Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kimin Yeri Daha Kolay Doldurulur?

Tayfadan kim ayrılsa yerinin doldurulması daha kolay olur idi?

• Tony Tony Chopper

Kullanılan: 16 12.9%
  • Nami

Kullanılan: 3 2.4%
  • God Usopp

Kullanılan: 29 23.4%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 12 9.7%
  • Nico Robin

Kullanılan: 4 3.2%
  • Soul King Brook

Kullanılan: 57 46.0%
  • Vinsmoke Sanji

Kullanılan: 1 0.8%
  • Cyborg Franky

Kullanılan: 2 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    124
Luffy hepsinin hayatını kurtardı. Ee bi zahmet Luffy e minnet borçları olsun. Herkesin kendi arc da yaptıkları var ama genel bakıldığında diğer tayfaya göre bizim tayfa eşsiz cidden. Kimde keskin nişancı,müzisyen-savaşçı-aşçı-savaşçı-doktor-savaşıyor. Nami bile ezik görüyorsunuz o bile savaşıyor.

Tayfada üstlendiği görev açısından Brook.Yerinin dolmasına bile gerek yok müzisyen olsa ne olur olmasa ne olur.Kişi bazında ise muhteşem beşli hariç gerisini umursamam.Onlar bana hep sonradan monte gibi gelmiştir.Luffy zoro nami sanji ve usopp dışındakilerden bahsediyorum.Brook kesişime girdiği için onu seçmek doğru olur.

karolla

Brook. Sokaktaki bi çalgıciyi alsınlar tamam. Zoro olmasa tayfa çökerdi.

Zoro yav adamın tüm gün antreman yapıp uyumaktan başka bildiği yok. Birde Brook var adam 80 yaşında tüm gün yohoho yohoho. Bi buktan haberi yok :D

Önce Usopp demiştim ama onun ilerde iyi görevleri olacağını düşünüyorum hem babası falan da önemli adam bir şeyler çıkar ordan. Brooktur herhalde :/ Şarkı söyleyecek adam mı kalmadı daha güçlüsü bile bulunur :s Ölmeden önce haki öğrenip Luffyler bunu bulana kadar oturduğu yerde haki kassaydı, o kadar yılda efsane olurdu. Kemiklerini falan b.haki ile kaplayınca kırılmazdı falan :/ Gerçi öyle olsa Luffy ile de işi olmazdı :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık