Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kılıç Ustalarında Haki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet. Yorumlara bakıyorum da, Shanks için hâla kılıç ustası değil diyenler var.

Ayrıca, haki ruh gücü ise; kılıç ustalarının çoğunda zaten bulunmalı diye düşünüyorum.
Yalnız ruh gücü Bleach'te ki bir kavram değil mi? İki farklı evreni birleştirmemek gerek diye düşünüyorum...

kılıç ustalarında "herşeyin nefesi" diye birşey var ki zoronun ulaşıcağı noktayı düşündüğümüzde haki kadar güçlü
hatta bence daha bile avantajlı olduğu halde niye hakide ısrar ediyorsunuz:D
hakiyi öğrenmek bir mesele geliştirmek bir mesele ayrıca kral hakisi yoksa sadece gözlemin ya da silahlanmanın rengini kullanabiliyorsun
ama herşeyin nefesiyle bunların ikisi bir arada( kahve reklamına benzedi :D) zoronun dövüş içinde kendini aştığı bölümden bir kaç sahneye bakalım
üzerine gelen taşların nefesini duyarak tam olarak nereye düşeceklerini bilme, çeliğin nefesini duyarak kesebilme. Çelik ki saf kas gücüyle kesilemeyeceği bariz:D
hatta dahada iyi. mantra sadece canlı şeylerde işe yararken herşeyin nefesi cansız nesnelerde de işe yarıyor.
farkettiğimden beri ensevdiğim yanı haki gibi cılkı çıkacak birşeyde değil ;)
ben aksini görene kadar şu teorimde ısrarlıyım.
Zoro denilen şahıs herşeyin nefesini "ışığın nefesi" ni bile duyacak kadar geliştirecek böylece bariz olarak mihawkı geçecek.

kılıç ustalarında "herşeyin nefesi" diye birşey var ki zoronun ulaşıcağı noktayı düşündüğümüzde haki kadar güçlü
hatta bence daha bile avantajlı olduğu halde niye hakide ısrar ediyorsunuz:D
hakiyi öğrenmek bir mesele geliştirmek bir mesele ayrıca kral hakisi yoksa sadece gözlemin ya da silahlanmanın rengini kullanabiliyorsun
ama herşeyin nefesiyle bunların ikisi bir arada( kahve reklamına benzedi :D) zoronun dövüş içinde kendini aştığı bölümden bir kaç sahneye bakalım
üzerine gelen taşların nefesini duyarak tam olarak nereye düşeceklerini bilme, çeliğin nefesini duyarak kesebilme. Çelik ki saf kas gücüyle kesilemeyeceği bariz:D
hatta dahada iyi. mantra sadece canlı şeylerde işe yararken herşeyin nefesi cansız nesnelerde de işe yarıyor.
farkettiğimden beri ensevdiğim yanı haki gibi cılkı çıkacak birşeyde değil ;)
ben aksini görene kadar şu teorimde ısrarlıyım.
Zoro denilen şahıs herşeyin nefesini "ışığın nefesi" ni bile duyacak kadar geliştirecek böylece bariz olarak mihawkı geçecek.
Öyle bişey yok.Kral haki'nin olması diğer ikisinin de olacağı anlamına gelmiyo.Hancock'ta gözlemin rengine dair bişey görmedik. Ayrıca roger'dan bildiğimiz kadarıyla herşeyin sesini duyabilmek kılıç ustalarına özgü bişey değil.Büyük ihtimalle gözlemin rengi sayesinde olan bi durum...

Kılıç ustalarında niye haki olmasınki, oda insan evladı:ehe: zoro veya herhangi bir kılıç ustası doğarken bu çocuk gelecekte kılıç ustası olacak haki verelim veya vermeyelim diye birşey yokki adamda irade varsa zaten çıkar ortaya

sandersonia, hem kenbunshoku hemde busoshoku kullanabiliyor ama haoshokusu yok
hmm haklısın onu unutmuşum
mangada ray-sanın sözlerinden öyle hatırlıyorum ama.

Öyle bişey yok.KRal haki'nin diğer olması diğer ikisinin de olacağı anlamına gelmiyo.Hancock'ta gözlemin rengine dair bişey görmedik. Ayrıca roger'dan bildiğimiz kadarıyla herşeyin sesini duyabilmek kılıç ustalarına özgü bişey değil.Büyük ihtimalle gözlemin rengi sayesinde olan bi durum...
ama herşeyin nefesi ile herşeyin sesi farklı
rogerınkinden emin değilim ama nesnelerle konuşabilmek gibi bir güç anladığım kadarıyla
herşeyin nefesiyse sadece nefes ses yok
şimdi nefesi duymak için ses lazım demeyin orda başka bir boyut var işte:D gerçi boyutta yanlış kelime:D

Kaktüs

mihawkta veya zoroda kral hakinin olucağını sanmıyorum fakat hakiye sahip olduklarını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık