Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Dördüncü Vites Kullanmadan Kimleri Alabilir?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    248
Ya arkadaş bu anketteki adamlar kim köpek ki ben Luffy'nin Kaido karşısındaki durumu ile kıyaslayayım. Elimizde bir karakter var. Serideki en iyi dövüşçülerden biri en yüksek potansiyele sahip adam dövüşürken sürekli gelişiyor geleceği görebiliyor çok zorlu dövüşlerden geçip kendini geliştirmiş ve üstüne yeni b.haki tekniği öğrenmiş ki bu teknik adamın evveliyatını sevecek bir teknik olarak geçiyor. Minik bir örneğini Yamato karşısında da görmüşüz. İnsanlar kalkıp g2-g3 kullanabilen Luffy'nin hadi en kötü kendini geliştirerek dahi olsa bu adamları yenemeyeceğini düşünüyorsa yazık anasını satayım. Dediğim gibi bunu aslında şimdi tartışmayalım bir müddet sonra geri döneriz şimdilik üzücü bir konu oldu forum adına.
Ne alakası var...? G4’süz demiyorum mantık kuruyorum... madem G4’süx bunları alıyor her şeyini kullanarak Kaido ile teke tek başından sonuna kadar uzun bir dövüşe girip alsın...!ç? Ayrıca o dövüş içi gelişimlerin falan hepsi Zoro’da da var... tamam Luffy>Zoro ama G4’düz falan bu daha yazık bir şey... Üzücü hatta...

Kral Luffy bunların bazılarına göre çok ağır ligde bazılarına göre değil. Anlaşamadığımız nokta şurası, siz g4süz luffyi %20-30 gibi görüyorsunuz. Ben %60-70 gibi görüyorum. G3 zaten gayet güçlü bir mod sadece tutturması zor ama onu da ileri gözlemle kapatacak Luffy. E üstüne birde ileri silahlanma var tadından yenmez :D

He bunları Oda'nın yazmadığı gösterilenlere göre olan bir dövüş için diyorum. Oda yazıyorsa her şey mümkün bu dövülerde, paşamızın keyfi nasıl isterse öyle çizer. Tutarlılık felan umrunda değil.
Ama Oda yazıyor işte böyle bir fark bazı karakterlerle arasına asla koymaz... en güçlü olacak doğru ama fark atacak olmasını düşünmek yanlış... :D

Ne alakası var...? G4’süz demiyorum mantık kuruyorum... madem G4’süx bunları alıyor her şeyini kullanarak Kaido ile teke tek başından sonuna kadar uzun bir dövüşe girip alsın...!ç? Ayrıca o dövüş içi gelişimlerin falan hepsi Zoro’da da var... tamam Luffy>Zoro ama G4’düz falan bu daha yazık bir şey... Üzücü hatta...
Ya bu çocuğu banlayın artık üç nokta kullanımına tepki olarakmı doğdun Bushi Allah aşkına normal kullan la şunu. Kaido'ya nefesi yetmez arada uçurum var ama G4'süz Luffy bu anketteki bazı karakterlerden güçsüz olsa bile arada uçurum olmaz. O farkı kapatacak kadar gelişebilir.

Hepsini ya da hiçbirini seçeneklerini geçelim. Adam bedene dokunmadan içten yok etme yeteneğine sahip. Geleceği göreceğim derken Katakuri'den dayaklar yiyip ayakta kalmış birisi.

Ama Oda yazıyor işte böyle bir fark bazı karakterlerle arasına asla koymaz... en güçlü olacak doğru ama fark atacak olmasını düşünmek yanlış... :D
Oda'nın şimdiye kadar yazdıklarına dayanarak dövüştürüyorum ben, yazacaklarına göre değil. Dediğim gibi ayrıldığımız nokta G4'ün Luffy'nin gücünün ne kadarını oluşturduğu.

Ya bu çocuğu banlayın artık üç nokta kullanımına tepki olarakmı doğdun Bushi Allah aşkına normal kullan la şunu. Kaido'ya nefesi yetmez arada uçurum var ama G4'süz Luffy bu anketteki bazı karakterlerden güçsüz olsa bile arada uçurum olmaz. O farkı kapatacak kadar gelişebilir.
Bak.... şimdi.... şöyle ki....

Bende diyorum ki bazı karakterlere bunu yapamaz... abartıyorsunuz... ankette en güçlü Zoro’yu gördüğüm için ondan örnek veriyorum, Zoro’nun da dövüş içi gelişimi muazzam nereye alıyor Zoro’yu...?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık