Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kitap Tavsiye

Kitap sohbet-tartışma'ya bro. Yazma buraya A:Sd:As

Edit : buldum linkini @prokiritya . Kendisi kısa ve pdf'ini bulabiliyorsun ama klasik değil.
J.D. Salinger'ın diğer klasikleşmiş eserlerine istinaden klasik sayabilirsin ama.
Üç Öykü - J. D. Salinger - PDF E-Kitap yaz, ilk çıkana tıkla.
J.D Sallinger'ın Çavdar Tarlasındaki Çocukları Okumuştum. Pekte sevmedim açık konuşmak gerekirse :/ Başka var mı verebileceğin ?

Biraz konu dışı olacak kusura bakmayın ama Jules Verne'nin Zacharius Usta veya Stefan Zweig'in Gömülü Şamdanını hangi pdf sitesinden indirebilirim? Hiçbir siteden bulamadım :(

İnce memed 2 ye gerek var mı sizce çok sevdim ilki ama ikincisinin farkı yok diyorlar.
Bunu ben de merak ediyordum, bir cevaplayan çıkar umarım. :/ Ona göre 4 cildi art arda okuyacağım bir zamanda okurum.
Çoğu insan ilk kitabı okuyup bırakıyor genelde, ama bence öyle yapmayın. Kitaplarda(4 cilt) olayların formatı aynı ilerliyor yani pek bir farkı yok doğru ama yazarın dili, farklı karakterlerin olaya dahil olması, Anadolu insanında olan ve bir o kadar yanlış olan alışılmış davranışlarının absürtlüğü okutuyor. Uzun zaman önce yazarın yazış şeklini sevdiğim için 4 cildi bir çırpıda okumuştum. İşinizi yarım bırakmayıp hepsini okuyun bence, tabii sonradan sıkılırsanız bana sövmeyin :T

Çoğu insan ilk kitabı okuyup bırakıyor genelde, ama bence öyle yapmayın. Kitaplarda(4 cilt) olayların formatı aynı ilerliyor yani pek bir farkı yok doğru ama yazarın dili, farklı karakterlerin olaya dahil olması, Anadolu insanında olan ve bir o kadar yanlış olan alışılmış davranışlarının absürtlüğü okutuyor. Uzun zaman önce yazarın yazış şeklini sevdiğim için 4 cildi bir çırpıda okumuştum. İşinizi yarım bırakmayıp hepsini okuyun bence, tabii sonradan sıkılırsanız bana sövmeyin :T
Tamamdır, çok teşekkür ederim cevabın için. :sapkali:

Teşekkürler

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık