Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan CV'nizi Oluşturun

- değer biçilemeyecek kadar bilinmez.
-yok
- seriden sadece luffy, yok
-yok
-hayır
- galiba korsan avcısı olurdum.
- az buçuk yakındır
- hayır
- 10 dk - 30 dk arası

- yüzlerce yeni gizem eklenmiş hiç bir şeyin hala cevap verilmediği bir one piece

Son düzenleme:
Benim cv im farklı. Farkımı koyuyorum. Benzer cv ler arasında bir ışık gibi parlayacak.

Adamlık: %100
Tartışma kazanma yüzdesi: %100
Yorumların mantık yüzdesi: %100
Espri kalitesi: %100
Tepki atma başarısı: %100
Bölüm analizi: %100
Tahmin tutturma: %100

Teklifler için özele bekliyorum.
Fazlasın bizim şirkete. Hadi öpüyorum sonra ararım ben seni yine: D

Abi herkes birbirini de alıp almayacağını yazsın daha çok sarar :D

1- En sevdiğim manga karakteri.
2- Zamanında hararetli tartışmalara girmeyi severdim, fakat genelde bu tür tartışmalarda kimse birbirini tam olarak ikna edemediği için haklıydım/haksızdım falan diye bir sonuca varmadım hiç.
3- Sanji'yi severim, seride gerçek anlamda beni eğlendiren tek karakter olabilir. Nefret etmekten ziyade Usopp, Nami gibi karakterlere fazla bölüm ayırıldığında zorla ödev yapıyormuşum gibi bir bıkkınlık hissi geliyor okurken.
4- Elbette Momonosuke lobisi kurucu üyelerinden @Wataame Daisuki ve @William cutting (İkisi de banlıymış gerçi, CV'yi tehlikeye soktuk fdgnkjfdg)
5- Hayır.
6- Rayleigh'in güncelde sahip olduğu hayat tarzı bana gayet uygun. Onun gibi kendimi ve sevdiğim kişiyi koruyabilecek bir güç seviyesine sahip şekilde kendi halimde takılırdım.
7- Amiral seviyesi diyelim biz ona.
8- Bir keresinde anime konusunda, Luffy'nin mangadaki Gear 4 formunda da sandalet giymediğini kanıtlamak için o halinin manga sayfasını atmıştım ve o yüzden ban yemiştim. :D
9- Gün içinde gözüm sürekli burada oluyor. Fakat derslerin yoğunluğundan dolayı içerikleri okumak için ayırdığım süre biraz düştü son zamanlarda.
10- Shanks ve Luffy'nin buluştuğu sayıları okuyacağımız güzel günleri görür gibiyim.

1- Eskiden kalma bir Gülşen fanlığı vardı; vip olarak tüm konserlerine ve tv/radyo programlarına katılırdık "GLSN" kısmı oradan gelme; Gnc kısmıda Turkcell reklamlarından gelme "genç" demenin egzantrik hali.
2- Olmuştur muhakkak ama pek hatırlamıyorum açıkçası, yaşlılık işte
3- Shanks ve Kid sevdiğim karakterler, Buggy, Foxy ve Spandam sevmediğim karakterler
4- Varsa da bilmiyorum ya kusuruma bakmayın
5- Türkçe çeviriyi bekliyorum elbette ama manga çıktığında resimlere bakmak da yetiyor
6- Bu pek üstüne düşünmediğim bir şey
7- Var bir şeyler ama hadi bakalım
8- KF'nin ilk zamanları sanırm bir manga konusuydu ufak bir yanlış anlaşılma üzerine bir kaç dakikalık banlanma serüveni yaşamıştım ( :
9- Belirsiz süre hiç olmaya da biliyor, bir kaç dakika da olabiliyor, tüm gün de olabiliyor
10- Karanlık...
Maaş konusunu kiminle görüşeceğiz:confused::artiz:

1- Kullanıcı Adınızın Anlamı
Dota'dan esinlenme. Net bir anlamı yok. Ama kekoüreten gibi bir çevirisi var sanırım:d

2- Daha Önce Hararetli Bir Tartışma Tecrübeniz var mı? Varsa Haklı Taraf Çıktınız mı?
Çok oldu ve ben genelde haksız tarafta olmayı tercih ettim:d
3- Fanı Olduğunuz ve Nefret Ettiğiniz Karakter, Karakterler
Luffy fanlığı yapardım eskiden. Nefret ettiğim bir karakter yok.
4- Fandaş Olarak Referans Verebileceğiniz Birisi Var mı?
Çörekçi ve Alpa var. Yenilerden de mantıklı argümentum üreten gencolara denk geldim birkaç kez. MC fanlığı olduğu için haliyle bir sürü birey oluyor.
5- Manga'yı Okumak İçin Türkçe Çevirinin Çıkmasını Bekliyor musunuz?
Hayır. Bayadır sadece spoiler bakıyorum.
6- One Piece Evreninde Hangi Pozisyonda Olmak İsterdiniz?
İstemezdim.
7- Mihawk Yonkou Seviyesinde midir?
hayır tabikisi
8- Daha Önce Hiç Forumda Ceza (
yıldırma, uzaklaştırma vb.) Aldınız Mı?
Evet. Aldım.
9- Günün Ne Kadarlık Bir Bölümünü Forumda Geçiriyorsunuz?
Webte olduğum süre boyunca kf açık hep.
10- One Piece'i 5 Yıl Sonra Nerede Görüyorsunuz?

2 yıldır hastalıktan bölüm verememiş bir oda görüyorum.

1- En sevdiğim manga karakteri.
2- Zamanında hararetli tartışmalara girmeyi severdim, fakat genelde bu tür tartışmalarda kimse birbirini tam olarak ikna edemediği için haklıydım/haksızdım falan diye bir sonuca varmadım hiç.
3- Sanji'yi severim, seride gerçek anlamda beni eğlendiren tek karakter olabilir. Nefret etmekten ziyade Usopp, Nami gibi karakterlere fazla bölüm ayırıldığında zorla ödev yapıyormuşum gibi bir bıkkınlık hissi geliyor okurken.
4- Elbette Momonosuke lobisi kurucu üyelerinden @Wataame Daisuki ve @William cutting (İkisi de banlıymış gerçi, CV'yi tehlikeye soktuk fdgnkjfdg)
5- Hayır.
6- Rayleigh'in güncelde sahip olduğu hayat tarzı bana gayet uygun. Onun gibi kendimi ve sevdiğim kişiyi koruyabilecek bir güç seviyesine sahip şekilde kendi halimde takılırdım.
7- Amiral seviyesi diyelim biz ona.
8- Bir keresinde anime konusunda, Luffy'nin mangadaki Gear 4 formunda da sandalet giymediğini kanıtlamak için o halinin manga sayfasını atmıştım ve o yüzden ban yemiştim. :D
9- Gün içinde gözüm sürekli burada oluyor. Fakat derslerin yoğunluğundan dolayı içerikleri okumak için ayırdığım süre biraz düştü son zamanlarda.
10- Shanks ve Luffy'nin buluştuğu sayıları okuyacağımız güzel günleri görür gibiyim.
Yöneticiler ve moderatörler CV atarak aç Korsanfan ahalisinin hakkına giriyor.
Gör bunları forum gör

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık