Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları

Ne olacak bu adama?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın ödülü Luffy'nin iki katı. Ödül direk güç demek değil de iki katından bahsediyoruz.
Kata gibi yılların korsanı için direk güç demektir bence. Luffy gibi korsanlar için tam yansıtmıyor olabilir. Sonuçta hâlâ bir serüven içindeler, bir hedefleri var. Ama Yonkou ordusunun ne olduğu aşağı yukarı biliniyordur. Bir de Usopp gibi istisnalar var. Kata reis en fazla iki bölüme harcayacak geleceğin mangaka torpilli KK adayını :oleyo:

Kata gibi yılların korsanı için direk güç demektir bence. Luffy gibi korsanlar için tam yansıtmıyor olabilir. Sonuçta hâlâ bir serüven içindeler, bir hedefleri var. Ama Yonkou ordusunun ne olduğu aşağı yukarı biliniyordur. Bir de Usopp gibi istisnalar var. Kata reis en fazla iki bölüme harcayacak geleceğin mangaka torpilli KK adayını :oleyo:
+1

Gardaşım benim beni yalnız bırakmamış sen adamsın. @Raiden Çift hesap olduğumuzu belli etmemek için 1 ay demişsin ama o da yeter.

@Mug1wara Figürü ben istiyorum kardeşim, belirli bir kriter yoksa tabi. Aşkta kaybedersek belki kumarda kazanırız.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık