Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Sakazuki

Rakibini Roger İle Buluşturmaya Kim Götürür ?

• Kullanılan toplam oy
    275

Silinmiş Üye

Kurallar :
Dövüş 1v1 olacak şekilde büyük bir adada gerçekleşecektir.
Her ikisi de güncel haliyle değerlendirilecektir.

Her iki karakterin de aşırı güçlü saldırıları var, ondan dolayı muhtemelen saldırısını ilk oturtan kazanacaktır diye düşünüyorum. Ancak Akainu'nun Kaido'nun derisini yakabileceğinden emin değilim. Çünkü Oden bile 700 derecedeki kızgın yağa dayanıyorsa Kaido gibi birisi volkanda banyo eder herhalde. Buna rağmen Sakazuki'nin gücü küçümsenmemeli, Beyazsakal'ı delmiş birisi sonuçta, aynısını yapar mı ? Ben de bunu merak ediyorum.

Karakterler hakkındaki detaylı Türkçe bilgiyi karakterlerin altına bırakıyorum.

Kaido

Sakazuki

Kaido adayı havada tutmayıp tam potansiyel dövüşürse akainunun içinden geçer. Zoronun akainu karşısında kemikleri kırılan o saldırının aynısından akainuda yok. Gerçi big momla aynı anda atmışlardı ama yinede yok. Akainunun en güçlü saldırısını mesela zoronun hakili kılıç savunmasıyla dayanabileceğini düşünüyorum kemikleri falan da kırılmaz. Akainu güçlü ama hantal bir karakter bana göre, bu da onu kolay hedef yapıyor. Kanabosuyla indirir de indirir kaido.

Doflamingo'yu süründüren Gamma Knife,Kaido'ya hasar veremedi. Bunun gibi Akainu isabet ettirse bile etkisi sınırlı olacaktır. Wb'nin dezavantajı hakiyi doğru dürüst kullanamamasıydı denizci askerleri bile zarar verdi ama Kaido öyle değil. Oldu da içinden geçti diyelim Jinbei bile delindikten sonra yere yığılmadı Kaido delindikten sonra Akainu'yu hayatı sorgulatacak bir darbe indirir.
Kaido hayatına birkaç ağır yarayla belki de kol bacak kaybeyse de alır bu dövüşü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık