Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kairoseki Kafes Turnuvası - 3. Müsabaka

Kim hayatta/ayakta kalır?

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav bro sen de amma abarttın ya. Oldu olacak kaldırsınlar amiralliği bir işe yaramıyor. Jozu bile alıyor şuna bak. Yonkonun üçüncü adamı meyvesiz diye alıyorsa denizciler kapatıp gitsin harbi çok leş oluşummuş yav bunlar.
Arkadaş billur geçiyor. Amiral lobisi pok yesin çıkışlarıyla hafiften ünlendi onun devamı bunlar. Yoksa millet şu konuda Kizaru diyor diye lobi muhabbeti yapacak kadar uçmamıştır.

Yav bro sen de amma abarttın ya. Oldu olacak kaldırsınlar amiralliği bir işe yaramıyor. Jozu bile alıyor şuna bak. Yonkonun üçüncü adamı meyvesiz diye alıyorsa denizciler kapatıp gitsin harbi çok leş oluşummuş yav bunlar.
Ya asıl siz çok abartıyonuz. %70 meyve olan adam direk hakisi daha güçlü demek abes değilmi. Hatta b. hakisinin iyi olma duruyo yok ilk 3 amiralin. Meyvesi aktifken kullanamadığı b. haki niye iyi olsunki. Fiziksel güç olarak zaten Jozu'nun iyi olduğu belli. Çok dar alan meyveler iptal. Bildiğin ortada durum.

Üye silindi 6669

Ya asıl siz çok abartıyonuz. %70 meyve olan adam direk hakisi daha güçlü demek abes değilmi. Hatta b. hakisinin iyi olma duruyo yok ilk 3 amiralin. Meyvesi aktifken kullanamadığı b. haki niye iyi olsunki. Fiziksel güç olarak zaten Jozu'nun iyi olduğu belli. Çok dar alan meyveler iptal. Bildiğin ortada durum.
Dostum Beşiktaş taraftarı mısın ?

Arkadaş billur geçiyor. Amiral lobisi pok yesin çıkışlarıyla hafiften ünlendi onun devamı bunlar. Yoksa millet şu konuda Kizaru diyor diye lobi muhabbeti yapacak kadar uçmamıştır.
Sen Tüm kek arc da aktif değildin diye hatırlıyorum. Akainu geliyordu tüm adayı yok ediyordu. Bm ve tüm evlatları 2 saat içinde alıyordu. Neler neler. Ve billur da geçmiyolar ciddi ciddi söylüyolardı. Bende bunlara Bm 3 amirali aynı anda alır dediğimde gör ortamı o zaman 3 gün kapışıyoduk. Aynı anda 8 kişi filan yazıyodu. Ben bildiğin Akainu'yu severdim. Fovari karakterlerim arasındaydı. Şimdi amiral lobisi sağalsun karakterden ölümü nefret ettim.

Dostum cevaplanması zor bir soru bu benim için. Çünkü Jozu'nun savunması evrenin en iyi 2-3 savunmasından biri. Dolayısıyla normalde bir amiral karşısında hiçbir Yk2'ye şans dahi vermem ama Jozu bu güç dengesinin dışına çıkan bir yetenek ve güce sahip. Misal Oda, Jozu'yu başka hiçbir amiralin kolaylıkla aradan çıkaramayacağı şekilde Kuzan'a yedirdi. Çünkü öteki türlü Jozu Akainu'nun karşısına çıksa dahi öyle kolay aradan çıkmazdı. Dolayısıyla eğer Kizaru'nun saldırıları elması geçerse Kizaru alır. Geçemezse de Jozu alır diyemem zira Kizaru hız avantajı nedeniyle Jozu'nun saldırılarından kurtulur muhtemelen. Berabere ya da sonuçsuz kalır seçeneği birinin kazanmasından daha yakın geldi bana ilk kez.

Üye silindi 6669

Sen Tüm kek arc da aktif değildin diye hatırlıyorum. Akainu geliyordu tüm adayı yok ediyordu. Bm ve tüm evlatları 2 saat içinde alıyordu. Neler neler. Ve billur da geçmiyolar ciddi ciddi söylüyolardı. Bende bunlara Bm 3 amirali aynı anda alır dediğimde gör ortamı o zaman 3 gün kapışıyoduk. Aynı anda 8 kişi filan yazıyodu. Ben bildiğin Akainu'yu severdim. Fovari karakterlerim arasındaydı. Şimdi amiral lobisi sağalsun karakterden ölümü nefret ettim.
Başkalarının laflarıyla fikirlerin değişiyorsa işin çok zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık