Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Dördüncü Vites Kullanmadan Kimleri Alabilir?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    248

Üye silindi 5781

Yc3 etmeyen Urouge'yu bile alamaz diyorsun yani.
Küçümsediğin Urogue Big Mom'un bir tane Sweet Commander'ı indirip kaçabilmiş.
Luffy G4'süz hangi Sweet Commander'ı yenmiş
Bende ilk baş öyle düşünmüştüm ama sonradan gelişmiş silahlanma ve gözlem hakisini katarsak Luffy'nin Jack gibi tank tipler dışında çoğu kişiyi alabileceğini görüyorsun.
Öyle değil işte.
Katakuri Vs'sinde meyveyi kullanış şeklinin ne kadar önemli olduğunu gördük.
G4'süz Luffy demek meyve kullanımının kısıtlanması demek.Burada bile g3'ü Katakuri'nin yumruğundan çok ama çok küçük.Bu anlamda 2 yıl boyunca Luffy G3'ü hakkında herhangi bir gelişim göstermemiş.
Bu konu unutulmasın yeni b.haki tekniğinin etkilerini net bir şekilde görmeye başladığımızda gündeme getirelim tekrardan.
Ben tabii şu anki Luffy için yorum yapıyorum.Seri sonu Luffy'nin hali başka olur , çünkü neredeyse her hakide uzman olacak Luffy.

İç organına falan almadı saldırıyı. Yeterince dayanıklılık ve gözlem ile Apoo rahatça alt edilir. Çünkü saldırının kimin tarafından yapıldığını ayıkırsın ve ikinci saldırıya fırsat vermeden karşı atak yaparsın.
Saldırıyı direkt vücut içinden aldı. Zaten o paneldeki sorun o anda saldırının nasıl yapıldığını anlamamalarından kaynaklıydı. 2. saldırıya gerek kalmadan Luffynin biliç gitti.

İç organına falan almadı saldırıyı. Yeterince dayanıklılık ve gözlem ile Apoo rahatça alt edilir. Çünkü saldırının kimin tarafından yapıldığını ayıkırsın ve ikinci saldırıya fırsat vermeden karşı atak yaparsın.

Ben Apoo > Luffy diye bir şey mi söledim ben mi kaçırdım orayı?
Sen Apoo'nun Luffy'e üstünlük kurduğunu belirttin bende 3 tane daha novaya kurduğunu belirttim yanında, 4 tane nova 1 Apoo etmiyormuş ki indirememişler Kid bir anlığına atak yaptı onda da farkında değildi Apoo eee 4 tane nova daha sonra gene atak yapamadı ve kaçtılar sonuç? :D Şunu belirtmiş olalım seride güç dengesi yokken Luffy'nin base halini şuanlık küçümsemeni önermem ondan dolayı power up'ı boşa almamıştır Luffy base halinin ne kadar güçlendiği görene kadar soytarıya çevirecek bizimkini.

Saldırıyı direkt vücut içinden aldı. Zaten o paneldeki sorun o anda saldırının nasıl yapıldığını anlamamalarından kaynaklıydı. 2. saldırıya gerek kalmadan Luffynin biliç gitti.
Sen benim anlattığım olayı anlamadın. Yeterince dayanıklı biri zaten bayılmaz ve rakibine karşı atak yapar bir sonraki saldırılara izin vermeden diyorum. Sen bana hala aynı şeyi söylüyorsun, böyle giderse döngüye gireceğiz.

Sen Apoo'nun Luffy'e üstünlük kurduğunu belirttin bende 3 tane daha novaya kurduğunu belirttim yanında, 4 tane nova 1 Apoo etmiyormuş ki indirememişler :D Şunu belirtmiş olalım seride güç dengesi yokken Luffy'nin base halini şuanlık küçümsemeni önermem ondan dolayı power up'ı boşa almamıştır Luffy tabi oraya gelene kadar bizim yazar soytarıya çevirir bizimkini ama yapacak bir şey yok.
Ben Luffy'i küçük görmedim siz birden çok tepelere çıkardınız. O haki tekniği iş yapmayacak mı, tabii ki yapacak. Ama bir haki tekniği öğrendi diye geçmişe dönüp Katakuri'yi ya da Doflamingo'yu çok rahat mı yenecek? Hayır. Bunlar Arlong değil ki abi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık