Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan CV'nizi Oluşturun

1- Kullanıcı Adınızın Anlamı
Korsan avcısı değil korsan kral avcısı anlamına geliyor (evet haklısınız onun için kaizokuou gari demem gerekiyordu ama kendimce hoşluk yapıp bir nevi ünlü düşmesi yaptım)

2- Daha Önce Hararetli Bir Tartışma Tecrübeniz var mı? Varsa Haklı Taraf Çıktınız mı?
Benim körü körüne tartışmam olmaz ufak tefek tartışmalarım olmuştur onda da kimi zaman haklı kimi zaman haksız çıkmışımdır

3- Fanı Olduğunuz ve Nefret Ettiğiniz Karakter, Karakterler
Zoro fanıyım ve Doflamingodan nefret ederim ama herifin yazılmış en orijinal kötü karakter olduğunu kabul ediyorum bir dahaki görüşümüzde fikrim değişebilir zira Buggy yi kendi arcında hiç sevmezdim Mf den sonra çok severim

4- Fandaş Olarak Referans Verebileceğiniz Birisi Var mı?
Fandaşım var da hiçbiri bana referans olmaz Bushido vardı o da gitti :( (sanırım bu noktada kaybettim mülakatı)

5- Manga'yı Okumak İçin Türkçe Çevirinin Çıkmasını Bekliyor musunuz?
Her Türkçe çeviri değil tortuga çevirisini bekliyorum ben kayıtlara geçmesini arz ederim

6- One Piece Evreninde Hangi Pozisyonda Olmak İsterdiniz?
Korsan

7- Mihawk Yonkou Seviyesinde midir?
Hayır ama çokta uzak değildir

8- Daha Önce Hiç Forumda Ceza (yıldırma, uzaklaştırma vb.) Aldınız Mı?
Almasına aldım ama gereksiz şeylerdi öyle banlanacak şeyler yapmam

9- Günün Ne Kadarlık Bir Bölümünü Forumda Geçiriyorsunuz?
Telefonla girdiğim için uzun süre durmam gün içinde toplam 20-30 defa girer çıkarım toplam yaklaşık 45 dakika diyelim

10- One Piece'i 5 Yıl Sonra Nerede Görüyorsunuz?
Her zaman Rafteldeydi yanlış mı biliyorum :hhh:şaka bir yana Wanodan çıksa benim için yeterli

1) Kullanıcı adım korsan bayraklarına verilen genel isim.

2) Yaptığım yorumlar gereği mutlaka hararetli tartışmalarım oldu fakat haklı veya haksızın kim olduğuna karar verecek bir otorite olmadığı için kimin haklı olduğu da tartışılır.

3) Shanks en sevdiğim karakter, hemen arkasından Rayleigh ve Akainu geliyor. Nefret ettiğim iki karakter Usopp ve Buggy.

4) Yok

5) İngilizcem var ve oldukça iyi düzeyde. Bu yüzden Türkçe çeviri beklememe gerek kalmıyor.

6) Amiral olmak isterdim. Yonkouların bile madara edildiğini gördükten sonra hala gözümde en karizmatik yere sahip olan kişiler Amiraller.

7) Normalde Mihawk'ın yonkou düzeyi olmadığını düşünüyordum fakat Kralın Hakisinin farklı yollarla kullanılabildiğini öğrendikten sonra fikrim değişti. Minimum yonkou düzeyidir.

8) Sadece bu forumda değil genel olarak bulunduğum her ortamın kurallarını öğrenip bu sınırlar içinde davranırım. Bu yüzden daha önce hiç yaptırım uygulanmadı bana.

9) Haftalık 2 saat ayırıyorumdur.

10) 2026 yılında muhtemelen Raftel'i görmüş olacağız.

Ekstra: Shanks ölmesin.

Son düzenleme:
1- Bir süre sonra denizlerde sadece benim kullanıcı ismim yankılanacak.

2- Bölüm konuları içerisin de konunun bölüm ile alakasını kaybedip, yine Sanji ve Zoro atışmasına döndüğü noktalara tepki gösterdiğim çok oldu. Kazanan kaybedenin arandığı bir münakaşa olmadı hiç bir zaman.

3- Her zaman belirtirim, ben "Hasır Şapka Korsanları" fanıyım. Sevmediğim karakter ise Caribou.

4- Capori tabi ki.

5- Aslına bakarsan önce Japonca olarak bakıyorum. Sonra İngilizcesi çıktığında kendim çeviriyorum. Türkçesi çıktığında hatam var mı yok mu kontrol ediyorum. Yani türkçesini beklememe gerek yok.

6- Gerçek hayatta hep arabulucu kişi ben olmuşumdur. Sanırım evren içerisin de Korsanlar ve Denizciler arasında arabulucu olabilirdim.

7- Mihawk bence Yonkou dan bile fazla olabilir. Net bir şey söylemek zor.

8- Hayır almadım.

9- Forum ben de sürekli açıktır. Çok fazla yazı yazmam, gerek gördüğüm noktalarda yazmayı tercih ederim. Ama yazılan şeylerin çoğunu okurum. Hesabımı 14 şubat 2020 de açmışım fakat ondan 2-3 sene öncesinde hesabım olmadan aynı eforu sarfedip forumda takılıyordum.

10- 5 yıl sonra Tayfa'nın Beyazsakal gibi Mariejois'e girmesini bekliyorum.

Beyond Two Soulstan bir karakter. Bir mangada da görmüştüm

2- Daha Önce Hararetli Bir Tartışma Tecrübeniz var mı? Varsa Haklı Taraf Çıktınız mı?
Yok, genelde goygoy takılırım.

Amiral ve Nami severim, Law sevmem. Tayfa üyelerine de Jinbe harici sıcak bakarım

@sensey ile beraberdik bi aralar. Amiral fanları çok fazlalaştı, şu ara beraber olamıyoruz. Che ve Castro gibi hissediyorum ikimizi zamanında :S

Sadece ingilizcesini okuyorum. Toplu okurken türkçe sadece

Kutsal Ejder

Yakın seviyededir.

Yıldırma aldım.

İşim laptopla, laptop elimde oldukça yan sekmede duruyor.

Finalini vermiş ve Bleach, Narutonun yanına gömülmüş halde

Eski bir kılıç koklayan olarak serinin en iyi kılıç ustasının ismini almak istedim.

2013 yılında Türkanime One piece konusunun altında günlerce süren tartışmalarım olduğunu hatırlarım. Burda da Erkan ile olsun başka kişiler ile olsun kılıç ustası/kılıç kullanıcısı tartışmaları yapmışlığım vardır. İncelemek isterseniz özel olarak size posta ile yollayabilirim.

Zoro veya Ryuma fanından çok ben ana karakter harici yanındaki adamların hayranıyım. Şöyle anlatayım bütün serilerde ana karakterler genelde güçlü birinin oğlu olur en güçlü yetenekleri kazanırlar şans hep bunlara güler. Ana karakterlerin bu torpilli oluşu kendilerini sevmeme yol açtı. Onların yerine karşı taraftaki düşmanlarına veya yanındaki adamlarına karşı fanlık yapmaya başladım.

Aslında forumda çok bir network'um yok ama Redterör ,DNS,Master of Puppets olsun az çok görüş olarak uyumluyuz.

Nerdeyse 3 yıldır spoillere bakım doğru dürüst okumadan geçiyorum. Yorumları son zamanlarda daha sıkı takip ediyorum.

Denizciler

Yonkou veya yakın bir seviyededir.

Luffy,Katakuri iddia konusunda kaybettiğimden ceza olarak kendimi 1 ay banlattım.

Son 2 haftadır 1 saati aşıyor muhtemelen.

Teach korsanları ile son dövüşler gerçekleşiyor olur muhtemelen. Serinin bitmesine de son bir arc kalır tabi hükümetin inmesini iki arca da bölebilir ama daha serinin 10 yılı var derim.

1. İlk nickim Rob Lucci idi. Bilen bilir bleach vs one piece mapi vardı Warcraft 3te. Rob Lucci oynaması çok keyifli idi. Sonra King yaptım Kaidounun sağ kolu belli değilken kapiyim dedim. Adı bile belli değildi. Sonra baktım tırıs çıktı. Dedim crocus olsun.
2. Eskiden çoktu sonra baktım seri troll bende trollemeye başladım.
3. Aslında Luffy faniydim. Fakat karakterin derinliği yok oldu. Şimdi sevdiğim lobbyye katılıyorum. Amiralciyim. En sevmediğim karakter sanırım Yasoop. Çocuğunu ihmal edip psikolojisink bozmuş.
4.Amiral lobisinde ki herkes fandasimdir.
5.Wanodan itibaren sadece spoiler ve resim bakıyorum. Toplu okuyacağım.
6.Denizci olmak isterdim.
7.Evet. Güncel teachi döver.
8.Yildirilma ve banim çok oldu eski üyeyim.
9.1,2 saat
10. Elbafta

Son düzenleme:
1. İlk bıçkın Rob Lucci idi. Bilen bilir bleach vs one piece mapi vardı Warcraft 3te. Rob Lucci oynaması çok keyifli idi. Sonra King yaptım Kaidounun sağ kolu belli değilken kapiyim dedim. Adı bile belli değildi. Sonra baktım tırıs çıktı. Dedim crocus olsun.
2. Eskiden çoktu sonra baktım seri troll bende trollemeye başladım.
3. Aslında Luffy faniydim. Fakat karakterin derinliği yok oldu. Şimdi sevdiğim lobbyye katılıyorum. Amiralciyim. En sevmediğim karakter sanırım Yasoop. Çocuğunu ihmal edip psikolojisink bozmuş.
4.Amiral lobisinde ki herkes fandasimdir.
5.Wanodan itibaren sadece spoiler ve resim bakıyorum. Toplu okuyacağım.
6.Denizci olmak isterdim.
7.Evet. Güncel teachi döver.
8.Yildirilma ve banim çok oldu eski üyeyim.
9.1,2 saat
10. Elbafta
Amiralcilik kaçı bitiyor ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık