Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kairoseki Kafes Turnuvası - 3. Müsabaka

Kim hayatta/ayakta kalır?

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zargana dediğin adam kurşun gibi. Muazzam bir fiziksel gücü vardır onun.
Kizaru'nun silahlanma hakisi fazla mı bilmiyoruz ama fazla olsa bile bu gerekli unsurlara sadece +1 koyar.

Jozu : 10 güç + 6 silahlanma hakisi
Kizaru : 7 güç + 8 silahlanma hakisi
gibi sadece saldırı kısmına böyle bakmak lazım. Tek 'hakisi fazladır' gibi bir olaydan daha geniş bakmak lazım.

-Fiziksel özelliklere ve onu boostlayan/ + değer kazandıran hakilere
-Dayanıklılığa
- Fiziksel yakın dövüş tecrübesi ve yeteneğine
-Dar alan mücadelesine...
Böyle böyle gider bu liste.
Yani 'hakisi fazla olan kazanır' gibi bir durum yok ortada
Olay hakisi fazladır değil ki. Hakisi çok çooooook fazladır. Güç ile kapatamaz Jozu. Sadece fiziksel güçle bu evrende kimse kimseyi yenemez. Kaldı ki Kizaru da güçsüz değil, Rayleigh'e kılıç dövüşünde üstünlük kuruyor fiziksel sadece meyve olarak kullandığı bir ışık kılıcı var. Onu geçtim adamın attığı tekmelerin numarası da sadece hız değil. Sana son hızda bir pamuk çarpsa etkisi olmaz. Adamın kuvveti de hayvani. Jozu bir alt ligin adamı olsa belki diyeceğim de üç dört lig altta. Şansı yok böyle.

Olay hakisi fazladır değil ki. Hakisi çok çooooook fazladır. Güç ile kapatamaz Jozu. Sadece fiziksel güçle bu evrende kimse kimseyi yenemez. Kaldı ki Kizaru da güçsüz değil, Rayleigh'e kılıç dövüşünde üstünlük kuruyor fiziksel sadece meyve olarak kullandığı bir ışık kılıcı var. Onu geçtim adamın attığı tekmelerin numarası da sadece hız değil. Sana son hızda bir pamuk çarpsa etkisi olmaz. Adamın kuvveti de hayvani. Jozu bir alt ligin adamı olsa belki diyeceğim de üç dört lig altta. Şansı yok böyle.
Ben Jozu- Kizaru özelinde değil genel olarak bu tür vslerin böyle değerlendirilmesi gerektiğini düşündüğüm için öyle demiştim.

Jozu Kizaru'yu yenebilecek adam değil. Kizaru denizcilere Akainu ile aynı anda katılmış ve ikisine de canavar diyorlarmış. Sanmıyorum o dönem meyve gücüne sahip olduklarını bu lakap direkt karakterlerin hayvanlığından geliyor bana göre. Jozu'yu siler atar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık