Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM

Hangi ligi oynayalım ? Ligleri katılımcı sayısına göre aldım 20 kişiyiz !!

• İngiltere Premier

• İtalya Seria

• İspanya La Liga

• Fransa Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD MLS

• Kolombiya Ligi

• İngiltere 2.lig

• İtalya 2.lig

• İspanya 2.lig

• Fransa 2.lig

• Arjantin 2.lig

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam sen oyuncu satıyor musun? Ortalama bir adamı istedim sende hemde tam değerini verdim.Oradan 2 m kar yaparım en fazla. Sen oyunda sürekli 4 adam sat, orası hiç boş kalmasın bir de satarken adamları sona getirme en yüksek fiyatın biraz altına çek ki günlük sirkülasyon yap. Kadro geniş olmasın. Misal 442 oynuyorsan 4 forvet, 7 ortasaha, 7 defans yeter. Adam sayını sürekli azalt ucuz gördüğün adamı al, hemen satışa koy sonra. Ticaret yapmadan olmaz. Büyük paralar büyük kazanç getirir. Şimdi 2m e aldığın adamdan en fazla 1m kar yaparsın ona da 1 gün beklersin. Onun yerine 70 üstü topçuları al sat yap, yaşa dikkat et. 5m bir topçuyu 10 a okutursun. 8-9 m oyuncuyu 2 katına sattın mı, eline iyi para geçer. Böyle böyle büyürsün. 60lık adamları böyle en yüksekten acil fiyat listesine koy. Sermaye ile sonra büyük al sat yaparsın. 8 forvet çok fazla. Takımı küçültmeye bak. 3 günde toplarsın. 100 milyonluk takım 180 milyonu geçer değeri. tam 3 gün sürer.

Hocam sen oyuncu satıyor musun? Ortalama bir adamı istedim sende hemde tam değerini verdim.Oradan 2 m kar yaparım en fazla. Sen oyunda sürekli 4 adam sat, orası hiç boş kalmasın bir de satarken adamları sona getirme en yüksek fiyatın biraz altına çek ki günlük sirkülasyon yap. Kadro geniş olmasın. Misal 442 oynuyorsan 4 forvet, 7 ortasaha, 7 defans yeter. Adam sayını sürekli azalt ucuz gördüğün adamı al, hemen satışa koy sonra. Ticaret yapmadan olmaz. Büyük paralar büyük kazanç getirir. Şimdi 2m e aldığın adamdan en fazla 1m kar yaparsın ona da 1 gün beklersin. Onun yerine 70 üstü topçuları al sat yap, yaşa dikkat et. 5m bir topçuyu 10 a okutursun. 8-9 m oyuncuyu 2 katına sattın mı, eline iyi para geçer. Böyle böyle büyürsün.
Sen beni yanlış anladın abi ben daha teklifini görmeden insaflı ol dedim çok makul bir oyuncu istemişsin sırf kendimi yanlış ifade ettim diye oyuncuyu daha az fiyatına bırakıyorum :D

Sen beni yanlış anladın abi ben daha teklifini görmeden insaflı ol dedim çok makul bir oyuncu istemişsin sırf kendimi yanlış ifade ettim diye oyuncuyu daha az fiyatına bırakıyorum :D
Forvetler ne öyle, gördüm pazarlık yap yazısı gelince dedim aha hayat dersi yedik. Vermeyecek.:D Eyv.

Ticaret yap yahu, yoksa bunlar hep kurt, oyun sonunda en kötü takım 300m+ yapar kadroyu. En yüksekten koy satılığa, ne zaman alırsalar.

@Will of D. çok ta averaj verme istersen sonra aradaki fark kapanmaz :oleyo2: sen benim çömezlerden çekindin ama forum asıl darbe bizim forumdan geldi maç vermeyecekler sana bu sezon sanırım :fool:
Vakitsiz öten horozun başı kesilir.
Çok boş konuşmuşun be oğlum.
Çok değerli çömezlerini ben ve forum üst üste koyup tokatlıyoruz sen ne maval okuyorsun.
Kaç defa küskülediğim çömezimin çömezlerinden niye çekinem. Komik olma.
Ben sadece forumca oynayak istedim.
@Will of D. Ne zaman toparlancan sen reis :oleyo2:
Kendine kuranınn en iyi ve mevcutlu takımını alıp, bana 23 kişilik en az oyunculu çöp takımnı bana veriyorsun sonrada hede hödö. :mad:
Oyuncular beş para etmez tamam herkesde öyle ama onların takımı 28-30 kişiden oluşuyor daha çok gelir getiriyor hemde hızlı satılıyor. Takımda hala 55lik adam var lan.:(
Yine de bunlarla kendimden güçlü rakipleri yendim.

Sen o kadroyla sampi olamazsan ayağına taş bağlayıp denize atsan kendini paklamaz. :artiz:

+ Defterini dürmem için bu kadar acele etme çömezim :D
çelmenin alasını takacam sana.:oleyo2:
Yaşlı kurdu çok hafife alıyorsun.:mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık