Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Ciddi ciddi vs olsa acaba kim alır ikisini de bağlayan bir durum olmadan tüm güçlerini hakilerini vs herşeyini ölümüne kullanıldığı bir vs de neler olur acaba.

Yanlış cümle kullandım kastettiğim şey kara kılıç mevzusuydu. Yani Roger Shanks gibi adamların güç veya yetenek olarak Mihawk tan eksikleri yoktu fakat neden kılıçlarını kara kılıç yapamadılar ben bunu anlamadım.
Ayrıca ben Oden e kılıç ustası değildir demedim ki yahu onu nereden çıkardın? :D
Bence güç olarak belki eksikleri yoktur ama yetenek olarak Mihawk daha üst düzey.

Ciddi ciddi vs olsa acaba kim alır ikisini de bağlayan bir durum olmadan tüm güçlerini hakilerini vs herşeyini ölümüne kullanıldığı bir vs de neler olur acaba.
Shanks rakibinin gözlem algısını bozuyorsa bu çok tehlikeli bir yetenek. Düşünün ki rakibin bir gelecek görüyor ama gördüğü geleceğe göre adım atamıyor çünkü Shanks o algıyı bozuyor ya da gözlemini baskılıyor, kısıtlıyor vs. Ee şimdi buna bir de hayvani bir saldırı gücü eklersen sıkıntı. Elini kolunu kaptırırsın. 100 kemiğinden 80'i kırılan Zoro'nun saldırısına benzemez yani Shanks'ın saldırısı. Nalları diker Kaido. Bir de kral haki gerçekten çok fark yaratan bir güç. Zoro ne yapsa hasar veremediği King'in tüylerini kral haki kullandıktan sonra yastığına pamuk niyetine tıkadıysa kral haki konusunda şu an serideki belki 1 numaralı isim olan Shanks da fena can yakar. Kaido da en az Shanks kadar hatta belki daha fazla donanımlı ama Shanks'ın yetenekleri çok can alıcı, kritik ve nitelik açısından daha iyi.

Mihawk tek slash’la yaşlı wb ile arasındaki farkı görmeye çalışıyor. Aynı ligin adamının yapacağı bi hareket değil.

Ace novel’da bi karakter “Yonkou olmak için en az Shanks gücünde olmak lazım” demiş.

SBS’de Shanks “hakisi o kadar iyi ki, meyvesi olmamasına rağmen amirallerle dövüşecek güçte” diye sözde övülmüş.

Hakiden kaçan aramaki bile “senle ve tayfanla şimdi savaşamam” deyip gitti. Gurur yapıyor desen aynı adam açık açık “kaido burda olsa hayatta gelmezdim” diyor.

Bana hiç öyle dünyaya kafa atabilecek bi hava vermedi bu ikili. Amiral liginden Yonkou’luğa geçiş ligi gibiler eski neslin hayvanlığı yok. Big mom gücünde olmasalar da onu zeka farkıyla alabilirler. Kaido fazla gelir derim.

@Mihawk @Siyah Ateş

He kardeşim, Oden, Ray, Roger, Shanks ve diğer kılıç ustaları kılıç ustası falan değiller. Tek kılıç ustası Mihawk ile Zoro bu seride.
Bi kere Mihawk Shanks duellosunu açıklayamazsın, Shanks'ın kılıç ustası olmadığını söylersen.

Yıllar sonra bile dövüşmeyemi geldin diyerek karşılıyor Shanks Mihawk'ı, artık ne kadar illallah etmişse Mihawk'ın gel kapışalım ısrarlarından. Bu iki karakter en kötü ihtimalle denk. Şöyle bir fark olabilir, Mihawk kılıç ustalığı ve silahlanma haki ile ön plandayken Shanks kral haki ile farkı kapatıyordur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık