Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Bu kaos ortamında bir haftalık süre içerisinde henüz daha piyasada olmayan PxP'ye yaptığım 26 dolarlık yatırımı peyder pey 60 dolara kadar çıkardım. Ön satış fiyatı fiyatı her hafta artacağı için sayaç geriye doğru saydıkça gaza gelip aldım. İyi strateji valla. Batarsa güzel batacağım : ))

Son bir saat her an tekrar arttıra bilirim pxp benim belam olacak :hhh:

Binancede yok diye girmedim ben buna.Listelenince de hemen aldım.
Shibayı almak isteyip alamayan çok fazla kişi vardı. Bu yüzden binanceye yeni giren hemen alınmaz düşünceme rağmen alım yaptık. Biraz düşse de toparladı. Bu vitalikin olayı olmasaydı shiba bu durumun yakınından bile inmezdi. En fazla yükselmezdi ama çıtasını korurdu pek düşmezdi

Son düzenleme:
Bugün Sun diye bir coin aldım. Sebebi şudur.
Snow diye coin varmış kış aylarında yükselmiş, demekki sun da yazın yükselir dedim. Ha bir de yapılış amacına baktım btc alternatifi denmiş. Belki Elon amca el verir dedim. Tarihe not düşmek için yazdım buraya yatırım matırım tavsiyesi değildir.

Bugün Sun diye bir coin aldım. Sebebi şudur.
Snow diye coin varmış kış aylarında yükselmiş, demekki sun da yazın yükselir dedim. Ha bir de yapılış amacına baktım btc alternatifi denmiş. Belki Elon amca el verir dedim. Tarihe not düşmek için yazdım buraya yatırım matırım tavsiyesi değildir.
Zamanında kışın su-dondurma hissesi alan borsacı abiler geldi aklıma : ))

Shibayı almak isteyip alamayan çok fazla kişi vardı. Bu yüzden binanceye yeni giren hemen alınmaz düşünceme rağmen alım yaptık. Biraz düşse de toparladı. Bu vitalikin olayı olsaydı shiba bu durumun yakınından bile geçmezdi. En fazla yükselmezdi ama çıtasını korurdu.
Piyasaya girmeden önce bir araştırma yaptım en düzgün binance gözüküyordu.Ben de binance harici alım satım yapmıyorum.Zaten shitcoin de almiyordum ama düzgün coinlere 3 ay uzun vade yatırımı yapıp zararla çıkan tek adam olduğum için öperler dedim ve girdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık