Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kimin Yeri Daha Kolay Doldurulur?

Tayfadan kim ayrılsa yerinin doldurulması daha kolay olur idi?

• Tony Tony Chopper

Kullanılan: 16 12.9%
  • Nami

Kullanılan: 3 2.4%
  • God Usopp

Kullanılan: 29 23.4%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 12 9.7%
  • Nico Robin

Kullanılan: 4 3.2%
  • Soul King Brook

Kullanılan: 57 46.0%
  • Vinsmoke Sanji

Kullanılan: 1 0.8%
  • Cyborg Franky

Kullanılan: 2 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    124
Oda, Vagabond'un mangakasıyla yaptığı söyleşide seriyi 5 kişi üzerinden anlatıp 5 yılda bitirmeyi düşündüğünü ancak manga başarılı olunca hayatının mahvolduğunu söylemiş idi.
Bu bağlamda ilk beşlinin hep daha önemli olduğunu düşünmüşümdür. Her yonkou arkında da bunlardan birine dair hikaye verilecek ve o kişi o arkta daha önemli rol oynayacak gibi görünüyor.

Sanji'nin hikayesi BM ile birlikte anlatılıyor. Zoro için Wano'da altyapı zaten hazırlandı. Elbaf Shanks ya da BB'nin konrolünde olabilir. Artık her nerdeyse Usopp'un hikaye orda anlatılır. Geriye kalan yonkou kim olursa onda da Nami önemli bir yere sahip olur.

İlk beşlinin şu endingteki şu fotoyu da hep çok sevmişimdir.
Her cümlene +1

Lel. Belki herkesi bulursun Luffynin bir örneğini daha bulamazsın. Bu tayfayı bir arada tutabilecek kadar güçlü ve bağlı bir adam daha yok.
Bu tayfa luffy'nin yuzu suyu hurmetine mi tayfada.Sanji reyiz daha akilli,ayaklari yere saglam basan bir kaptan olur.Ölsün luffy'de reyizin yukselisini gorelim
Avatarını kullandığın adam en gereksizlerinden Luffy diyorsun bir de utanmadan :/
Bos konusma troys.God sogeking olmadan shabondy'e varamazlardi

Açıklama alayım.
Avukatim olmadan konusmam.

Yaw bu ne be.Hakkatten de adasin dedigi gibi.Zoro,sanji yazilinca hicbir sey olmuyor ama luffy gereksizini yazinca kufretmis gibi oluyoruz.Birazcik elestirilere tahammul edin la.Surada sakasina yazdigim seyde bile hemen cullanma operasyonlari baslatiliyor.
Kiskancsiniz ulan hepiniz kiskancsiniz!!!!

Yaw bu ne be.Hakkatten de adasin dedigi gibi.Zoro,sanji yazilinca hicbir sey olmuyor ama luffy gereksizini yazinca kufretmis gibi oluyoruz.Birazcik elestirilere tahammul edin la.Surada sakasina yazdigim seyde bile hemen cullanma operasyonlari baslatiliyor.
Bunu buradan alın yoksa birazdan öldürecekler :S

Olum seri Luffy'nin üzerine kurulmuş tabi onun adı yazılınca laf yiyeceksin :D
Zoro kim ?
Sanji kim ?
Bu tayfa da hepsinin yeri doldurulur ama Luffy'nin doldurulmaz.
Her şeyi ile Luffy kusursuz.
:D

Niye Luffy dedin diye açıklama istedim sadece. :// Yapılan eleştiriler de eleştirilebilir. ://

Ne demek ya Sanji en lazım olan o yoksa mangaka kimi ezecek ve dövdürecek :D :oleyo::oleyo2:
@serimu Usopp olmasa hiç bir fark olmazdı :S
Kendimi tayfadakilerin yerine koydum, bir tek sanji'nin yaptığı işi yapabilirim sanırım. Yani herkes yemek yapabilir bu dünyada. :)

Bu arada biz zaten sanji'yi yemek yapabiliyor diye sevmiyoruz, adam olduğu için seviyoruz. Sanji bu tayfa için çok fazla. :sapkali:

Bunu buradan alın yoksa birazdan öldürecekler :S

Olum seri Luffy'nin üzerine kurulmuş tabi onun adı yazılınca laf yiyeceksin :D
Zoro kim ?
Sanji kim ?
Bu tayfa da hepsinin yeri doldurulur ama Luffy'nin doldurulmaz.
Her şeyi ile Luffy kusursuz.
:D
Ana karakter diye diger karakterlerden ayri mi tutalim.Ben sadece luffy'i degil naruto'yu da hatta yagami rayto'yu da elestiririm.Edward elric reyize bile sovmuslugum varken rufi'de kim?
Niye Luffy dedin diye açıklama istedim sadece. :// Yapılan eleştiriler de eleştirilebilir. ://
Sozum sana degildi.Yanlis anlama diye bir kac satir bosluk birakmistim:(

MDL_Roronoa

Brook boş beleş adam. Hayali bile dandik. İstese en rahat biçimde hayalini gerçekleştirecek tek adam kendisi. Zaten iyi bir müzisyen olduğundan her kapı kendisine açılır. Rahat rahat gider laboona. Tek engeli işte Luffy'ye bağlılığı falan. :artiz: Bi' de şunu anlamıyorum. Asıl mesleği müzisyenlik tamam ama kılıç ustasısın be adam. NE diye bu kadar korkaksı?. Zaten korkak trio vardı sen de geldin mum diktin. Ulan Tashigi eziği bile korkmadan law'a, Lufy'ye, Zoro'ya falan tek dalıyor. :at:Senin önüne gelene kılıç sokman lazımdı. SEri boyunca gördüğüm tek olumlu hareketin şu resimci karıyı teklemendi. Balıkadam falan takmıyorum. Bir de işte Zou Arctaki bloklaman güzeldi. Oha lan chopperi geçti adam katkıda :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık