Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM

Hangi ligi oynayalım ? Ligleri katılımcı sayısına göre aldım 20 kişiyiz !!

• İngiltere Premier

• İtalya Seria

• İspanya La Liga

• Fransa Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD MLS

• Kolombiya Ligi

• İngiltere 2.lig

• İtalya 2.lig

• İspanya 2.lig

• Fransa 2.lig

• Arjantin 2.lig

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Berabere kalmam şaşırtıcıydı. Puan farkı açıldı ama bu fark önemsiz. Çünkü daha çok maç var ve ben önümdeki maçlara bakıyorum. Şampiyonluğum hala yakınlarda, az kaldı.

Çok agresif oynacam görürsün
Üzgünüm hak ettiğin ilgiyi gösteremedim sana bi 5 gol yakışırdı :D

Berabere kalmam şaşırtıcıydı. Puan farkı açıldı ama bu fark önemsiz. Çünkü daha çok maç var ve ben önümdeki maçlara bakıyorum. Şampiyonluğum hala yakınlarda, az kaldı.
te Allah'ım ya UEFA'ya katılmaya çalışan takımın gördüğü şampiyonluk rüyası :oleyo2:

Üzgünüm hak ettiğin ilgiyi gösteremedim sana bi 5 gol yakışırdı :D

te Allah'ım ya UEFA'ya katılmaya çalışan takımın gördüğü şampiyonluk rüyası :oleyo2:
Oyun tarzını agresif yapmayı unuttum ama bende şaşırdım maçı hiç izlemedim direkt geçtim öne reklam geldi skoru görmeden yanımdaki arkadaşa en az 7 - 0 yemişimdir dedim

Bir önceki maç kazandığım için bu maçı kaybetmem gerekirdi ama berabere kaldım. Şeytanın bacağı kırıldı, büyük oyun bozuldu. Beni artık kim tutabilir? Şampiyonluk ile aramda bir tek sen varsın. 15. Hafta her şey sona erecek ve bu bir puan bana şampiyonluğu getirecek.

Yine berabere kaldım. Müthiş geçen bir sezondaki duraklama dönemindeyim belli ki. Yükselme dönemi ile birlikte şampiyonluğum yakındır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık