Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    319
shanks güzel karekter iyi hoş ama , shanksın düzgün unvanı bile yok bildiğim kadarıyla.
Ne kılıç karartı , Ne dünyanın en güçlü kılıçustası , ne de dünyanın en güçlü adamı.
Kaido gene küçümseniyor bana kalırsa.
savaş çok zorlu geçer ama kaido alır diye düşünüyorum
Bence Shanks tam bir kılıç ustası olmadığı için kılıcı kararmadı. Yoksa onun seviyesinde bir adam için kılıç karartma çocuk oyuncağı olmalıydı

Shanks in bulunduğu lig roger-garp-gorosei- vb.Kaido, Big mom ile aynı lig de olan Luffy in zirveye çıkarken basamaklarından biri sadece.Kaido kesinlikle güçlü ama Shanks ile kıyaslanamaz.Shanks in sahip olduğu haki bir nötron yıldızının yoğunluğunda ise Kaido nun hakisi,sıradan bir yıldızın yoğunluğuna sahiptir.

Ünvana takmaya gerek yok. Serinin ana karakterinin mentoru bu adam, yazarın kendini gördüğü kişi. Serinin ana karakterinin tayfasının geçmek istediği kişi. Seri Roger ve bu adam sayesinde başlıyor farkında mısınız bilmiyorum ama. Shanks olmasa bizim tayfa olmazdı. Adama yüklenen vasıflar çok fazla. Arka planı , herşeyi Kaido'dan daha derin bir karakter. Bu karaktere yaptığı o kadar yatırım var 20 küsür yıldır. Kaido'dan güçlü çıkması şaşırtmaz. Çıkmaya da bilir ama bunun sebebi '' en '' ünvanı değildir. Roger de de en ünvanlı bir tanıtım yok ama en güçlü kişi odur diyoruz. Ya da Garp ta da yok En ünvanı . IM de de yok görünene göre. Ünvanla olmuyor yani bazı işler. Bazı karakterleri pohpohlamak için en ünvanı gerekir. Bazılarının ise görünmesi gücünü anlamamız için yeterlidir. Ve Kaido'nun son savaşta yardıma geleceğini düşünüyorum. Shanks ile omuz omuza verip Goroseileri hacılarlar zaten. O zaman net görürüz artık kim nedir ne değildir. Birbirlerine çok yakın karakterler bu Yonkouların hepsi zaten. Goroseilerle savaşmaya gelsinler de varsın en güçlüsü Mom olsun.
Shanks olmasa bizim tayfa olmazdı demek te çok doğru değil. luffynin babası-anası olmasa seri gene olmayacaktı veya başka bişi .
Luffy shanksı değil herkesi geçmek istiyor roger da dahil burda yanılsama olmasın.

Oda shanks üzerinden çok hype yaratıyor doğru ama , tek kaynak o değil ki çoğu karekteri hype yaratmak için kullanılıyor.Ayrica bir karekterin güçlü olması için derin bir geçmişe sahip olmasına gerek yok , Wb de çok mu derin geçmiş vardı. Kaioda yoktu , teach da da öyle abartılacak bir geçmiş yok .

Oda Kid e de epey yatırım yaptı gördük sonunu :) bu saatten sonra yapılan yatırımın da pek bir esprisi kalmadı , Seri çok hızlandı bitirilmesi için.

Roger için en güçlü odur demiyoruz :) kişisel çıkarım bu yani senin tercihin. Şahsen bana göre Roger değil WB en güçlüsüdür.

Roger zamanından marineford a kadar da en güçlü insan WB idi. en azından unvan ve yapılanlar göz önüne alınınca destekler nitelikte.

Benim burda söylemek istediğim en unvanı değil. Düzgün bir ünvan - dayanak bişi olmaması.
Roger a gold d Roger demeye başladılar , bunun yanında Korsanlar kralı gayet iyi bir ünvan.

Garp olayına gelirsek , ben garpı çok güçlü görmüyorum zaten . Veya sengokuyu da çok güçlü görmüyorum bu bahsedilen isimler yanında.

IM için herhangi bir unvana sahip olduğunu görecek kadar sahne görmedik. Bunun yanında belki de IM bir ünvandır. Olmasa dahi goroseilerin başı ve adayı yokedecek silaha sahip. Dayanaktır bu .

Dediğim gibi ben kaidonun alacağını düşünüyorum. Shanks kazanır kaybeder bilemem. Bu seviyede karekterleri komay kolay yedirmez yazar zaten ki , kaidonun yeniliş şeklinden belli oluyor durum.

Bence Shanks tam bir kılıç ustası olmadığı için kılıcı kararmadı. Yoksa onun seviyesinde bir adam için kılıç karartma çocuk oyuncağı olmalıydı
Bu şekilde olacağını düşünmüyorum , Kılıç karartma basit gözüküyor , ama seride iki kişide var bu olay 1 ryuma 2 mihawk. karekter kılıç ustası olmasa mihawk ile ne işi var. Gayette saldırıları kılıçla yapılıyor , kılıç kullanıyor. elini vb kullandığını görmedik ki karekterin , hep kılıç çekiyor. Shanks kılıç ustası değilse zaten kılıç ustası olmak için odanın özel yazması lazım. Eğer çocuk oyuncağı olsaydı WB , roger , kaido ,Oden , bigmom , shanks gibi karekterlerin illaki birinde görürdük.

Shanks net alır .Çok hızlı ve ayrıca gözlem hakisi çok güçlü Kaidounun tüm hareketlerini önceden bilir . Kral hakisi çok güçlü bir kere yakalasa bile ağır hasar verir.
Kaido daha hızlı muhtemelen. Luffy nika formundayken bile kaido'ya anca yetişebiliyordu. Öncesinde zaten görmesine rağmen darbeyi yiyor. Shanks'ın tek feat'i hazırlıkız kid'e elinde duran bomba etkisiyle tek atması. Ki kid'de ne kadar hızlı bir karakter... Kaido aşırı dayanıklı adam shanksın saldırılarına dayanır uzunca bir süre ama shanks? Mihawkla kılıç düellosu yapmak başka Kaidoyla dövüşmek başka. Birde bu gözlem hakisini engelleme olayı altı çok boş bir özellik. ÖRN: Law'ın ışınlama yeteneği misal kaido ve BM'ye gelince haki yüzünden işlemediğini söylemişti. Shanks law'dan bi 500 gömlek üstün orasını biliyoruz ama belki bu gözlem hakisi engelleme de aynı şekilde yine haki tarafında bastırılabiliyor olamaz mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık