Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kozmer (Cosmere) Evreni

Nerede toplanacaksınız? Şu sıra hastayım ama o zamana kadar toparlarım diye umuyorum.
Benim boşa çıkma saatim 9'u bulabilir. 9'u geçmez diye tahmin ediyorum.

Bir de @seyyah da sormuş kararlaştıralım nerede buluşacağımızı. Korsanfan DCsi mi. Yoksa ayrı bir grup mu yapalım vs vs.
Tamam 9 gibi yaparız. Keke'm ayarlar nerede olacağını xD
KF dcsi uygun gibi ya. Günü netleştirdikten sonra akşam her saate okeyim.
2. çağ kitapları baya kısa. Bir iki oturuşta yok edersin @RedTeroR :d
Kardeşim bize Kelsier gibi çar lazım her kitap sarmıyor Sınırsız Arcanum'u 1 günde bitirdim mesela :oleyo2:

Tamam 9 gibi yaparız. Keke'm ayarlar nerede olacağını xD

Kardeşim bize Kelsier gibi çar lazım her kitap sarmıyor Sınırsız Arcanum'u 1 günde bitirdim mesela :oleyo2:
Kelsier'in etkilerini çok görürsün ikinci çağda, eğer uslu bir okuyucu olursan belki kayıp metal'de kendisini bile görebilirsin :fool:

Ek: Bu arada ben KF discordunda yokum, bana bir link atıverin.

Lift'in hikayesi okudukça ilginçleşiyor.
Kanun Alaşımı'nı bitirdim.

Genel olarak tüm kozmere dair tek eleştirim şu olacak.
Notlarında da bahsetmiş(arcanumda kelsier bölümünden sonra) ama ölmeden dönmeler çok fazla olmaya başlıyor, bir fantastik eserde en kıl kaptığım şeylerdendir. O kelin ölümden dönmesinden sonra sana söylemiştim seriyi bırakacaktım ama Adolin sağolsun tekrar bağlamıştı seriye bakalım 5'i de okuyabilirim çarşambaya kadar.

Kanun Alaşımı'nı bitirdim.

Genel olarak tüm kozmere dair tek eleştirim şu olacak.
Notlarında da bahsetmiş(arcanumda kelsier bölümünden sonra) ama ölmeden dönmeler çok fazla olmaya başlıyor, bir fantastik eserde en kıl kaptığım şeylerdendir. O kelin ölümden dönmesinden sonra sana söylemiştim seriyi bırakacaktım ama Adolin sağolsun tekrar bağlamıştı seriye bakalım 5'i de okuyabilirim çarşambaya kadar.
Geri dönüşlerden ben de hiç hazzetmiyorum, tüm o hissi öldürüyor. Bahsettiğin Wayne'nin yeteneği sanırım. Evrenin kurallarını baya keskin yazdığı için o kadar rahatsız etmemişti beni. Özellikle okuma ilerledikçe.

Geri dönüşlerden ben de hiç hazzetmiyorum, tüm o hissi öldürüyor. Bahsettiğin Wayne'nin yeteneği sanırım. Evrenin kurallarını baya keskin yazdığı için o kadar rahatsız etmemişti beni. Özellikle okuma ilerledikçe.
Beni her türlü rahatsız ediyor.
Lift'in yeteneği bile can sıkıcı ama parelerin olduğu, gezegenlerin rotasının değiştiği bir evrende buna niye takılıyorsun denebilir ama dediğim gibi biraz bana batıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık