Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kairoseki Kafes Turnuvası - 3. Müsabaka

Kim hayatta/ayakta kalır?

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gözlemi en iyi amiral Kuzandır. En zayıfta Sakazuki. Silahlanmada da durum tam tersidir. Kuzan ve Kizarunun düştüğü duruma düşmedi Saka Marco karşısında (Yeni Amiralleri saymıyorum.)

Hayda ben orda gözlem hakisi kullanmadı demedimki. Sadece meyvesiyi kullandı sıyrılmak için dedim. Bu konu özelinde.
Önü dönük olsa Kizaru meyvesini kullanır. Gözlem haki yapmasa da sıyrılabilir. Kuzan ve Akainu için aynısını demezdim. Onlar önleri dönükken de gözlem kasar. Kizaru burada arkasını dönmüş. Saldırının geldiğinden haberi olmasa ortadan ikiye kesilirdi. Sonuçta savunma sadece ışık hızı ile yapılmıyor, ışık hızı + tepki süresi önemli.

Meyvesi iyi çalışıyormuş diye adamı övelim mi diyorsun rasyonel bir bakış açısıyla yaklaşıp, bir anlık hatalarında saf dışı bırakılıyorlar diye de gömüyorsun adamları. Luffy bu arc kaidoyu yenecek bu konuda hemfikiriz.Ama bir anlık hatası yüzünden balyozu yedi oturdu aşşağı şimdi gidip kafasını koparacak. Movie z de hamam sahnesinde luffy zeddin kauroseki kolu yüzünden dikkatinin dağıldığını bir daha bu hataya düşmeyeceğini söyleyip zedd in kafasına vuruyor. Yani bir karakteri gömerken tek bir hatası yetiyor fakat yüceltirken milyonlarca sebep arıyorsunuz. Benim takıldığım konu bu
Benim konunun başında dediğim şey farklı. Hata yapmazlar demiyorum. Amiraller hata yapınca onlarla aynı duruma düşmüyor kolay kolay diyorum. Marco, Jozu gibi isimler tarafından gafil avlandıklarında kalkıp dövüşmeye devam ediyorlar.

Gözlemi en iyi amiral Kuzandır. En zayıfta Sakazuki. Silahlanmada da durum tam tersidir. Kuzan ve Kizarunun düştüğü duruma düşmedi Saka Marco karşısında (Yeni Amiralleri saymıyorum.)
En zayıf gözlem Sakazuki'de olabilir. Emin değilim ama. Adamın meyvesi yavaş diğerlerine göre. Bu gözlem haki bile Shanks hariç tüm Yonkolardan iyidir banko. Bunu sen de kabul edersin bence.

En zayıf gözlem Sakazuki'de olabilir. Emin değilim ama. Adamın meyvesi yavaş diğerlerine göre. Bu gözlem haki bile Shanks hariç tüm Yonkolardan iyidir banko. Bunu sen de kabul edersin bence.
Gördüğümüz kadarıyla Yonkolarda iyi gözlem haki yok. Zaten hepsi sağlam vücutlarına güveniyor (Shanks hariç). Shanksta da herhangi bir meyve yok, doğuştan Kaido ve BM gibi hayvan değil bir zahmet hakisi iyi olsun.

Yonkolar gözlem fakiri silahlanma ve fiziksel güç/ dayanıklılık ile ön plana çıkan karakterler (Shanks hariç) kabul ederim tabiki de. Sakada biraz o tarz gibi ama.

Kizaru'yu yarın ki isimle karşılaştıracaktım ama hem o fazla gelir hemde Kizaru'yu Jozu'ya yedirelim de az eğlenek, ezek kemçuğu dedim ama şu anketin haline bak!
Ulan sarı maymun acayip kuruldum sana sonraki turda çok pis dayak yedin olum sen!
Jozu diyenlerin bi kısmı oy bile kullanmamış zaten...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık