Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Mücadeleleri

Sadece mesaj sayısı ve tepkime konusunda sayı üstünlüğün var ancak tepkime puanının mesaj sayısına oranına baktığımızda nasıl ezildiğini görürsün. Seninki boş muhabbet, malesef benim o kadar zamanım yok.
Ben ona tek atıyorum istersen ücret karşılığı eğitim verebilirim. :D
Erkan12 vs Stephen Paul ne zaman?
Erkan gavura vurur gibi vurur yani sonuç net ve açık. :hhh:

Ben ona tek atıyorum istersen ücret karşılığı eğitim verebilirim. :D
Ben gittikten sonra arkamdan bıraktığım toza mı tek atıyordun hayırdır?
Tashigi bile etmez Bepo bile döver onu o yüzden boşa destekleme :D
Al bak
Lobi savaşları yapıldığında benim Cora-san'ım tek başına denizci lobisini tüm lobilere karşı savunup denizciliği yedirmiyordu kimseye hatırlatırım.

Kolay mı öyle tek atmak. Ücretsiz destekçinim @01746 Cora-san. :a:
Ben yokken bile ardımdan adıma sahip çıkan oluyor herkesi kendinle kıyaslama. Tsuru'ya yalvarmak bile kurtarmaz bu sefer seni haberin olsun.

Tashigi bile etmez Bepo bile döver onu o yüzden boşa destekleme :D
Bu ikisine el kaldırmaz. Biri denizci biri ise yürek korsanlarından. Ben olsam ben de Bepo beni dövsün diye öylece dururum yani. Tatlı ayıcık nasıl kıyayım ona. Ha mesela söz konusu Doffy olursa aramızda pinpon topuna çevirir masa tenis oynarız. :dd.d.ppp
#HerDaimCora-san<3

Al bak

Ben yokken bile ardımdan adıma sahip çıkan oluyor herkesi kendinle kıyaslama. Tsuru'ya yalvarmak bile kurtarmaz bu sefer seni haberin olsun.
Senoir'un meyve kapılmış. Başka seraphimde sicim görürsek affetmemiş deriz Tsuru ablamız. :ehe:

Al bak

Bu ikisine el kaldırmaz. Biri denizci biri ise yürek korsanlarından. Ben olsam ben de Bepo beni dövsün diye öylece dururum yani. Tatlı ayıcık nasıl kıyayım ona. Ha mesela söz konusu Doffy olursa aramızda pinpon topuna çevirir masa tenis oynarız. :dd.d.ppp
#HerDaimCora-san<3

Senoir'un meyve kapılmış. Başka seraphimde sicim görürsek affetmemiş deriz Tsuru ablamız. :ehe:
Şıracının şahidi bozacı... siz masa tenisi bile oynayamazsınız. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık