Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Uzun bir süredir şahsen pek yazmıyordum ama bu konu başlığı altına bir iki kelam etmek istedim. 131 sayfa entry var hepsini okudumadım o yüzden daha öncenden yazacakrıma benzer şeyler yazılmış olabilir. Yazacaklarım kısaca şahsi tavsiyem olacak.

Şahsen uzun bir süredir reel piyasada işlem yapmaktayım. Coin meselesinide bayağı uzun bir süredir (yaklaşık 9 10 sendir) biliyorum ve hiç bir yatırım yatmadım ve pişmanda değilim. Lafı çok fazla uzatıp laf kalabalığı yapmayacağım. Hangi piyasada işlem yaparsanız yapın finansal okur yazarlığınız yoksa işlem açmayın arkdaşlar. Teknik analiz ve temel analiz bilmiyorsanız işlem yine açmayın, illaki işlem açacam diyorsanız ciddi anlamda bilen bir arkdaş/tanıdığa sorun!!! Sosyal medyada "hüstad" zibidilerini de dinlemeyin emin olun çoğu size kendi malını ambiyane tabiri ile "kitleme" derdinde . İnsanlara ciddi anlamda üzülüyorum para zor kazanılan, kolay kaybedilen bir şey. Son olarakta piyasada çok kullanılan ve büyük abilerin dediği bir laf vardır " Bir malı herkes konuşmaya başlayınca sat!"

Uzun vadeli bir kaç yatırım dışında borsadan çıktım. Uzun vadeli hedeflerim ise 1 yıl kadar. Yaptığım bu yatırım epey riskli, bu bir yıllık süre zarfında sermayemi kaybedebilirim de ama olsun. Kısa vadeli al satta arzu ettiğim kazancı yakalayamadım. Bir de bunu deneyeceğim.

Yeni dönemde keçinin parlayacağını düşünüyorum, ufaktan alt yapısını yapıyorlar. Şu dönem şüphesiz köpeğindi, bi sonraki neden keçi olmasın? Goat tokenları takip etmenizde fayda var.

CZ ? Binance on Twitter: "I am gonna adopt a GOAT and name it B..." / Twitter

Binance on Twitter: "What crypto would you name your goat after? ? #Bitcoin https://t.co/kaiumKaBed" / Twitter

(2) Facebook

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık