Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kairoseki Kafes Turnuvası - 3. Müsabaka

Kim hayatta/ayakta kalır?

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen Tüm kek arc da aktif değildin diye hatırlıyorum. Akainu geliyordu tüm adayı yok ediyordu. Bm ve tüm evlatları 2 saat içinde alıyordu. Neler neler. Ve billur da geçmiyolar ciddi ciddi söylüyolardı. Bende bunlara Bm 3 amirali aynı anda alır dediğimde gör ortamı o zaman 3 gün kapışıyoduk. Aynı anda 8 kişi filan yazıyodu. Ben bildiğin Akainu'yu severdim. Fovari karakterlerim arasındaydı. Şimdi amiral lobisi sağalsun karakterden ölümü nefret ettim.
Düğün başladığında gelmiştim galiba foruma o tarz yorumları daha öncemi attınız bilmiyorum ama iyi ki görmemişim iyi ki yokmuşum. İki taraf da feci sıvamış olum o yorumlar nedir. Amiraller konusundaki görüşüm nettir benim hep demişimdir "amiraller sabaha kadar övülecek kusursuz savaşçılardır ta ki meydana yonkolar gelene kadar". Mevzu bundan ibaret. Jozu'yu falan sektör edin bu arada Kizaru'yu yenecek adam değil.

Başkalarının laflarıyla fikirlerin değişiyorsa işin çok zor.
Fikrimin değiştiği yok. Mf'den beri çok net şekilde Yonko'lar, Amriller'den daha üstün olduğu barizdi benim için. Akainu da severdim Wb gibi bir adamın karşısına tereddüt etmeden çıkıbiliyordu. Hatta Soda, Soba'ya indirticek diye forumda muhabbet döndümü üzülürdüm koskoca Akainu da, yeni yetme Soba indirtmesin diye. Ama 400 bölümdür aktif olmayan adamı kendisiyle alakasız her naneden yükseltilince ayar olmamak elde değil.

İkisi meyvesizse Kizaru alır. Amiraller meyveden ibaret değil. Ama meyve güçlerinde çok önemli pay sahibi "Jozu meyveli olsa da alır." Çok saçma ve dayanaksız bir yorum. Jozu Kuzandan kan alıyordu. Tek omuza Crocodile'ı kötürüm bıraktı. Elmas meyvesi küçük görülmesin full kaplanınca kör oluyor olması Odanın meyveyi kısma ihtiyacı hissetmesinden kaynaklanıyor. Her neyse 3. Maçta dengesiz olmuş. Kizaru alır kimseyi kandırmayalım.

Dostum cevaplanması zor bir soru bu benim için. Çünkü Jozu'nun savunması evrenin en iyi 2-3 savunmasından biri. Dolayısıyla normalde bir amiral karşısında hiçbir Yk2'ye şans dahi vermem ama Jozu bu güç dengesinin dışına çıkan bir yetenek ve güce sahip. Misal Oda, Jozu'yu başka hiçbir amiralin kolaylıkla aradan çıkaramayacağı şekilde Kuzan'a yedirdi. Çünkü öteki türlü Jozu Akainu'nun karşısına çıksa dahi öyle kolay aradan çıkmazdı. Dolayısıyla eğer Kizaru'nun saldırıları elması geçerse Kizaru alır. Geçemezse de Jozu alır diyemem zira Kizaru hız avantajı nedeniyle Jozu'nun saldırılarından kurtulur muhtemelen. Berabere ya da sonuçsuz kalır seçeneği birinin kazanmasından daha yakın geldi bana ilk kez.
Reis sen konuyu yanlış anlamışsın. İkisi de kairoseki kafesinde. Yani ikisi de meyvesiz olacak. Konuya az bir şey göz at biraz daha oturur.

İkisi meyvesizse Kizaru alır. Amiraller meyveden ibaret değil. Ama meyve güçlerinde çok önemli pay sahibi "Jozu meyveli olsa da alır." Çok saçma ve dayanaksız bir yorum. Jozu Kuzandan kan alıyordu. Tek omuza Crocodile'ı kötürüm bıraktı. Elmas meyvesi küçük görülmesin full kaplanınca kör oluyor olması Odanın meyveyi kısma ihtiyacı hissetmesinden kaynaklanıyor. Her neyse 3. Maçta dengesiz olmuş. Kizaru alır kimseyi kandırmayalım.
Jozu kan alır, kan almak çok matah bir şey değil. Jozu "arkalarsa" dudak kanatır ama Aokiji arkalarsa tek atar. Bir yonko bile amiralleri arkalayıp indiremiyorken. Yani Kizaru'nun elmas Jozu'yu tekmeleriyle döveceği bir gerçek. Işık logiasının hızına ihtiyacı yok.

Düğün başladığında gelmiştim galiba foruma o tarz yorumları daha öncemi attınız bilmiyorum ama iyi ki görmemişim iyi ki yokmuşum. İki taraf da feci sıvamış olum o yorumlar nedir. Amiraller konusundaki görüşüm nettir benim hep demişimdir "amiraller sabaha kadar övülecek kusursuz savaşçılardır ta ki meydana yonkolar gelene kadar". Mevzu bundan ibaret. Jozu'yu falan sektör edin bu arada Kizaru'yu yenecek adam değil.
Ben foruma 2015 de üye oldum. Ama yorum filan atmıyordum sadece gelip okuyodum. Hatta üyeliğe ilk açışımdan sonra girmedim bile. Gerek olmuyodu çünkü. Ama Tüm kek arc da öyle yorumlar görüyodumki hele Wb için denilenler sen gör savaş açardın direk. Bende bir yere kadar artık dedim, bu hesabı açtım( İlk hesabı bulamadım çünkü). Direk başladım Bm 3 amiral eder sonra ortalık milyon. Yani bu hesabın açılma amacı Amiral lobisi.

Tabi o zamanlar acayip bir Zoro vs Luffy dönüyordu. Hele yorumların yarısı Sanji gömme olduğundan bizimkiler öne çıkmıyordu ama biz de şuankinin 8 katı filan kapışıyoduk. Erkan filan aktifdi o zaman, tabi onun olduğu ortamda kriz çıkmama gibi bir durum olmuyodu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık