Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kairoseki Kafes Turnuvası - 3. Müsabaka

Kim hayatta/ayakta kalır?

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaçma falan yok, Luffy'e gidecekken WB arkadan saldırıyor, sonra Kizaru sıvıştırıp karşı atak yapıyor.
He taam öyle olsun. Orda bisentoyu yese, ona rağmen kalkıp dövüşce derizki adam da dayanıklılık sağlam. Ordan kurtulmasıda meyve sayesinde oluyor. Bu konuda ise meyve yok ama.

Ben foruma 2015 de üye oldum. Ama yorum filan atmıyordum sadece gelip okuyodum. Hatta üyeliğe ilk açışımdan sonra girmedim bile. Gerek olmuyodu çünkü. Ama Tüm kek arc da öyle yorumlar görüyodumki hele Wb için denilenler sen gör savaş açardın direk. Bende bir yere kadar artık dedim, bu hesabı açtım( İlk hesabı bulamadım çünkü). Direk başladım Bm 3 amiral eder sonra ortalık milyon. Yani bu hesabın açılma amacı Amiral lobisi.

Tabi o zamanlar acayip bir Zoro vs Luffy dönüyordu. Hele yorumların yarısı Sanji gömme olduğundan bizimkiler öne çıkmıyordu ama biz de şuankinin 8 katı filan kapışıyoduk. Erkan filan aktifdi o zaman, tabi onun olduğu ortamda kriz çıkmama gibi bir durum olmuyodu.
Ben de uzun süre üye olmadan takip ediyorum tahminen 2014-2015 yıllarından beri forumda o kadar gereksiz ve mantık çerçevesinden uzak yorumlar yapanlar vardı ki üyelik açmıştım. Aynı yoldayız sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık