Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Polygon Matic 1 ay içerisinde epey yükseldi. Girsem mi diye düşünüyorum. Dikkatimi ilk çektiği yerde girseydim yani 4 gün önce şimdi 100% ile çıkardım.

Daha önce söylendi mi bilmiyorum ama Binance borsası haziran ayında nftlere özel bir market yaratacak. Geçen sene defi temelli coinler nasıl piyasada rüzgar estirdiyse bu senenin rüzgarı nft temelli coinlerden gelecek gibi duruyor.

23'ünde PSG ve Lille arasındaki zirve mücadelesi farklı müsabakalarda devam edecek. Bu sebepten GS-BJK mücadelesindeki GS yüzdesel artışının bir benzerini PSG'de de bekliyorum. Yatırım tavsiyesi değil dersem yalan söylemiş olurum. Ben 30 dolar attım beklemedeyim :d

23'ünde PSG ve Lille arasındaki zirve mücadelesi farklı müsabakalarda devam edecek. Bu sebepten GS-BJK mücadelesindeki GS yüzdesel artışının bir benzerini PSG'de de bekliyorum. Yatırım tavsiyesi değil dersem yalan söylemiş olurum. Ben 30 dolar attım beklemedeyim :d
Yüksek bir noktada almışsın sanırım ama olsun acil para ihtiyacın olmadığı sürece zarar etmezsin.

Shiba yüzünden vaktinde giremedim lakin çokta geç kaldığımı sanmıyorum. 23'üne kadar daha da artacaktır bence.
Artmasına artabilir canım o ayrı mesela. İşler kötü gitse düşerse diye dedim. Epey düştüğü yükseldiği oluyor. Zarara düşsen de tekrar kara geçersin anlamında. Bu artmıyor ya hu deyip taraftar tokenlerini zarardan satan çok oluyor ama halbuki er geç tekrar yükseliyor.

BNB fena düştü. Alım fırsatı gibi ama belli de olmaz düşmeye devam da edebilir. Düşse de uzun vadeli büyük yatırımcılar için iyi denebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık