Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koca Ana Korsanları vs. Marineford

Hangi taraf alır?

• Kullanılan toplam oy
    93
En başta yarasız bir WB inseydi MF'ye her şey zaten değişirdi Akainu delik açamazdı WB'ye çünkü aldığı yaradan dolayı kalbi teklemeyecekti savaşı Denizciler kazansa bile Akainu olmayacaktı.MF'de savaşırken sürekli ağzından yüzünden kan gelen WB'nin hain squardo yüzünden başına gelmeyen kalmadı kısacası.Zaten böyle kirli bir planın(sengoku tarafından) oyuna dahil olanda Akainu işini biliyor.
Elbette bütün kurgusu değişecekti savaşın.Belki de Garp ve Sengoku sahaya inecek ve daha acı bir mağlubiyet yaşatacaklardı Wbye.Bunu bilemeyiz.Bunu bilmediğimiz için de bunu ilgi çekici kılan bu zaten.Yüzlerce çeşit savaş kurgusu kurabiliyorsun savaş ile ilgili ama sonuç her zaman benim için bir yonkounun ezilişi ile bitiyor.Bu yonkou Wb olmasına rağmen bile.Diğer yonkoulara ise şans bile veremiyorum malesef.

Elbette bütün kurgusu değişecekti savaşın.Belki de Garp ve Sengoku sahaya inecek ve daha acı bir mağlubiyet yaşatacaklardı Wbye.Bunu bilemeyiz.Bunu bilmediğimiz için de bunu ilgi çekici kılan bu zaten.Yüzlerce çeşit savaş kurgusu kurabiliyorsun savaş ile ilgili ama sonuç her zaman benim için bir yonkounun ezilişi ile bitiyor.Bu yonkou Wb olmasına rağmen bile.Diğer yonkoulara ise şans bile veremiyorum malesef.
Benim anlatmaya çalıştığım şey 1 v 1'de amiraller ezilir Yonkou Kaptanlarına. Akainu zaten biliyor WB'nin neler yaptığını kendisine (Nasıl bir halde olduğunu sende söylüyorsun zaten WB'nin) Shanks neler yapar diye dalmadı işte.Ben bu ankette oy kullanmadım zaten Shanks ile Aka mevzusunu konuştum.

Benim anlatmaya çalıştığım şey 1 v 1'de amiraller ezilir Yonkou Kaptanlarına. Akainu zaten biliyor WB'nin neler yaptığını kendisine (Nasıl bir halde olduğunu sende söylüyorsun zaten WB'nin) Shanks neler yapar diye dalmadı işte.Ben bu ankette oy kullanmadım zaten Shanks ile Aka mevzusunu konuştum.
Ben de ezilmeyeceklerini düşünüyorum aksine.Amirallerin yonkoulara denk olduğunu düşünüyorum.Eski 3 amiralin özellikle seçilmiş kişilerden oluştuğunu düşünüyorum hatta eminim desem yanlış olmaz herhalde.Tabi bunu kanıtlayacak yeterli veri yok mangada o ayrı.

Shanks çıktı ama o nasıl olacak :D Adama saldırmaya cesaret bile edemediler :D
Shanks'ın mfdeki diklenmesi çok abartılıyor.Altında çok anlam aramaya gerek yok bence.Sonuçta o arc Shanks gelmese bitecek gibi durmuyordu.Çünkü savaş aslında bitmiş olmasına rağmen denizciler hala korsanların peşindeydi ve böyle devam etse o arc bitmezdi.Bu yüzden o arcın bir şekilde bitmesi gerekiyordu Oda'da bunu Shanks'la yaptı.Ha tabii arcı bitirirken her zaman karizma kastığı karaktere bir karizma hareket daha yaptırmaya çalıştı.

Onun dışında mfye Shanks girse o savaşı yine kaybederdi.WB ''yaşlı ve hasta'' bir yonko demek yeterli değil.Bu adamın hasta ve yaşlı hali diğer yonkolarla aşağı yukarı aynı seviyede işte öyle bir canavar.WB ve tayfasını çok zorlanmadan yenmişken denizciler Shanks mfye girse ne olucak ? Aokiji-Kuzan gibi isimler savaşmasına rağmen adam akıllı efor sarfetmediler bile.Sengoku ve Garp tüm savaş boyunca 2-3 yumruk attı o kadar.

Aynı şekilde bunu da geçtim.Mantıken bir kere hükümet bir yonkoyla(WB'yle) olan savaşı göze alıyorsa illaki dışardan gelebilecek kişilere karşı bir önlem almıştır.Yani mfye gayette cp-0 gibi güçler yakın olabilirler olası bir tehdit karşısında.Sengoku saldırın dese ve hükümetten denizcilere ek güç gelse Shanks'ın kelleyi her türlü sallandırırlar.Ha tabii bu dediğim bir ihtimal.Böyle bir şey olmasa da sadece denizcilerin bile Shanks'ı yenme ihtimali var.

Dediğim gibi Shanks'ın artistliğinin tek amacının ilk paragrafta yazdığım şey olduğunu düşünüyorum.

bence sağlam bir yonkou'yu amiraller durduramaz.
WB MF'de kılıç, mermi, top güllesi, mağma vs. ne attılarsa yedi. BM yaralanmayan bir Yonkou, kendisi zaten full demir gülle. üstüne birde haki kasınca zarar verebilecek birşey kalmıyor. Bırak zarar görmeyi Prometheus Akainu'nun mağması ile beslenir. Zeus yıldırımla deler geçer. BM oraları dümdüz eder.
Cracker susuz yağmursuz bir ortamda kolay kolay yenilmez. Amiraller dışında kalan herkes ona göre çöp. Garp dışında Koramirallerin sanırım hiçbirinin hakisi o zırhı delmeye yetmez.
Smoothie, neyse geçelim.
Katakuri, tüm amirallerlede kafa kafaya kapışır, ıstırır.
Oven, Daifuku, Perospero, Mont D'or, Opera vs. bunlarda zaten çer çöp temizler.

Bm yine kontrolü kaybeder saçma sapan bişeyden kendi adamları dahil ortalığa saldırır bu durumda 3 amiral adamı kevgire çevirir.Amirallerin zarar veremeyeceği karakter yok net.

Bm 2 amirali alamaz. 1 tanesiyle kapışsa ağır yaralar alır ama yener. 2 tanesiyle dövüşse ikisi orta zorlukta BM yi alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık