Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy, Amiral Yenebilir mi?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    141
Çoğunluk öyle görüyor, amirale ilk Big Mom'u yediriyorlar hatta tartışmada. Big Mom'u yener belki ama diğerlerini yenemeze dönüyor konu.
Big Mom en güçsüzü çıksa bile meyvesi logia kullanıcıları için en ters meyve. Uyandırırsa çok tehlikeli olabilir. (+Bunlar aşağı yukarı denk karakterler.)
Big Mom'u yener ama diğerlerini yenemez diyenlerin seriyi iyi okuduğunu sanmıyorum. Amiral>Yonko'nun en azından kendi içinde tutarlılığı var.

Elmayla armudu hoşaf yapıp ayran diye önüme koyuyorsun ne diyeceğimi şaşırıyorum. Genel olarak karakterlere bakış ve güç unsurlarını yorumlama şeklin bence yanlış.
Niye yazdıklarımı ileride yazacaksın işte :D BB sağı solu indiriyor gura ile wb de yapardı sağlıklı olsaydı diyeceksin... Yol yapma dns adamın en güçlü vuruşuyla karakterin durumu ortada sayfalarda duruyor... Neyse uzatmayalım da kötü yol yapıyorsun...

Big Mom en güçsüzü çıksa bile meyvesi logia kullanıcıları için en ters meyve. Uyandırırsa çok tehlikeli olabilir. (+Bunlar aşağı yukarı denk karakterler.)
Big Mom'u yener ama diğerlerini yenemez diyenlerin seriyi iyi okuduğunu sanmıyorum. Amiral>Yonko'nun en azından kendi içinde tutarlılığı var.
Sanmıyorum ters olacağını, Zeus örneği var ihanet eden. Sakazuki kimi yener konusu vardı orada çoğunluk Big Mom diyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık