Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
benim kafam coinlerin çok fazla enerji harcamasına takıldı. Bir yerde okumuştum btc kazımı Türkiyenin %60 elektrik enerjisine bedelmiş. Yani nufüs artarken,kaynaklar azalıyor,o kaynağa ulaşım azalıyor kaba bir tahminle btc uzun vadede patlayabilir gibi. Ponzi vs olayı değil

Bu işe girerken girdiğiniz paranın (uzun vadeci iseniz) web sitesinde White Paper diye bir bölüm var. Orayı okumanızı tavsiye ederim. Yatırım tavsiyesi değil ama 10 bin farklı paraya yaklaşan kripto para piyasasında DOGE gibi eşşek şakası kıvamında olan paradan tutun da gerçekten bir amacı olan paraya kadar birçok çeşit var. Bunların bir kısmı (Özgür hocanın da belirttiği gibi %90'9ı) batacak. Batmaya mecbur. O yüzde 10'luk kısmı keşfedebilirseniz uzun vadede Elon Musk, Jeff Bezos ile briç oynar, enselerine patlatır git bana bardan kokteyl getir ulen dersiniz. Bu konuda oldukça ciddiyim. Yeter ki paranın ne amaçladığını, hangi altyapıyı kullandığını, neyi vaat ettiğini araştırın. Araştırmayan kötü sonuçlar yaşar. Mesela bir örnek vereyim, XRP. XRP yani Ripple herkesin nefret ettiği bir kripto paraydı. Şimdi uçuşa geçti.

Söylemek istediğim uzun vadeli yatırımcılar (1-2 sene) bekledikleri süre boyunca kazanırlar. Sabredin arkadaşlar.

benim kafam coinlerin çok fazla enerji harcamasına takıldı. Bir yerde okumuştum btc kazımı Türkiyenin %60 elektrik enerjisine bedelmiş. Yani nufüs artarken,kaynaklar azalıyor,o kaynağa ulaşım azalıyor kaba bir tahminle btc uzun vadede patlayabilir gibi. Ponzi vs olayı değil
İçimizdeki Elon Musk.

Öyle de madenciliği yapılan çok az kripto para var diye biliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık