Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM

Hangi ligi oynayalım ? Ligleri katılımcı sayısına göre aldım 20 kişiyiz !!

• İngiltere Premier

• İtalya Seria

• İspanya La Liga

• Fransa Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD MLS

• Kolombiya Ligi

• İngiltere 2.lig

• İtalya 2.lig

• İspanya 2.lig

• Fransa 2.lig

• Arjantin 2.lig

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya olum takım kurmayı unuttuk tamamda 8 atmak nedirya kendimden utandım valla ara ara bıraksamda bi 6-7 yıldır oynuyorum hiç bu kadar yemedim .
Birader büyük hata etmişsin bizim ligdeki adamlar yamyam gibidir takım kurmamak ne demek adamı yerler :D

Vakitsiz öten horozun başı kesilir.
Çok boş konuşmuşun be oğlum.
Çok değerli çömezlerini ben ve forum üst üste koyup tokatlıyoruz sen ne maval okuyorsun.
Kaç defa küskülediğim çömezimin çömezlerinden niye çekinem. Komik olma.
Ben sadece forumca oynayak istedim.

Kendine kuranınn en iyi ve mevcutlu takımını alıp, bana 23 kişilik en az oyunculu çöp takımnı bana veriyorsun sonrada hede hödö. :mad:
Oyuncular beş para etmez tamam herkesde öyle ama onların takımı 28-30 kişiden oluşuyor daha çok gelir getiriyor hemde hızlı satılıyor. Takımda hala 55lik adam var lan.:(
Yine de bunlarla kendimden güçlü rakipleri yendim.

Sen o kadroyla sampi olamazsan ayağına taş bağlayıp denize atsan kendini paklamaz. :artiz:

+ Defterini dürmem için bu kadar acele etme çömezim :D
çelmenin alasını takacam sana.:oleyo2:
Yaşlı kurdu çok hafife alıyorsun.:mincika:
Kura kardeşim bu herkes kendi seçse ben 16.lık hedefi olan takımı alırdım :cool:
Önümüzdeki sezon şöyle yapalım giren istediği takımı alsın önce giren kazanır nasıl fikir :hmm:
Bu arada bu aksamki maç için simdiden üzgünüm daha fazla kaybettiğini görmek istemezdim :oleyo2:

@Çörekçioğlu Luffy aga senin taktik çok ofansif duruyor herkes hücum ederse gol atarsın ama gol de yersin az daha dengeli oyna :good:

Bu maç kaybettiğine göre yarın kazanırsın çünkü ne kazanmada ne kaybetmede bi istikrar yok :oleyo2: Çakma Trapattoni seni o sezon bu sezon dedik ama hayaller ve hayatlar farklı oldu :D
Baktım da sen hep kazanmışsın, tüm maçları kazanmazsın herhalde, seninle maçıma daha çok var, o zamana istikrarı bulurum herhalde :D

Baktım da sen hep kazanmışsın, tüm maçları kazanmazsın herhalde, seninle maçıma daha çok var, o zamana istikrarı bulurum herhalde :D
Nazar değdirme hemen maşallah de çok iyi başladım forvetim muhteşem çıktı ya 6 maç 9 gol 4 asist herif istatistikleri alt üst etti :D illaki takılcam ben de ama ne kadar geç olursa o kadar iyi :cool:

Birader büyük hata etmişsin bizim ligdeki adamlar yamyam gibidir takım kurmamak ne demek adamı yerler :D

Kura kardeşim bu herkes kendi seçse ben 16.lık hedefi olan takımı alırdım :cool:
Önümüzdeki sezon şöyle yapalım giren istediği takımı alsın önce giren kazanır nasıl fikir :hmm:
Bu arada bu aksamki maç için simdiden üzgünüm daha fazla kaybettiğini görmek istemezdim :oleyo2:

@Çörekçioğlu Luffy aga senin taktik çok ofansif duruyor herkes hücum ederse gol atarsın ama gol de yersin az daha dengeli oyna :good:
Bu sefer taktiği düzelttim de sana yaradı bu iş. Zirvede yalnız bıraktım seni. :of:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık