Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Dördüncü Vites Kullanmadan Kimleri Alabilir?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    248
Luffy şuan ki güç seviyesiyle G4 açmadan buradakileri alması lazım bir tek cracker hariç o da meyve avantajından dolayı. Ama e.oda G4 açmadan bu karakterleri luffye yedirmez fakat mantıken alması lazım. Çok fazla power up aldı. Adam geleceği görüyor, darbe bile almaması lazım çoğu karakterden ama hala çer çöp den bayılıyor :(

Üye silindi 5781

Kuma'yı alabilir.Zamanında Pacifista modifikasyonları olmasa 2 yıl öncesi Zoro bile alıyordu az kalsın.
Gerçek Kuma'yı almak bir döt ister.O da g4'süz Luffy'de pek yok. g3'ün hakili hali Punk Hazard'a kadar öter.Wano'da ota b-ka g4 açıyor bu çocuk.
G4'süz Luffy , soğansız menemen gibidir anlayacağınız.

Gerçek Kuma'yı almak bir döt ister.O da g4'süz Luffy'de pek yok. g3'ün hakili hali Punk Hazard'a kadar öter.Wano'da ota b-ka g4 açıyor bu çocuk.
G4'süz Luffy , soğansız menemen gibidir anlayacağınız.
Bende ilk baş öyle düşünmüştüm ama sonradan gelişmiş silahlanma ve gözlem hakisini katarsak Luffy'nin Jack gibi tank tipler dışında çoğu kişiyi alabileceğini görüyorsun.

Apoolu bölümü tekrar oku. Sesle vücudun içine yapılan bi saldırı benim mantığıma göre kulak tıkanmadan durdurlamaz. İç organ dayanıklığını arttıramayacağına ve sesi göremeyeceğine göre...
İç organına falan almadı saldırıyı. Yeterince dayanıklılık ve gözlem ile Apoo rahatça alt edilir. Çünkü saldırının kimin tarafından yapıldığını ayıkırsın ve ikinci saldırıya fırsat vermeden karşı atak yaparsın.

Yazdığından ne çıkartmalıyım Apoo hepsine ayarı verdi mi ? Verdi. Hepsi aynı duruma düşüp kaçmıyorlar mıydı ? Kaçıyorlardı. Kime sorarsan sor aynı şeyi der sana bizimkilerin hepsini zurnaladı Apoo. Sen Luffy'nin düştüğü durumdan bahsetmedin mi Apoo karşısında bende diğer 3 novanın düştüğü durumdan bahsettim bu kadar. Diğerlerine gelince örnek yazdığımdan bunu mu çıkarıyorsun oluyor.
Ben Apoo > Luffy diye bir şey mi söledim ben mi kaçırdım orayı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık