Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Dördüncü Vites Kullanmadan Kimleri Alabilir?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    248
Bak.... şimdi.... şöyle ki....

Bende diyorum ki bazı karakterlere bunu yapamaz... abartıyorsunuz... ankette en güçlü Zoro’yu gördüğüm için ondan örnek veriyorum, Zoro’nun da dövüş içi gelişimi muazzam nereye alıyor Zoro’yu...?
Yönetim uyuma!

G4 Luffy'nin Zoro'yu yenebileceğine kim bilir kaç saate anca ikna olacak adamsın seninle g4 kullanamayan Luffy vs Zoro'yu konuşmak istemiyorum Bushi. Zoro'yu çıkar diğer karakterleri düşün dövüşler kısa sürede bitmediği takdirde Luffy'nin bu adamlara yenilme ihtimali nedir? Ya da bu adamlar kısa sürede Luffy'i yenebilir mi?

Yüzde yüzünü oluşturmadıktan sonra bazılarını alamaz reyiz... çok fazla bir şey bu... aşırı yani...
Yüzde yüz olmadan alır be. Hani gösterilenlere göre listedeki en güçlüler yc3 ayarı (arc sonu Zoro sağ kolu seviyesi olur ancak şu anlık öyle durmuyor o da yc3 ayarı bana göre şu an) sağ kol almış Luffy üstüne ileri silahlanma aliyor, bence bu power uplar ile G4 olmadan yc3 ve altı adamları alabilir gayette.

Yönetim uyuma!

G4 Luffy'nin Zoro'yu yenebileceğine kim bilir kaç saate anca ikna olacak adamsın seninle g4 kullanamayan Luffy vs Zoro'yu konuşmak istemiyorum Bushi. Zoro'yu çıkar diğer karakterleri düşün dövüşler kısa sürede bitmediği takdirde Luffy'nin bu adamlara yenilme ihtimali nedir? Ya da bu adamlar kısa sürede Luffy'i yenebilir mi?
Al işte yine fanboy kartı... bu işi geçelim datte artık yemiyor...

Bazıları tabii ki öyle alabilir ona bir lafım yok... kaç dakikadır bazı karakterle bunu yapamaz diyorum... öyle bir dünya yok yani...

Haki power uplarından önce bence de öyleydi. Şuan o kadar fazla fark olduğunu sanmıyorum. Yine en güçlü formu G4 ama ileri gözlem ve silahlanmadan önce G4 ve G3 arasında uçurum varken şu an o uçurum yok bana göre.
G3 ile G4 kadar seri olabileceğini düşünmüyorum. Yeni haki tekniği ile darbe şiddetinin büyük çoğunluğunu karşılayabilir ama dayanıklılık bakımından geri kalacak. Yani G4 olmadan illa ki bir yerden eksik olacak şu anlık. Darbe şiddeti olarak katılıyorum belki yeni haki ile normal halinde eski G4 halini yakalayabilir ama yeni haki tekniği ile birlikte de şu an kullanacağı G4 yine gücünün büyük çoğunlunuğu karşılayacak. G4 ile kullandığı o yeni haki normal bedeniyle kullandığına oranla fark atacaktır yani.

Ben şeyi merak ediyorum, mesela G4 de luffy hakisini en üst derecede kullanıyor. Base halinde o zaman luffy gücünü kısmış olmuyor mu? (Evet farkındayım burası bariz belli bir durum :D)Yani hakisini en verimli kullandığı form, G4 formu. Bu yüzden haki gelişiminde base haline ne kadar etki ediyor bu durum? Yani G4'ü zirve olarak ele alırsak base hali bunun neresinde olacak? Luffy sürekli power up alıyor ama G4 bazında bu power uplar daha anlam kazanıyor. E.Oda bize luffy'nin normal formunda hakisinin ne kadar güçlü olduğunu göstermeyecektir muhtemelen. Bunu G4 formundayken yapacaktır. Böyle olunca da luffy G4 olmadan hakisinin ne kadarını kullanıyor gibi bir durum ortaya çıkıyor. Biraz karışık oldu ama anlatabildim umarım :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık