Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kimin Yeri Daha Kolay Doldurulur?

Tayfadan kim ayrılsa yerinin doldurulması daha kolay olur idi?

• Tony Tony Chopper

Kullanılan: 16 12.9%
  • Nami

Kullanılan: 3 2.4%
  • God Usopp

Kullanılan: 29 23.4%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 12 9.7%
  • Nico Robin

Kullanılan: 4 3.2%
  • Soul King Brook

Kullanılan: 57 46.0%
  • Vinsmoke Sanji

Kullanılan: 1 0.8%
  • Cyborg Franky

Kullanılan: 2 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    124
Vay be zoro.Demek siradan capulcularla es tutulur oldun.
Reizi uzdun enes.Reizi uzdun....
Aslında Luffy ölse Op Zoro'nun yolu diye devam etse seri değişik bir havaya girerdi değil mi? Zoro en son Luffy'nin mezarının başına gelir ve başardım diye anlatırdı.:D
Bence tayfada denildiği gibi ilk dörtlünün yeri hep diğerlerinden daha önde. Zoro ise hepsinden bir kademe önde. Zoro bilmiyorum Luffy'nin ortağı gibi bir şey.:D Onun yerini doldurabilecek bir kişi yok Luffy'nin yanında olabilecek.:D
Koyu kısma +1 Sonuna kadar aynı fikirdeyim.

Bence tayfada denildiği gibi ilk dörtlünün yeri hep diğerlerinden daha önde. Zoro ise hepsinden bir kademe önde. Zoro bilmiyorum Luffy'nin ortağı gibi bir şey.:D Onun yerini doldurabilecek bir kişi yok Luffy'nin yanında olabilecek.:D
Luffy olmasa da olurdu bence.Coby'i ikna etseydi birisi amiral yerine kk olurdu bizim tayfayla.:gamyon:

Luffy niye yok ankette? Oy atacağımdan değil lakin oy atacaklar olabilir, luffy de eklenmeli ankete.

Brook tabikide. En gereksiz adam tayfada ama severim, tayfanın parçası sonuçda.
Zoro, sanji, robin vs geri kalanlar olmassa olmaz. Brook da yalandan takılıyo işte tayfada. :a:

Chopper diyorum. Aslında hiçbirinin yeri doldurulamaz tabi doğal olarak hepsinin kendine has özellikleri var beğenirsiniz beğenmezsiniz. Ama Chopper'ın doktorluk dışında doldurduğu değişik çok bir şey yok diğerlerinin aksine.

Mesela Nami ve Zoro gibi rotacı ve kılıç ustası buluruz deseniz de onların tayfada bi otoritesi var ve bu bence doldurulamaz gibi bir şey.

Usopp'un çok farklı özellikleri var, zaten onun gibi nişancı bulamazsınız. Ayrıca Franky öncesi marangozluk açığını bile kapattı, Nami'ye silah geliştirdi falan filan.

Brook, ruhunu bedeninden ayırabilen kılıç ustası bir müzisyen.. daha bir şey demeye gerek var mı :D

Robin'den zaten bir tane var bildiğimiz kadarıyla, poneglyph okuma açısından.

Franky Oro Jackson'ın mimarının çırağı ve bir "cyborg".

Sanji hem sapık(!) hem aşçı hem Vinsmoke hem çok iyi dövüşçü ve yine onun da tayfada liderlik ağırlığı var Nami ve Zoro ile beraber.

Bence hiçbirinin yeri doldurulamaz ve hepsi de gayet yararlı ve eşsiz karakterler, ben beğeniyorum.

Luffy niye yok ankette? Oy atacağımdan değil lakin oy atacaklar olabilir, luffy de eklenmeli ankete.

Brook tabikide. En gereksiz adam tayfada ama severim, tayfanın parçası sonuçda.
Zoro, sanji, robin vs geri kalanlar olmassa olmaz. Brook da yalandan takılıyo işte tayfada. :a:
Tayfanın ismi Hasır Şapka Tayfası. Böyle bir oluşum bu adam sayesinde var zaten. Adamı kendi tayfasından kovamayız diye eklemedim. :respect:

Hem zaten Sanji ve Zoro başka birinin emrinde çalışmaz. Aynı tayfada bile bunları yola getiren Nami. :)

Birkaç yoruma baktım da bir iki şey ekleyeceğim:

Zoro olmasa, (Water Seven'daki Usopp krizini hatırlayın) tayfa çok ciddiyetsiz olurdu öncelikle. Kaptanın ağırlığı korunmazdı ve açıkçası bazı vs.ler vardı, onları başkası geçemezdi. Tayfada kandırılması en zor kişilerden biridir bu da iyi bi sigorta.(Diğerlerinin aksine çok saf değil)

Brook olmasa Balıkadam Adası'nda kafeste sıkıştıklarında kim ruhunu bedeninden ayırıp Usopp ve Zoro'yu kurtaracaktı :D Yine Dressrosa'da Jora'yı yenen oydu yoksa fena şeyler olabilirdi. Neyse çok geçmişi de olmadığı için tayfada fazla bir şey diyemiyorum ama Brook'u gerçekten severim, sevmeyenleri esefle kınıyorum :D

Usopp diyenleri anlamak çok zor. Harbiden Perona'yı kim yenecekti, Enies Lobby'de ve Dressrosa'da o atışları kim yapabilirdi. Merry Go'nun oraya kadar ayakta kalmasını kim sağlayabilirdi. Nami'ye o muhteşem silahı kim yapabilirdi falan filan. Beğenmeyebilirsiniz de yeri dolmayacakların başındadır yani Usopp ;)

Franky olmasa kim Punk Hazard'da "beam" ile zindandan çıkaracaktı oradakileri :D

Vs. vs..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık