Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Dördüncü Vites Kullanmadan Kimleri Alabilir?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    248
Tartışmamız ile şöyle bir alakası var base Luffy'nin çok güçlü olmadığı eğer olsaydı atak çıkarabileceğini söylüyorsun 4 tane nova Apoo'ya atak çıkaramıyor diyorum şimdi biz Apoo'yu güç dengesi olarak nereye koyacağız onu söyle bir :D
Ben Apoo > Luffy ya da Apoo > Tüm Novalar demedim ki. Sadece Luffy'nin Apoo karşısında bir iki bölüm önce düştüğü durumu örnek verdim ve Dof karşısındaki hali şimdiki haline oranla böcek olan bir adam o duruma düşmezdi dedim. Sen gelip Apoo dört novayı falan kaçırdı diyorsun tartışmadan alakasız bir şekilde. Ben o novaları tartışmıyorum ki.

Ben Apoo > Luffy ya da Apoo > Tüm Novalar demedim ki. Sadece Luffy'nin Apoo karşısında bir iki bölüm önce düştüğü durumu örnek verdim ve Dof karşısındaki hali şimdiki haline oranla böcek olan bir adam o duruma düşmezdi dedim. Sen gelip Apoo dört novayı falan kaçırdı diyorsun tartışmadan alakasız bir şekilde. Ben o novaları tartışmıyorum ki.
Tamam işte bu hiç bir şeyi göstermez diyorum hacım Apoo'nun orada yaptığı saldırılara counter attack atamazsın kulağını tıkayıp kaçarsın saldırıları engellenemiyor gözlem falan işe yaramaz ? Bizimkilerden de hayvan gibi kan aldı Apoo bir atak daha atsa belki Zoro'yuda bayıltacak Kid'ide seride güç dengesi yok demeye çalışıyorum.

Üye silindi 5781

Croco'ya dokunabildiği gibi öttürdü yalnız. İş dövüşmeye gelince yılan gibi zekaya sahip oluyor nomıssız:D
Bu seride bana göre 3 tane çok saçma karşılaşma var.
1-Enel
2-Katakuri
3-Cracker
4.'yü zorlasam Croco'yu eklerim.Plot armor lafını kullanmak istemiyorum ama Luffy seride 10-11 defa rahat ölürdü bence.

Luffy Ulti'ye bile g4 açma ihtiyacı duydu. Yani g4 olmadan hala uçuk seviyelere çıkamadı.Şu yeni tekniğini görelim bakalım ona göre konuşuruz.

Şu an kesin Luffy veya başka karakter alır demek fanteziden öteye götürmez.

Tamam işte bu hiç bir şeyi göstermez diyorum hacım Apoo'nun orada yaptığı saldırılara counter attack atamazsın kulağını tıkayıp kaçarsın saldırıları engellenemiyor gözlem falan işe yaramaz ? Bizimkilerden de hayvan gibi kan aldı Apoo bir atak daha atsa belki Zoro'yuda bayıltacak Kid'ide seride güç dengesi yok demeye çalışıyorum.
Şöyle düşün o saldırıyı Apoo Katakuri'y'e yapsa Katakuri bir süreliğine bilincini kaybeder mi? Yoksa saldırıyı yapan Apoo'ya kitlenip onun korsanlık kariyerini mi bitirir?

Şöyle düşün o saldırıyı Apoo Katakuri'y'e yapsa Katakuri bir süreliğine bilincini kaybeder mi? Yoksa saldırıyı yapan Apoo'ya kitlenip onun korsanlık kariyerini mi bitirir?
Hmm garipmiş Katakuri'nin neredeyse tüm saldırıları(sabahtan akşama kadar dövdü Luffy'i bayıltamadı çünkü) Apoo'nun bombası etmiyor öyleyse iyi günler bu tartışmanın bir sonucu olmayacak sanırım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık