Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Seri mantığına göre Shanks>Kaido olmalı. Ek olarak Shanks>Kaido'nun bir destek noktası daha var:

Atı atın yanına bağlarsan ya huyundan ya suyundan demişler. Shanks'ın Mihawk'la dövüşmüş olması ona çok şey kazandırmış 😌

Shanks net alır .Çok hızlı ve ayrıca gözlem hakisi çok güçlü Kaidounun tüm hareketlerini önceden bilir . Kral hakisi çok güçlü bir kere yakalasa bile ağır hasar verir.

Kaido öyle birşey yaparsa kafa atması bile yeterli.Ama arada ezici dayanıklılık farkı olması lazım yoktur muhtemelen o kadar fark.Shanks hakiyle koruma sağlıyordur hakiyi çok harcamış yakalanması gerek böyle birşey için.
Haki koruması farklı şey dayanıklılık farklı şey. Kaido'nun balığa kol verdiğini hayal edebiliyor musun :) Kaido ve Shanks arasında cennetle dünya kadar fark vardır dayanıklılık açısından. Adam hem Oni, hem Ejderha Zoan'ı yemiş, Shanks sıradan insan. :) Shanks hasar almamak için ya saldırıdan kaçacak ya da hakiden kalkan yapacak ama Kaido Shanks'ı tutarsa Dof'un Law'ın kolunu aldığı gibi tek kolunu da alır Shanks'ın :)

Shanks orta-zor arası zorlukla kazanır.Kid i zaten mutfakta hıyar keserken sarfettiği zorlukla tek atmıştı.

Son düzenleme:
shanks güzel karekter iyi hoş ama , shanksın düzgün unvanı bile yok bildiğim kadarıyla.
Ne kılıç karartı , Ne dünyanın en güçlü kılıçustası , ne de dünyanın en güçlü adamı.
Kaido gene küçümseniyor bana kalırsa.
savaş çok zorlu geçer ama kaido alır diye düşünüyorum

shanks güzel karekter iyi hoş ama , shanksın düzgün unvanı bile yok bildiğim kadarıyla.
Ne kılıç karartı , Ne dünyanın en güçlü kılıçustası , ne de dünyanın en güçlü adamı.
Kaido gene küçümseniyor bana kalırsa.
savaş çok zorlu geçer ama kaido alır diye düşünüyorum
Ünvana takmaya gerek yok. Serinin ana karakterinin mentoru bu adam, yazarın kendini gördüğü kişi. Serinin ana karakterinin tayfasının geçmek istediği kişi. Seri Roger ve bu adam sayesinde başlıyor farkında mısınız bilmiyorum ama. Shanks olmasa bizim tayfa olmazdı. Adama yüklenen vasıflar çok fazla. Arka planı , herşeyi Kaido'dan daha derin bir karakter. Bu karaktere yaptığı o kadar yatırım var 20 küsür yıldır. Kaido'dan güçlü çıkması şaşırtmaz. Çıkmaya da bilir ama bunun sebebi '' en '' ünvanı değildir. Roger de de en ünvanlı bir tanıtım yok ama en güçlü kişi odur diyoruz. Ya da Garp ta da yok En ünvanı . IM de de yok görünene göre. Ünvanla olmuyor yani bazı işler. Bazı karakterleri pohpohlamak için en ünvanı gerekir. Bazılarının ise görünmesi gücünü anlamamız için yeterlidir. Ve Kaido'nun son savaşta yardıma geleceğini düşünüyorum. Shanks ile omuz omuza verip Goroseileri hacılarlar zaten. O zaman net görürüz artık kim nedir ne değildir. Birbirlerine çok yakın karakterler bu Yonkouların hepsi zaten. Goroseilerle savaşmaya gelsinler de varsın en güçlüsü Mom olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık