Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kurtlar Vadisi (2003-2005)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 99 84.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 18 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    117
Senaristin soyadına bakınca taşlar yerine oturuyor :D
Osman Reis özel olarak istiyor Necati Şaşmaz'ı.

Kardeşinin yanı sıra Osman Sınav da istemiş galiba. Tanınmamış biri olmasını mı ne istemiş.
Yayınlandığı dönemde bu dizi kadar etkilisi olmadı galiba. Sokakların bomboş kaldığını hatırlarım. Çakır öldüğünde hele yaşananlar çok garipti. Cenaze ilanları mı dersin senelerdir yapılan anma törenleri mi...
Osman Sınav, hiç oyunculuk bilgisi almamış Necati Şaşmaz'ı mimiksiz Tom Cruise vari bir şekilde kullanabileceğine inandığı için tercih etmişti diye hatırlıyorum o dönemki açıklamalarından. Tabi bu kıyas Necati Şaşmaz = Tom Cruise şeklinde anlaşılmasın. Necati Bey'in elli tanesi birleşse bir Tom abimiz edemez. Etmesi teklif dahi edilemez, orası ayrı.

Osman Reis özel olarak istiyor Necati Şaşmaz'ı.

Osman Sınav, hiç oyunculuk bilgisi almamış Necati Şaşmaz'ı mimiksiz Tom Cruise vari bir şekilde kullanabileceğine inandığı için tercih etmişti diye hatırlıyorum o dönemki açıklamalarından. Tabi bu kıyas Necati Şaşmaz = Tom Cruise şeklinde anlaşılmasın. Necati Bey'in elli tanesi birleşse bir Tom abimiz edemez. Etmesi teklif dahi edilemez, orası ayrı.
Aslında baştan Kenan İmirzalıoğlu ve şu an adını hatırlayamadığım o dönem ünlü olan başka bir erkek oyuncu düşünülüyor. Kenan İmirzalıoğlu isminden, diziden kısa bir süre önce deli yürekte oynadığı ve deli yürek yeni bitmiş olduğu için vazgeçiliyor. Diğer düşündükleri ünlü oyuncu da dizide oynama teklifini kabul etmiyor. Bunun ardından da halk tarafından bilinmeyen bir ismin başrol olmasına karar veriliyor. Tabi bu noname ismin Raci şaşmaz'ın kardeşi olması düşündürüyor yine de :s Atacağım videoda bundan Raci Şaşmaz'ın haberi yoktu deniliyor da biraz torpil vardır mutlaka :s

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık