden dolayı G3 darbelerini tutturur) bu listedeki dayak arsızı Jack dahil herkesten kan alır. İnsanlar Luffy'nin hakisini çok küçümsüyor. Dediğim gibi Oda'nın senaryosu olmadan şu anki güç seviyelerine göre olan bir dövüşte hepsini alır Luffy.

Sadece meyve olduğu iddia edilen Luffy'nin şu anki halinin yanında böcek gibi halinin yaptıkları.Mangada olan Luffy ile yorumlanan Luffy aynı kişi değil net.

Bu sahne doflamingo ölümden döndükten sonra toparlanmaya çalışırken fırsattan istifade luffynin vurduğu sahne. Öncesinde hiç böyle vuramadı. Burada lawın ölümcül saldırısını almıştı dof. İşte o ölümcül saldırıyı yemiş dofa luffy anca bu kadar vurabildi. Yani luffy g4süz çöp.

Ben Luffy'i küçük görmedim siz birden çok tepelere çıkardınız. O haki tekniği iş yapmayacak mı, tabii ki yapacak. Ama bir haki tekniği öğrendi diye geçmişe dönüp Katakuri'yi ya da Doflamingo'yu çok rahat mı yenecek? Hayır. Bunlar Arlong değil ki abi.
Biz mi tepeye çıkardık sen mi çok küçümsedin :D Sen onu bunu boş verde 4 tane Nova nasıl Apoo'ya saldırı çıkaramadı onu söylesene bi hani dayanıklılık,gözlem falan ya 4 tane nova darbe bile vuramadı Apoo'ya Kid hariç onunda nasıl vurduğunu biliyoruz.:D

Üye silindi 5781

Bahsettiğin zaman luffy ne geleceği görüyordu ne de ileri seviye silahlanması vardı. Güncel de ikisine de sahip.
Konuyu okumamıştım ama konuyu açan yanlış açmış.Katakuri seviyesinde bi' gözlem hakisi bekliyorsanız Luffy'den bence çok yanılıyorsunuz şu anlık.Şayet kendisi Rayleigh'in dediği gibi ''Bazen Haki en zor zamanlarında ortaya çıkar.'' zor zamanında olduğunda bile bir iki tane görüp 3.'sünde gene Katakuri'den güzel yumruk yemişti.
Henüz yeni hakisini ağaçta deneyen birisine göre çok güveniyorsunuz bu hakiyi öğrendiğine.
Öğrenmiştir öğrenmemiştir , orası farklı bir durum.Ben öğrenmemiş haline göre yorum yapıyorum.
Onun dışında bu hakiyi bilen Hygoro da o zaman Queen'i yenebilir değil mi :D zira ikisi de hapishanede aynı şekilde etki bırakmışlardı.Haki önemli ama g4 de önemli. G4'süz hiçbir şey yapamaz Luffy.Bu onun elinden 2 yıl önce Gear 2 ve Gear 3'ü almak gibi bir şey artık.

Sen benim anlattığım olayı anlamadın. Yeterince dayanıklı biri zaten bayılmaz ve rakibine karşı atak yapar bir sonraki saldırılara izin vermeden diyorum. Sen bana hala aynı şeyi söylüyorsun, böyle giderse döngüye gireceğiz.
Ben sadece Apoo olayına göre Luffyi küçümsemek mantıksız geldiği için karşı çıktım. Daha akla yatan bi örnek olabilirdi anlamında

Konuyu okumamıştım ama konuyu açan yanlış açmış.Katakuri seviyesinde bi' gözlem hakisi bekliyorsanız Luffy'den bence çok yanılıyorsunuz şu anlık.Şayet kendisi Rayleigh'in dediği gibi ''Bazen Haki en zor zamanlarında ortaya çıkar.'' zor zamanında olduğunda bile bir iki tane görüp 3.'sünde gene Katakuri'den güzel yumruk yemişti.
Henüz yeni hakisini ağaçta deneyen birisine göre çok güveniyorsunuz bu hakiyi öğrendiğine.
Öğrenmiştir öğrenmemiştir , orası farklı bir durum.Ben öğrenmemiş haline göre yorum yapıyorum.
Onun dışında bu hakiyi bilen Hygoro da o zaman Queen'i yenebilir değil mi :D zira ikisi de hapishanede aynı şekilde etki bırakmışlardı.Haki önemli ama g4 de önemli. G4'süz hiçbir şey yapamaz Luffy.Bu onun elinden 2 yıl önce Gear 2 ve Gear 3'ü almak gibi bir şey artık.
G2 ve G3'süz Enel ve Croco gibi adamları indirdi.

Ya bunun konuyla ne alakası var? Niye söylemek zorunda olayım ki ne gibi bir katkısı olacak bizim bur tartışmamıza? :hhh:
Tartışmamız ile şöyle bir alakası var base Luffy'nin çok güçlü olmadığı eğer olsaydı atak çıkarabileceğini söylüyorsun 4 tane nova Apoo'ya atak çıkaramıyor diyorum şimdi biz Apoo'yu güç dengesi olarak nereye koyacağız onu söyle bir :D

Edit:İşim çıktı gelince devam ederiz reis.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık