Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan CV'nizi Oluşturun

1- Kullanıcı Adınızın Anlamı

South Park'da sürekli ölen bir karakter. Ölüp durduğunun farkında ama kimse hatırlamadığı için arkadaşlarına anlatamıyor. Bu yüzden bir yakınlık hissettim. Ben de anlatamıyorum, dinleyenim yok :s

2- Daha Önce Hararetli Bir Tartışma Tecrübeniz var mı? Varsa Haklı Taraf Çıktınız mı?

Hararetli tartışma tecrübem var. Yalnız ne korsanfanda ne de Türkiye'de Hararetli tartışmaların kazananı olmaz. Bu devirde kimse kimsenin fikrini değiştiremiyor.

3- Fanı Olduğunuz ve Nefret Ettiğiniz Karakter, Karakterler

Fanı olduğum bir karakter yok. Çoğu op karakterini severim. Ama o haftaki korsanfan konjonktürüne(inş doğru yazmışımdır) göre karaktere saklanması gerekiyorsa sallarım da :s

4- Fandaş Olarak Referans Verebileceğiniz Birisi Var mı?

Şu aralar Sensey başbuğum ile Amiral savunuyorum. Zevkli oluyor.

Arada Yamato ile Yamato savunmuşluğum da var ama kendisini referans olarak göstermem cv'min değerini düşürür.

5- Manga'yı Okumak İçin Türkçe Çevirinin Çıkmasını Bekliyor musunuz?

Hayır. Sitenin en sevdiğim konusu spoiler yorumları. O yüzden daha İngilizcesi bile ortada yokken bakıyorum resimlere :s

6- One Piece Evreninde Hangi Pozisyonda Olmak İsterdiniz?

East Blue'da genç bir köylü kızı olup erkenden evlenip beş çocuk yapmak isterdim. Böylece okumama gerek kalmazdı

7- Mihawk Yonkou Seviyesinde midir?

Mihawk Yonkou üstü amiral altıdır.

8- Daha Önce Hiç Forumda Ceza (
yıldırma, uzaklaştırma vb.) Aldınız Mı?

Gençken çok yedim. Şu arakar kendi isteğim ile ban yeyip ineklemeye gidiyorum.

9- Günün Ne Kadarlık Bir Bölümünü Forumda Geçiriyorsunuz?

Bilgisayar açıkken yan sekmede duruyor hep. Telefondan pek girmiyorum :s

10- One Piece'i 5 Yıl Sonra Nerede Görüyorsunuz?

Beş yıl sonra hala devam edecek. Hala her bölümden sonra öldü bitti diye sallamaya devam edeceğiz ve hala her hafif güzel bölümden sonra millet gaza gelecek.

Tabi beş yıl sonra şimdiki jenerasyon burada olmayacak muhtemelen. O yüzden kf liseli jenerasyonuna gelecekte büyük işler düşüyor.

Ekstra Notlar

Bildiğim Diller

Sanji Fanlarının dilinden anlarım

Hobilerim
Bazıları komik, bazıları ise tebessüm bile ettirmeyen capsler yapmak

Osm'de milletten tokat yemek

Maaş Beklentim
Montana ne alacaksa bir fazlası
Dil seviyeniz nedir acaba ?
One piecete çorbanın karşılığı
2- Daha Önce Hararetli Bir Tartışma Tecrübeniz var mı? Varsa Haklı Taraf Çıktınız mı?
Yakın geçmişte olmasa da ilginçtir ama benim de oldu. Haklı da var haksız da var ama genelde karşı tarafa kabul ettiremiyorsun zaten.
Benim bayağı var aslında ama forum içinde en belirgin olan şizofren çorba beyimiz. Forumda hiç tartışmasına girmesem de ciddi bir Katakuri fanatikliğim de var.
Nefret ettiğim Sakazuki var. Arada Hancocka sallıyorum ama o büyük ihtimalle kişiliğini düzeltecek
YOK!!! Bir zamanlar @Chris diyebilirdim ama o da Yamatomu küçük görüyor -_- Yamato seven var aslında forumda ama fan değiller yani...
Güzel bölümse hayır, değilse bi sonraki bölümle beraber okuyorum. O da genelde türkçe oluyor
Çok net devrimci lideri olmak isterdim.
3 aşağı 5 yukarı
8- Daha Önce Hiç Forumda Ceza (yıldırma, uzaklaştırma vb.) Aldınız Mı?
1 ban 1 yıldırma geçmişim var
Bayağı... ya forum arka sekmeden hiç kapanmıyor zaten teli her elime aldığımda bi tur göz gezdiriyorum.
Son savaşta ve satış zirvelerinde
Üstte sizin hakkınızda kötü ithamlarda bulunuldu, emin değiliz sizi almak konusunda.

Rosinante'nin marine kodu. Aynı zamanda tersten okununca ismi çıkıyor
- Daha Önce Hararetli Bir Tartışma Tecrübeniz var mı? Varsa Haklı Taraf Çıktınız mı?
Herkesin böyle tartışmaları olmuşturve herkesin haklı ve haksız çıktığı sonuçlar olmuştur. Bayağı geniş bir soru bunlara hayır cevabı verecek biri olduğunu sanmıyorum.

Seride fanıyım diyebileceğim 3 karakter var; Rosinante, Whitebeard ve Linlin. Ama sevdiğim karakterler de az değil. Dadan ve Sanji gibi mesela. Bu ikisine de toz kondurmam.
Nefret ettiğim; Doflamingo ve Garp var. Ayrıca Amiral düşmanıyım. Bir de beni büyük hayalkırıklığına uğratmış birisi var. İsmi lazım değil kendisini sildim.

Garp düşmanlığında @RedTeroR 'ü tek geçerim. Muhtemelen kimse ismini paylaşmadığı için bir de Law sevgisinden dolayı @Ölüm Cerrahı bacımı referans vereyim.

Hayır.

Forumda daha önce de defalarca dedim. Seriden tek bir şey alabilsem Law'un meyvesini isterdim diye. O meyve ile tek başıma takılırdım. Pozisyon mozisyon istemem, lazım değil.
Ama illa bir pozisyon vermek gerekirse devrimcilere katılırdım.

Kaido kadar eleklik yapabilir sanıyorum.

İm-sama'nın zamanında yıldırma yetkisini üzerinde denediği iki kişiden biriyim.

Sık sık gelip bakarım ama geldiğimde uzun süre takılmam.

İlgi alanım dışında

1.İlk kullanıcı adım arkadaşım ile oluşturduğumuz bir nickti.Şuan ki kullanıcı adım ise Gintama'nın ana karakteri.

2.Daha önce hararetli pek bir tartışmada pek bulunmadım.

3.Fanı olduğum Amiraller ve Zoro var.Nefret ettiğim karakter ise çok.

4. @Kenshiro ve @Vegapunk

5.Hayır beklemiyorum.

6. Sensey ile birlikte Akainu'nun yaveri olmak isterdim.

7.Evet.Yonko seviyesidir.

8.İlk uzaklaştırmamı Mr. Bushido ile çıkarttığım isyan dolayısı ile aldım.Sonrasında alıntıladığım bir yorum dolayısı ile ban yedim.

9.Dört beş saat kadar zamanımı forumda geçiyorum.

10.Seriyi bitmek bilmeyen bir batakta görüyorum.

1.İlk kullanıcı adım arkadaşım ile oluşturduğumuz bir nickti.Şuan ki kullanıcı adım ise Gintama'nın ana karakteri.

2.Daha önce hararetli pek bir tartışmada pek bulunmadım.

3.Fanı olduğum Amiraller ve Zoro var.Nefret ettiğim karakter ise çok.

4. @Kenshiro ve @Vegapunk

5.Hayır beklemiyorum.

6. Sensey ile birlikte Akainu'nun yaveri olmak isterdim.

7.Evet.Yonko seviyesidir.

8.İlk uzaklaştırmamı Mr. Bushido ile çıkarttığım isyan dolayısı ile aldım.Sonrasında alıntıladığım bir yorum dolayısı ile ban yedim.

9.Dört beş saat kadar zamanımı forumda geçiyorum.

10.Seriyi bitmek bilmeyen bir batakta görüyorum.
Amiral sevicilikten kabul etmem ama senin torpilin var:D

1-Kitap karakteri
2-Geçmişte olmuş olabilir
3-Sevdiğim karakterler var ama öyle fanı olduğum bir karakter yok.Kizaru'yu sevmem
4-Tokyo Revengers seven herkes fandaşımdır
5-Evet
6-Zengin ve itibarlı bir pozisyon olsun da farketmez :d
7-Yoktur
8-Hem yıldırma hem ban yedim
9-Bir kaç saat
10-Hala devam ediyor olur

8- Daha Önce Hiç Forumda Ceza (
yıldırma, uzaklaştırma vb.) Aldınız Mı?

1- Sevdiğim bir oyun karakterinin adı.
2- Olmadı. Muhtemelen olmaz da çünkü kendimi de çok yormayı sevmiyorum. Farklı düşünüyoruz diyip geçiyorum.
3- Fanı olduklarım: Luffy ve Akainu
Sevmediklerim: Oden ve Yamato
4- Luffy ve Amiral lobisi. Sayımız çok o yüzden isim veremiyorum .d Sevmediğim lobide de şu @Yamato noobu var.
5- Hayır. Spoiler konusunu takip ediyorum. Bölümle ilgili her şeyi orada öğreniyoruz zaten .d
6- Kutsal Ejder.
7- Yakındır.
8- Birkaç kere yıldırıldım. Birisinde Black Maria'ya sexy dediğim için oldu. Buna değerdi.
9- Epey geçiyor ya. Bilgisayar üzerinden işlerimi yaparken vs arkada hep açık bırakıyorum. Zaman buldukça da bakıyorum birileri ne yazmış diye.
10- Elbaf biter belki :artiz: Son arca gireriz muhtemelen de ben burada olur muyum bilmiyorum :(

1-Genç Gök Gürültüsü
2-Yok.
3-Shanks, Enel, Croco, Garp, Mihawk, Dragon, Hancock, Luffy, Zoro, Sanji, Yamato vb. eli yüzü düzgün güçlü karakterleri severim. Nami ve Robin'den nefret ederim. Roger, Wb, Kaidou, Linlin, Queen, Dof gibi tipsiz ve Akainu, Vista, Katakuri, Vergo gibi abartılan karakterleri sevmem.
4-Yok.
5-Hayır ama çıkınca mutlaka okurum.
6-Enel'in yerinde olmak isterdim.
7-İstese olur.
8-Almadım.
9-3-5 saat.
10- Çoğu önemli olayı göstermeyeceği için nerede olur söylemek zor ama 2030'da biter.

boyle seylerde eksik kalabilir miyim? sanmam

ortaokulda falan cok sevdigim bir brezilyayli g house, en azindan o donem, dj'inin sahne adi. uye oldugum siralar dinlerdim ara sira. fena muzik yapmiyor. soyle bir parcasini atayim da tam olsun
hatirlamiyorum oyle bisiy pek tartismiyorum kimseyle
saboyu cok severim ben ahahahaha nefret ettigim bisiy yok
hic bilmiyorum yok galiba
okumuyorum
devrim ordusunda olmak isterdim
buyuk ihtimalle olmasa bile yakindir
kendimi banlatmistim bi kere sinav sureci icin
20 dakikayi gecmiyordur
post-wano

- unutmusuzzz -
ekstra olarak;
ben bir hicim aslinda hic var olmadim

Son düzenleme:
1- Kullanıcı adım Korsanlar Kralı demek, bilmeyen yoktur.
2- Hararetli tartışma yaşamadım.
3- Forumun fan olarak adlandırdığı insanlar genelde o karakteri sıkı savunan üyeler oluyor sanırım, bu yüzden kendime pek fan diyemem ama sevdiğim çok karakter olduğunu söyleyebilirim. Bazılarını söyleyip diğerlerini söylememek ayıp olur ama illa ki bir isim vermem gerekiyorsa Roger diyeyim (diğerleri de kusura bakmasın artık). Nefret ettiğim yok.
4- Yukarıdaki sebepten ötürü kendileriyle aynı karakteri sevdiğim çok üye vardır ama referans olarak göstermek için izin almak lazım. Ciddi konular bunlar, herkes ismini vermek istemez. :d
5- Türkçe çeviriyi beklemiyorum.
6- Dadan reisin haydutlarından birisi olmak isterdim.
7- Mihawk yonko üstüdür.
8- Forumda herhangi bir ceza almadım.
9- Bilgisayardayken yan sekmede sürekli açık duruyor, ara sıra neler gelmiş diye bakıyorum. Bu yüzden ne kadar zaman geçirdiğimden emin değilim.
10- Yılda 40-45 bölüm çıkarsa final arcına girmiş oluruz diye düşünüyorum.

EKSTRA:
Gördüğüm anime manga caps-memelerini (bunlar arasında bazen kendi yaptıklarım da oluyor) ve fanartlarını paylaşırım sıklıkla.

1-)
Gintama'nın 221. bölümünde Shogun ailesine ait olan bir maymun, sağa sola b*k fırlattığı için eğitsinler diye Yagyuu klanına yollanır. Yagyuu klanının varisi olan Yagyuu Kyubei, maymuna isim bulmaya çalışırken o sırada ona yardımcı olan Kagura, maymuna kahramanlara layık bir isim vermek için zihninin derinliklerinde yoktan bir karakter var eder. Bu karakterin adı Balmung Fezalion'dur. Balmung Fezalion, Kara Fırtına olarak da bilinir ve Fakinaway Kara Şövalyeleri'nin kaptanıdır. Yeminli düşmanı olan Şeytan İmparator Cıvık B*klu babasıdır ve gerçek güçleri uyandığında alnında 3. bir göz çıkar. Sonra ise Vahşi İmparator Kaiser Fakinaway'e dönüşür. Benim ismimin anlamsızlığı da buradan geliyor işte.
Nihai saldırısı Karanlık Fakinaway'dir ve yalnızca 3. gözü açıkken kullanabildiği Cehennem Fakinaway isimli başka bir saldırısı daha vardır. Babasının kötü amaçlarını görmezden gelip kardeşi Isaac Schneider'le birlikte B'z olarak tanınan grubu kurmuştur.
Jugemu Jugemu Unko Nageki Ototoi no Shin-chan no Pantsu Shinpachi no Jinsei Barumunku Fezarion Aizakku Shunaidaa Sanbun no Ichi no Junjou na Kanjou no Nokotta Sanbun no Ni wa Sakamuke ga Kininaru Kanjou Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru you de Shiranai no wo Boku wa Shitteiru Rusu Surume Medaka Kazunoko Koedame Medaka... Kono Medaka wa Sakki to Chigau Yatsu Dakara Ikeno Medaka no Hou Dakara Raayu Yuuteimiyaoukimukou Pepepepepepepepepepepepe Bichiguso Maru
2- Tartışmam yok. Eğlenmeye geldik buraya.
3- Duygusal bağ kurduğum bir karakter yok. İyi tasarlanmış olsun yeter.
4- Referansım yok. Fanlığım yok. Fandaşlığım da yok. Fanlıktan hoşlanmam.
5- İngilizcesini okuyorum. Kötü bölümlerde Korecesi de yetiyor.
6- Devrim ordularında geri hizmet elemanı. Barmenlik falan. Devrimciyim ama savaşla falan uğraşamam
7- Sanmıyorum.
8- Bir ban, sıfır yıldırma. Animedeki efektleri tanımlamak için küfür içeren bir link atmıştım. Buna değerdi.
9- Bilgisayara girdiğimde yan sekmede açık olur. Değişiyor yani.
10- Ben bu seriyi böyle seviyorum. Aynen böyle devam etsin. 5 yıl sonra, hakikaten sonlarına gelmiş oluruz serinin.

Ekstra:
Memur maaşından fazlasını verecekseniz görüşmelere başlayabiliriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık