Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Sakazuki

Rakibini Roger İle Buluşturmaya Kim Götürür ?

• Kullanılan toplam oy
    276
Nasıl çizdi mesela? Ben marinefordda Sakazuki'nin Beyaz sakaldan çok güçsüz olduğu çıkarımı falan yapmadım mesela. Tam tersi bana eşit geldiler. Adam başa baş dövüştü. Bir de Beyaz sakal yenmiş falan denilmiş ama adam yediği darbeden sonra kalktığını hatırlamak lazım. Hatta Beyazsakal tayfası şaşırıyor nasıl kalkıyor bu adam diye. Adam kalkıp İvankov devirdi Jinbe'yi delip geçti. Ayrıca savaşmyor dediğin adam 2 senenin içinde Aokiji ile savaştı.
Çok güçsüz değil bayağı bayağı güçsüz WB'den, tüm denizcilerin odak noktası WB'ydi saldırmayan kalmadı o durumda Sakazuki'yi felç bırakıp yardığı boşluğa attıktan sonra adayı yok edecekti kendisiyle birlikte Teach ve tayfası engel oldu. Daha ne olması gerekiyor güç farkını anlaman için ? :)

Haki kendinden güçlü düşmanlarla savaştıkça güçlenir dedi Rayleigh benim için yeni açıklama gelene kadar olay budur, Aokiji'nin Sakazuki'den güçlü olduğunu mu söylemeye çalıştın ?

Amiralın

Amiralın A'sı olmayan bir arc varken bile bu kadar etkiliyiz. :ehe:,

Size de hak veriyorum ama 2 yonkou bu arcta böyle rezil edilince etkinizin azalması normal. Yazmak bile istemiyorsunuz. Farkındayım. :d
Amiralin A'sı bile olsa yonko'dan dayak yiyeceğinden siz de haklısınız.. :d

Kaido, luffye tek attığı saldırı gibi iki tane vursa magma adam saldırının șiddetiyle soğur. Taș kesilir oracıkta. Sakazukinin borusu denizci karargahına öter anca. Lucci'nin amiral versiyonu iște.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık