Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM

Hangi ligi oynayalım ? Ligleri katılımcı sayısına göre aldım 20 kişiyiz !!

• İngiltere Premier

• İtalya Seria

• İspanya La Liga

• Fransa Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD MLS

• Kolombiya Ligi

• İngiltere 2.lig

• İtalya 2.lig

• İspanya 2.lig

• Fransa 2.lig

• Arjantin 2.lig

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:artiz: duygusal davranmazdın sen selim hatta ilk sezonumda kalecin cok gol yiyor diye benle takas yapmistın gucu daha az bir kaleciyle ve kupayi almistin unutma o gunleri akil ve mantik sana kazandirdi duygusallik kaybettirir degistir gitsin :D
Ama Muslera be, başkası olsa neyse de Muslera değişmem. Zaten kaşiften aramıştım daha iyisi varken onu almıştım.:D Bu sefer duysallık kazanacak.

Yine berabere kalmışım. Ben anlamadım bu oyunu. Defansif oynuyorum berabere kalıyorum, atak oynuyorum yine berabere kalıyorum. Topla oynama falan hepsinde üstün takım yine berabere kalmış. Takım değerlerine girmiyorum bile. O konuda nerdeyse ikiye katlamışım. Oyuncuların form durumlarına da dikkat ediyorum. Ama yine de berabere kalıyorum :D

Yine berabere kalmışım. Ben anlamadım bu oyunu. Defansif oynuyorum berabere kalıyorum, atak oynuyorum yine berabere kalıyorum. Topla oynama falan hepsinde üstün takım yine berabere kalmış. Takım değerlerine girmiyorum bile. O konuda nerdeyse ikiye katlamışım. Oyuncuların form durumlarına da dikkat ediyorum. Ama yine de berabere kalıyorum :D
Düşük tempo beraberlik getirir.

Gol atarak mı berabere kaldın, gol varsa sıkıntı yok. Forvetler beceriksizdir. Kaleyi görünce vur dene garanti ederim. Takımın adı ne?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık