Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan CV'nizi Oluşturun

1- Kullanıcı Adınızın Anlamı : Hawkins'in mistik havasını seviyorum ve tarot kartlarını hep ilginç bulmuşumdur.
2- Daha Önce Hararetli Bir Tartışma Tecrübeniz var mı? Varsa Haklı Taraf Çıktınız mı? Sosyal medyada uzun tartışmaları girmeyi genelde yorucu bulduğumdan uzak duruyorum.
3- Fanı Olduğunuz ve Nefret Ettiğiniz Karakter, Karakterler : Fanı olduğum karakter yok fanatiklik ve fanlığı genel saçma buluyorum. Genel olarak Orochi veya Spandam gibi güçsüz ama gereksiz konuşan kötüler.
4- Fandaş Olarak Referans Verebileceğiniz Birisi Var mı? Sanırım yok.
5- Manga'yı Okumak İçin Türkçe Çevirinin Çıkmasını Bekliyor musunuz? Wanonun ortalarından beri spoilerları okuyorum.
6- One Piece Evreninde Hangi Pozisyonda Olmak İsterdiniz? Kendi çapında takılan minik bir tayfada
7- Mihawk Yonkou Seviyesinde midir? Hayır ama yakındır
8- Daha Önce Hiç Forumda Ceza (
yıldırma, uzaklaştırma vb.) Aldınız Mı? Hayır
9- Günün Ne Kadarlık Bir Bölümünü Forumda Geçiriyorsunuz? Spoiler çıkan günler hariç 15-20dk
10- One Piece'i 5 Yıl Sonra Nerede Görüyorsunuz?
Son savaşlar son eşleşmeler başlamış ama forumda Ussop Lucci seviyesi mi diye tartışılıyordur.

1- Kullanıcı Adınızın Anlamı : Hawkins'in mistik havasını seviyorum ve tarot kartlarını hep ilginç bulmuşumdur.
2- Daha Önce Hararetli Bir Tartışma Tecrübeniz var mı? Varsa Haklı Taraf Çıktınız mı? Sosyal medyada uzun tartışmaları girmeyi genelde yorucu bulduğumdan uzak duruyorum.
3- Fanı Olduğunuz ve Nefret Ettiğiniz Karakter, Karakterler : Fanı olduğum karakter yok fanatiklik ve fanlığı genel saçma buluyorum. Genel olarak Orochi veya Spandam gibi güçsüz ama gereksiz konuşan kötüler.
4- Fandaş Olarak Referans Verebileceğiniz Birisi Var mı? Sanırım yok.
5- Manga'yı Okumak İçin Türkçe Çevirinin Çıkmasını Bekliyor musunuz? Wanonun ortalarından beri spoilerları okuyorum.
6- One Piece Evreninde Hangi Pozisyonda Olmak İsterdiniz? Kendi çapında takılan minik bir tayfada
7- Mihawk Yonkou Seviyesinde midir? Hayır ama yakındır
yıldırma, uzaklaştırma vb.) Aldınız Mı? Hayır
9- Günün Ne Kadarlık Bir Bölümünü Forumda Geçiriyorsunuz? Spoiler çıkan günler hariç 15-20dk
Son savaşlar son eşleşmeler başlamış ama forumda Ussop Lucci seviyesi mi diye tartışılıyordur.
Peki son zamanlarda Hawkins'in durumunu nasıl buluyorsunuz?

1- Kullanıcı Adınızın Anlamı
Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.
2- Daha Önce Hararetli Bir Tartışma Tecrübeniz var mı? Varsa Haklı Taraf Çıktınız mı?
İçinizden en az yarısını arzuladığımın yarısı kadar bile tanımıyorum ve yarınızdan azını hak ettiğinizin ancak yarısı kadar sevebiliyorum.
3- Fanı Olduğunuz ve Nefret Ettiğiniz Karakter, Karakterler
Yaşayan pek çok kişi ölümü hakeder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin, korsanfan? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile sonu göremez. Hislerim Karasakal'ın iyi ya da kötü yanının bu iş bitmeden bitmeyeceğini söylüyor.
4- Fandaş Olarak Referans Verebileceğiniz Birisi Var mı?
Elf beyi Glorfindel ve Aragonun atalarından Earendill
5- Manga'yı Okumak İçin Türkçe Çevirinin Çıkmasını Bekliyor musunuz?
Bir şey göremiyorum. Bi' dakka, işaretler var. Bir çeşit Kore yazısı. Okuyamıyorum.
Tortuga: Okuyabilen azdır. Japon lisanında yazılmış. Burada dile bile getirmem. Ortak lisanda şöyle der: "Hepsine hükmedecek bir lastik, hepsini o bulacak, hepsini bir araya getirip karanlıkta birbirine bağlayacak." Bu o tek lastik. Kara Hükümdar Who’s who’un, Hüküm Dağı ateşlerinde dövdüğü Shanks’in Kara Hükümdarın elinden aldığı lastik.
6- One Piece Evreninde Hangi Pozisyonda Olmak İsterdiniz?
Maiaların karşılığı olan kadimler
7- Mihawk Yonkou Seviyesinde midir?
Ölüm riski yüksek,başarı şansı çok zayıf,neden bekliyoruz ki? ..Mihawk
8- Daha Önce Hiç Forumda Ceza (yıldırma, uzaklaştırma vb.) Aldınız Mı?
olmadı olmaz umarım
9- Günün Ne Kadarlık Bir Bölümünü Forumda Geçiriyorsunuz?
Beşinci günün şafağında beni bekleyin. Şafakta doğuya bakın.
Korsanfan: Böyle sona ereceğini hiç sanmazdım..
Gandalf: Son mu? Hayır bu yolculuğun sonu değil.. Finaller, sadece başka bir yoldur; hepimizin aşması gereken...

Son düzenleme:
1- Kullanıcı Adınızın Anlamı
2- Daha Önce Hararetli Bir Tartışma Tecrübeniz var mı? Varsa Haklı Taraf Çıktınız mı?
3- Fanı Olduğunuz ve Nefret Ettiğiniz Karakter, Karakterler
4- Fandaş Olarak Referans Verebileceğiniz Birisi Var mı?
5- Manga'yı Okumak İçin Türkçe Çevirinin Çıkmasını Bekliyor musunuz?
6- One Piece Evreninde Hangi Pozisyonda Olmak İsterdiniz?
7- Mihawk Yonkou Seviyesinde midir?
yıldırma, uzaklaştırma vb.) Aldınız Mı?
9- Günün Ne Kadarlık Bir Bölümünü Forumda Geçiriyorsunuz?

EKSTRA:
1 yazmıştım hatırlamıyorum
2 olmuştur herhalde, sinirlenmesem de sinirlendin deniyor falan. genelde haksızımdır.
3 fanı olduğum yok, bellamyden nefret ederim
4 :S
5 hayır, çünkü bazen resimlere bakıp geçiyorum
6 emekli korsan, domates ekicem
7 hayır, üstüdür
8 aldım, bi tek uzun süreli banlanıp banımı açtırmadım galiba
9 emin değilim, bu aralar belki yarım saat falan
10 5 seneye kim öle kim kala, op biraz hızlandı gibi ama elbet şonen rakipleri çıkınca piyasası daha da düşecektir. bitirmek için okuyanlar mı çok sevenleri mi çok kestiremiyorum ama 5 seneye bitse iyi olur be. boşluğa düşelim şöyle güzelinden

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık