Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kılıç Ustalarında Haki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana gore Kılıc ustalarındakı hakı ornegin
Ben bunu dusunceyı zoroyla bagdaslastırıcam
Zoro nasıl celıgı kesmeyı hayel edıp kesmıstı Arabasta arcında Mr1ri , Logiayıda kesmeyı hayel edip kesebılır bana gore yada dusunurken nasıl kesecegım dıye hakıyı ortaya cıkarır .
Buna katılıyorum kılıç ustalarının düşmana odaklanması ve zihnini yorması hakiyi çıkarabilir mihawk gibi bir adamın ben karşısında logia olunca boşa kılıç sallayıp çaresiz kalacağını hiç sanmıyorum...

Zoro'da kral haki var ama kullanması gereken durum olmadığı için (olsa da bayıltamayacağı adamlarla karşı karşıya kaldığı için) hiç görülmedi.(Tamamiyle benim görüşüm) Sonuçta Zoro'nun ileride olacağı kişi Mihawk değil Ray-san'dır.

Zoro'da kral haki var ama kullanması gereken durum olmadığı için (olsa da bayıltamayacağı adamlarla karşı karşıya kaldığı için) hiç görülmedi.(Tamamiyle benim görüşüm) Sonuçta Zoro'nun ileride olacağı kişi Mihawk değil Ray-san'dır.
Haklısın nihai hedefi ray-san bence de ama bunu düşünerek haki olabileceğini söylemek sadece teoriden ibaret...Bence dünyada her şeyin nefesini duyup kesebilen eşi benzeri bulunmayan bir kılıç ustası olacak bu sayede ray-sanın yerini alacak haki de çıkarsa şahane olur tabi :D

Şu zoro fanları uranüs jupiter'de dolaşacağına dünyaya dönse iyi olur.Ne kral hakisi neyden bahsediyorsun

Şu zoro fanları uranüs jupiter'de dolaşacağına dünyaya dönse iyi olur.Ne kral hakisi neyden bahsediyorsun
İlk olarak ben Zoro fanı değilim, sadece Sanji diğerlerine kıyasla daha değerlidir gözümde. 2. olarak Luffy'yi eğiten kişi Rayleigh, adam haki profesörü. Ama Zoro'yu eğiten kişi Mihawk ve Mihawk'ın haki kullandığı daha bugüne kadar görülmedi. Belki 2 yıllık arada Zoro'nun karşısına Shanks çıksa(Neden Shanks : Hem kılıç ustalığında Mihawk'a denk hem de haki biliyor.) belki de öğretecekti Zoro'ya hakiyi. (Tamam Shanks'ın çıkması uçuk bir ihtimal ama en iyi örnek kendileri)

3. olarak ta Luffy geleceğin Roger'ıysa, Zoro'da Rayleigh'idir.(Gözündeki çizikte bile gönderme var) Buradan bu teoriyi çıkartmak dünyadan çıkmayı gerektirmiyor sanırım.

İlk olarak ben Zoro fanı değilim, sadece Sanji diğerlerine kıyasla daha değerlidir gözümde. 2. olarak Luffy'yi eğiten kişi Rayleigh, adam haki profesörü. Ama Zoro'yu eğiten kişi Mihawk ve Mihawk'ın haki kullandığı daha bugüne kadar görülmedi. Belki 2 yıllık arada Zoro'nun karşısına Shanks çıksa(Neden Shanks : Hem kılıç ustalığında Mihawk'a denk hem de haki biliyor.) belki de öğretecekti Zoro'ya hakiyi. (Tamam Shanks'ın çıkması uçuk bir ihtimal ama en iyi örnek kendileri)

3. olarak ta Luffy geleceğin Roger'ıysa, Zoro'da Rayleigh'idir.(Gözündeki çizikte bile gönderme var) Buradan bu teoriyi çıkartmak dünyadan çıkmayı gerektirmiyor sanırım.
Zoro illa Rayliegh Luffy illa Roger olacak diye birşey yok bunun yanında bence Rayliegh'te kral haki sırf Luffy'e öğretebilmesi için vardı bir de nasıl bir düşüncedir o anlamadım ben Luffy 2 yılda öğrendi Zoro ne ara öğrenecek Shank'ten haki hani Zoro'da kral haki çıkar ona bişey demiyorum ama bunu Shanks'ten öğrenir demek biraz aşırıya kaçıyor Shanks Luffy'le özdeşleşmiş bir karakter.

Birde diger mangada çıkıyormus Eğitimim sırasında Shanks diye bir adam tanıdım diye :D Fenaa :D

Şaka yapıyorum tabii ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık